Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοντοπίδης και Ποδολάγνοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος dimthes, στις 24 Νοεμβρίου 2016.

  1. dimthes

    dimthes New Member

    Έκλαιγα από τα γέλια  )))

     
  2. VickyS

    VickyS Sneaky

    Νομίζω ότι πρέπει να με άκουσαν στο δίπλα διαμέρισμα για μια ακόμα φορά με τον Κοντόπα!  
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Εγώ πάλι πιστεύω ότι το εν λόγω βίντεο είναι φθηνό και κακόγουστο.
    Ο τύπος ειρωνεύεται την ποδολαγνεία πιθανότατα γιατί δεν είναι ποδολάγνος, χαχα, έτσι γελάμε όλοι.
    Πόσοι θα γελούσαν αν αντί για ποδολαγνεία κορόϊδευε το φετίχ τους, ή το s/m, ή γενικότερα το bdsm;

    "Και είναι που λες ένα φόρουμ, όπου όλοι οι διεστραμμένοι που τους αρέσουν σεξουαλικές ανωμαλίες βρίσκονται και συζητάνε σαν να είναι κανονικά άτομα ρε, δες, ένας εδώ λέει ότι είναι σουίτς λέει, και ότι τον παίρνει από γυναίκα με, πως το λέει; στραπον! Α ρε τον άντρακλα... Αυτή εδώ λέει ότι είναι υποτακτική και δεν της επιτρέπονται καυγάδες. Που 'σουν κούκλα μου τόσα χρόνια; Επιτέλους θα μπορώ να βλέπω τσάμπιονς λίγκ και να της πω 'φέρε μια μπύρα' χωρίς μουρμούρα. Και της κάνουν λάικ και άλλες γκόμενες! Παράδεισος σας λέω! Και η άλλη που της στάζουν κερί στον κώλο και γουστάρει; γιατί δεν έχουμε εμείς τέτοιες γκόμενες;"
     
  4. VickyS

    VickyS Sneaky

    Νομίζω ότι ο τύπος απλά σχολιάζει όσα γράφουν κάτω από τις φώτο και όχι τις ίδιες τις φωτογραφίες.
    Ο καθένας κάνει τις επιλογές του άλλωστε..  
    Δες το σαν ένα αστείο βίντεο και τίποτα περισσότερο..
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Και στο φβ μέλη ξεφτιλίζουν τον υπό ποδολάγνο διάφορες αλλά οκ δε πειράζει, δεν είναι φορουμ, δε πάει έτσι, κι εγώ γελάω μαζί του απλα δεν υπάρχει σεβασμός γενικά.
     
  6. VickyS

    VickyS Sneaky

    Εγώ δεν θυμώνω... βλέπω την αστεία πλευρά του και πάω παρακάτω... για τις επιλογές μου δεν θα με κρίνει προφανώς ο Αλέξανδρος ούτε ο καθένας που απλά κάνει ένα βίντεο στο youtube ή ένα ποστ εδώ ....