Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Με άλλα λόγια θα στο πω κι έναν ανάπηρο σκοπό
    ανά κατά δια μετά μας έχουν πνίξει τα σκατά.

    Το θέμα είναι θέμα επιλογών. Μπορεί κάποιος να επιλέξει το «Γεια σου ρε Νταλάρα με τα ωραία σου» ή το «Δε μας χέζεις ρε Νταλάρα»
     
  2. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Kαταπληκτικο το θεμα κ οι απαντησεις...Αλλα πρεπει να φυγω,μολις θυμηθηκα το στιφαδο κ τους γιγαντες που εχω στο φουρνο...
     
  3. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    έτσι όπως πήγε η συζήτηση θα γίνω κοπρολάγνος!!!!
    δαμάσκηνα, ροδάκινα και χωρίσ κουκούτσι!!!!
    λοιπόν...
    ΦΑΤΕ ΣΚΑΤΑ ΤΟΣΑ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΜΥΓΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ!!!!
     
  4. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Ως mod:
    Με στεναχωρεί η απαξιωτική στάση μερίδας μελών του forum προς οτιδήποτε είναι ασύμβατο με την αισθητική του. Κυρίως με στεναχωρεί η λοιδορία προς άτομα που έχουν τάσεις αντίθετες προς αυτούς. Δεν είναι υποχρεωτικό να ανεβαίνουν posts σε όλα τα threads, είναι όμως τουλάχιστον ανώριμο να γίνεται εμπαιγμός κάποιου, λόγω των προτιμήσεών του - κάτι που σε κανέναν δεν είναι ευχάριστο να είναι αποδέκτης.
    Όποιος θέλει να κάνει τον χαβαλέ του μπορεί να βρει πιο παραγωγικούς τρόπους να το πετύχει, όχι με την ειρωνεία και την κοροϊδία.
    Αυτό μπορεί να ληφθεί ως προειδοποίηση.
     
  5. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Ευχαριστω οσα ατομα με υποστηριξαν.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    που να θυμάμε ... αν είχαν γεύση μούστου θα δοκίμαζα πάντως (με ή χωρίς κουκουτσία )
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τι νόημα έχει L_Strike, νομίζεις ότι μπορούν να καταλάβουν;
    Η αντίληψη κάποιων περιορίζεται στο αισθητικό τους σύμπαν.
    Ξορκίζουν αυτό που χαρακτηρίζουν ως «κακό», για να μην χρειαστεί να ξορκίσουν τον εαυτό τους…

    Και ναι, είμαι θυμωμένος.
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Συμφωνω απολυτα μαζι σου Ηλια!
    Και ειμαι και εγω θυμωμενη!
    Εγραψε καποιος οτι ειναι κοπρολαγνος και μπραβο του, και μαγκια του που το παραδεχεται!!
    Οι υπολοιποι που δεν τους αρεσει τι παριστανουν?????Τους αγγελους με τα φωτοστεφανα, που στον κοσμο τους ολα ειναι τελεια αισθητικα και αγγελικα πλασμενα????
    Γιατι να κατακρινουμε και να καταδικασουμε καποιον επειδη ετσι την βρισκει ρε αδελφε?
    Δικαιωμα του δεν ειναι????
     
  9. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Oσες πιστες προσελθετε...
     
  10. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Re: KOPROLAGNIA

    Δεν ειμαι απ αυτους που απαντουν σε ολα τα νηματα
    Σεβομαι τις ιδιαιτεροτητες μια που και εγω εχω παμπολες απο δαυτες και θα ηταν κουτο να κανω διαφορετικα.
    Αλλα μηπως αυτο το θεμα ανεβαινει καθε μερα απο τον νηματοθετη του με μικρα posts τυπου αγγελιας και προκαλει τις οποιες απαντησεις;
    Και αφου απο οτι φαινεται ειναι ενα ιδιατερο φετιχ με οχι και τοσο πολλους φανς γιατι δε μετακινειται στο fetish Discussion;
    Και γιατι δεν γινεται και μια συσταση στον νηματοθετη του να βαζει τις αγγελιες του στο χωρο των αγγελιων;

    Ευχαριστω
     
  11. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    προς soutzoukakia

    Νομιζω πως δεν ενοχλω κ δεν προσβαλω κανενα με το να παραθετω τις αποψεις μου η να προσκαλω ατομα να μιλησουμε...

    Ευχαριστω
     
  12. prinz

    prinz New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    σε διεθνη forums οπως το extreme-board.com , shockbitch.com ,sexandfun forum.com συναντας αρκετους ελληνες με το συγκεκριμενο φετιχ κ ειναι αρκετα εκδηλωτικοι στις προτιμισεις τους... επομενος δυο πραγματα συμβαινουν . η δεν γνωριζουν την υπαρξη αυτου του forum.....? η σιωπουν ..

    σε διεθνη forums οπως το extreme-board.com , shockbitch.com ,sexandfun forum.com συναντας αρκετους ελληνες με το συγκεκριμενο φετιχ κ ειναι αρκετα εκδηλωτικοι στις προτιμισεις τους... επομενος δυο πραγματα συμβαινουν . η δεν γνωριζουν την υπαρξη αυτου του forum.....? η σιωπουν ..
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2007