Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Συνήθως τέτοιες τοποθετήσεις συνοδεύονται από σχόλια τύπου:
    "Άντε ρε, όλα τα ξέρετε σεις και τα λέτε έτσι ρε, για να μας τη χαλάτε ρε, αλλά έτσι το κάνετε ρε, γιατί εμείς.., ενώ εσείς, ξέρω γω, δηλαδή τι θες να πεις ρε φιλάρα , πως δεν εγώ..(?), με ξέρεις ρε..." και τέτοια...
    Καλομελέτα και θα σούρθουν, αν όχι εδώ, αλλού ίσως, και για πιο προφανή θέματα...
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Κακοί άνθρωποι cad, κακοί άνθρωποι..
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Διαφωνώ εντελως.

    Δεν αναφέρομαι στα πορνογραφία π δε με νοιάζονται καθολου. Αναφέρομαι στη μέση αγγλίδα η Ολλανδία η αυστριακή που δεν το έχει ταμπου καθόλου να παίξει κοορολαγνικα.

    Ιδίως οι νεες αγγλίδες είναι πολύ κουλ στο θεμα.
     
  4. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp


    τι στο καλό ρε μαν, σε άλλη Αγγλία έφαγα τα νιάτα μου; Δεν είναι καθόλου κουλ με το συγκεκριμένο φετιχ κι επειδή έχουν πολύ αυξημένη την συναίσθηση του safe οι περισσότεροι είναι αρνητικοί. Μήπως μπερδεύεσαι με τα golden?
     
  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Guruni μάλλον είσαι ασχετος.
     
  6. limitless man

    limitless man New Member

    πάντως εγώ ό,τι έχω κανει το εκανε βερολινο λονδινο και αμστερνταμ οταν πηγαινω. δεν ξερω αν ήταν απλα τύχη αλλα σκεψου οτι ειναι τυχαια δειγματα απο τρία διαφορετικα σύνολα(3 πολεις) και το φετιχ ειναι πολυ συγκεκριμενο.
     
  7. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Ναι υπαρχουν πολλοι περισσοτεροι απο εδω που τους αρεσει και ειναι πιο οργανωμενοι αυτο ομως δεν τους κανει ανετους με το θεμα.
     
  8. H κοπρολαγνεια παντως πρεπει να ειναι ενα απο τα πιο σπανια φετιχ.
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    θυμίζει λίγο το ταξιδιάρα ψυχή του Γιαννάκη.

    Τύχη σίγουρα δεν είναι γιατί μιλάς για πρωτεύουσες μεγάλων κρατών. Και στη Μόσχα πάλι κάτι θα έβρισκες.
    Και για κάποιο λόγο είμαι σίγουρος ότι και στην Θεσσαλονίκη θα βρεις αν δεν συνεχίσεις να ψάχνεις κάποια που θα θέλει να μυρίζει τα σκατά της και να είναι ταυτόχρονα και σούπερ γκόμενα.
     
  10. limitless man

    limitless man New Member

    χαχαχ όντως το θυμίζει, μου αρεσει να ταξιδευω τι να κανω.
    η αληθεια ειναι οτι δεν ψαχνω να ειναι σουπερ γκομενα
     
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Πάντως πρέπει να είναι σπάνιο για να μην ένδιδει καμμια...
     
  12. Σε σχεση με την ουρολαγνεια εννοειται πως ειναι.