Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Καλημέρα αδερφέ...
    Μαζί σου κι εγώ!
    Έχω κι εγώ αυτή τη φαντασίωση, την οποία δεν έχω ικανοποιήσει ακόμα...
    Κι αυτό, διότι περιμένω την κατάλληλη για να πραγματοποιήσω αυτή την αυτοπαράδοση εις τον κύβο!
    Την "τελετή" εκείνη που μετατρέπει και τα πιο "καταραμένα" σε κάτι "ιερό" για τον αποδέκτη τους.......
    Δεν έχω βρει κάποια μέχρι ώρας....
    Υπομονή!
     
  2. OilcoulpeD.N

    OilcoulpeD.N New Member

    Καλησπέρα πρώτη φορά γράφουμε. ..ομολογώ ότι η κοπρολαγνεια με την γυναίκα μου μας έφερε πιο κοντά είναι μαζί με την ουρολαγνεια και το κλισμα τα δυνατά σημεία μας. ..Βέβαια έχουμε λάβει όλα τα μέτρα μας για θέμα υγείας
    Και το βασικό κόλπο είναι ότι κλείνουμε την μύτη μας με βαζελίνη και έτσι απολαμβανουμε καθετί που προέρχεται από μέσα μας. Εάν μας δείτε στο δρόμο ούτε καν θα μπορείτε να πείτε ότι κάνουμε κάτι τέτοιο και για το κοινωνικό στάτους μας είναι αρκετά ανατρεπτικό ...σας το συνιστώ. Ότι απορίες θέλετε είμαστε ανοιχτοί.
     
    Last edited: 14 Σεπτεμβρίου 2017
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Εξαιρετική προσεγγιση.
    Στα πόσα χρόνια γάμου ξεκινήσατε τις λαγνειες;
     
  4. libra

    libra Regular Member

    Ναι εγω εχω μια απορια, αν θες περιεγραψε μου τη διαδικασια μιας κ μας ενδιαφερει με τον συντροφο μου αυτη η εμπειρια
     
  5. OilcoulpeD.N

    OilcoulpeD.N New Member

    Δύο χρόνια αλλά όχι κοπρολαγνεια κάθε φορά. ...πιστεύω μια φορά το μήνα σίγουρα υπάρχουν πολλά παιχνίδια αλλά που έτσι δεν σε αφήνουν σε ρουτίνα
     
  6. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Τα συνήθη είναι ουρολαγνια, ουροποσια, κλισμα, γλύψιμο κωλοτρυπιδας, φτυσιματα, κοπρολαγνεια κ κοπροφαγια.

    Έχετε κ αλλά που κανετε?
     
  7. OilcoulpeD.N

    OilcoulpeD.N New Member

    Όχι κοπροφαγεια κανονική και στις απολαύσεις μας είναι το fisting σεξ με gay γυναίκα η άντρα/αρκετά θηλυκό σε μερη που υπάρχει αδρεναλίνη δηλαδή κοντά σε κόσμος
     
  8. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ναι το φιστίνγκ είναι ωραιο.

    Και η ένταση του να σε βλεπουνε.

    Σας αρέσει να κυκλοφορείτε έξω ντυμένοι προκλητικα?
     
  9. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Το μόνο που δε με ενθουσιάζει απ' όλα αυτά, τόσο, είναι το κλύσμα.....    
    Το γλύψιμο κωλοτρυπίδας είναι το aperitif!
    Κι εγώ εκεί έχω μείνει.....
     
  10. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  11. libra

    libra Regular Member

    Εμενα παντως τις αποριες μου δεν μου τις ελυσες.
    Να μη λες μετα οτι εισαι στη δοαθεση μας για αποριες.
     
  12. OilcoulpeD.N

    OilcoulpeD.N New Member

    Πες μου ακριβώς τι θες να μάθεις. ...Δεν μπορούμε να είμαστε παρόν στο λεπτό εδώ. ..εάν θεωρείς κάτι λάθος η ψέμα δεν μπορώ από εδώ να κάνω αντιπαράθεση δώσε μας το χρόνο