Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. libra

    libra Regular Member

    Δεν πειραζει μην αγχωνεσαι
    Τη διαδικασια θελω μαθω, πως μπορουμε να πραγματοποιησουε αυτηντην επιθυμια μας;
     
  2. libra

    libra Regular Member

    Και δλδ αντι για σεξ αφοδευουμε ο ενας τον αλλον;
    Εμεις με τις θεικες αυτες μυρωδιες καυλωνουμε οποτε δε χρειαζομαστε βαζελινη.
    Πρεπει πχ να φαμε κατι συγκεκριμενο πριν για μεγαλυτερη ποσοτητα;
     
  3. OilcoulpeD.N

    OilcoulpeD.N New Member

    Περι ορέξεως ότι θέλει ο καθένας τρως ανάλογα μετά έρχεται το σεξ υπάρχουν πολλά ανάλογα βίντεο στο ίντερνετ
     
  4. libra

    libra Regular Member

    Δεν εχω εμπιστοσυνη στο ιντερνετ
     
  5. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Προσωπικά, προτιμώ τα "στερεά"...
    Με διάρροιες και παρόμοια δε με ενθουσιάζει η ιδέα.....
     
  6. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Αν θέλεις έντονες μυρουδιες πρέπει να φας κρεατικά πριν. Αν θέλεις μεγάλη ποσότητα πρέπει να έχεις φάει χορταρικά κ φρούτα πριν. Αν θες απαλές μυρουδιες πρέπει να έχεις φάει πολλά φρούτα πριν. Με το πριν εννοώ πριν 15 ώρες ώστε να έχουν χωνεύει όλα πληρως.
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

  8. δεν μου αρεσει,αλλα στη ουρολαγνεια,οχι να το παινεφτω,αλλα ειμαι εξπερ!!!
     
  9. libra

    libra Regular Member

    Δηλαδη;
     
  10. δηλαδη για εμενα ειναι νεκταρ,τα πινω ολα
     
  11. libra

    libra Regular Member

    Κ ας εχει φαει παντζαρι;
     
  12. οτι και να εχει φαει,οταν πινω... τα πινω.αφου ειμαι εξπερ,να μην το παινεφτω