Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κυρίαρχος , υποτακτικός και τούμπαλιν..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος MASTER--YODA, στις 11 Φεβρουαρίου 2016.

  1. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    θα μοιραστώ μαζι σας την δικία μου ιστορία για το πως μετα απο πολυ καιρό βρήκα το τι με εκφράζει και το πώς εν τέλει αποφάσισα ποιο στάτους του χώρου ήταν αυτο που με εκφράζει .
    Ξεκίνησα να ανακαλύπτω τον χώρο του bdsm μέσα απο τις φαντασιώσεις μου.
    κάποιες ήταν υποτακτικής και πόλλες απο αυτές Κυριαρχικής φύσης ,
    μετα απο πολλές συζητήσεις και αρχίζοντας να μπαίνω στο κλίμα είδα οτι η Κυριαρχική μου πλευρά επισκίαζε κάθε υποτακτική σκέψη και φαντασίωση που είχα.
    με τον καιρό άρχισα να έχω τις πρώτες μου εμπειρίες και να βλέπω οτι η ηδονή που έπερνα ως Κ ήταν η επιθυμητή και αυτο που πάντα γύρευα σε οτι έχει να κάνει σχέση με το ερωτικο και τον ερωτισμό .
    ¨Ετσι λοιπον άρχισα να χτίζω τα θέλω μου ( που προυπήρχαν εν μέρη ) και να αναπτύσω την φαντασία μου γύρω απο το στάτους που με εξέφραζε .
    Και ήρθε η ώρα να κάνω τις ερωτήσεις μου.
    Εσείς πώς επιλέξατε το στατους σας?
    τι ήταν αυτό που σας κίνησε την περιέργεια και μπήκατε στην διαδικασία να χτίστε το προφιλ σας και τις φαντασιώσεις σας μέσα στον χωρο του bdsm ?
    Σας εκφράζει απόλυτα το στάτους που έχετε επιλέξει πλέον ή μερικές φορές αναρωτιέστε πως θα ήταν τα πράγματα αν δεν είχατε κάνει αυτην την επιλογή ?
     
  2. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Εγώ τα στάτους τα ρίχνω στα σκουπίδια. Είμαστε ότι νιώθουμε, πράττουμε όπως νιώθουμε. Κανένας δεν μπορεί να ταυτιστεί απόλυτα με κανένα στάτους. Ακριβώς γιατί οι άνθρωποι είμαστε ρευστοί και οι χαρακτήρες μας αλλάζουν σαν ένα ποτάμι που κυλάει με ορμή. Αν πρέπει να περιορίσεις αυτά που μπορεί να θέλεις και να νιώθεις μέσα από 7 status , Dom, sub, top, bottom, master,slave,switch , και να εισάγεις όλο σου τον χαρακτήρα και την ψυχοσύνθεση μέσα σε αυτά, ζήτω που κάηκες. Αλλά επειδή περιοριζόμαστε και το κάνουμε, διαλέγουμε ότι μας αντιπροσωπεύει πιο πολύ. Και ας έχουμε κάποια στοιχεία του άλλου. Αυτό πιστεύω εγώ.
     
  3. Soraya

    Soraya Guest

    Κύριε Κύριε... Ξεχάσατε τους perv.... όχι τπτ να προλάβουμε τις μηνύσεις!!!!!!!!!
     
  4. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Α ναι . Σωστά. Και τους mazochists/Sadists. Καλά ντε παιδιά. Μην με τρέξετε και δικαστικώς.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Και μεις την πλέμπα.
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αν δεν είχα κάνει αυτήν την επιλογή, θα ήμουν asexual.
     
  7. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Την επιλογή δεν την ΚΑΝΕΙΣ, οδηγείσαι σε αυτή.
    Μα αυτό το φόρουμ είναι ειδικό σε αυτή την ρήση, τι σκατά; Καινούργιος είσαι ή δεν διαβάζεις τα τόσα και τόσα threads?? Τσ τσ τσ  
     
  8. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    σε ευχαριστω για αυτην την απάντηση. τα υπόλοιπα γραφόμενα σου είναι εκτός θέματος και σχολιασμού .
     
  9. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    ΩΧ σόρι
     
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δεν το επιλεξαμε εμεις ρε φιλε αυτο μας επελεξε...  
     
  11. Soraya

    Soraya Guest

    άτιμη κενωνία...

    .  
     
  12. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Αν στην πω, θα βάζεις πάλι mods να σβήνουν μηνύματα; Για να ξέρω βρε παιδί μου, να μην
    ασχοληθώ με την πάρτη σου.