Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κυρία Άννα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Guruni, στις 6 Ιουνίου 2016.

  1. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Επιτέλους μόνοι..

    Έψαχνα πολύ καιρό να βρω την ευκαιρία να είμαι μαζί του. Η μικρή μου η κόρη είχε φύγει για διακοπές με τις συμφοιτήτριες της, η μεγάλη ήταν στο σπίτι της με τον αρραβωνιαστικό της. Το διαζύγιο μου είχε βγει πριν έναν χρόνο ακριβώς και ήθελα όσο τίποτα αυτή την μέρα να την περάσω με τον σκλάβο μου.

    Είναι μεγάλη η ιστορία μου. Είμαι 55 ετών, πέρασα μία μεγάλη περιπέτεια με την υγεία μου και συνειδητοποίησα ότι όσο καιρό υπέφερα ο πρώην άντρας μου δεν ήταν ποτέ εκεί, ούτε στο νοσοκομείο, ούτε πουθενά. Μόλις έγινα καλύτερα, αποφάσισα να χωρίσω. Τα παιδιά μου είναι μεγάλα, ουσιαστικά συμφώνησαν και πήραν το μέρος μου, ακόμα και η μικρή που έχει αδυναμία στο πατέρα της.

    Αποφάσισα να ζήσω και να ζήσω όπως ακριβώς επιθυμώ. Οι σκέψεις μου ήταν πάντα γύρω από την Γυναικεία Κυριαρχία και στο μυαλό μου πάντα απολάμβανα τις σκέψεις μ᾽εμἐνα να βασανίζω έναν άνδρα, έναν άνδρα έτοιμο να κάνει ακριβώς αυτό που λέω εγώ.

    Είχα μοιραστεί τις σκέψεις μου και με τον πρώην άνδρα μου, αλλά δεν είχε καμία διάθεση να ενδώσει σε αυτές, δεν τον κατηγορώ γι αυτό, αν δεν σου αρέσει κάτι δεν μπορείς να το κάνεις κι εγώ δεν θα το ευχαριστιόμουν άλλωστε. Όμως παρ᾽όλα αυτά, όλα αυτά τα χρόνια ήμουν πιστή στην σχέση μου μαζί του, εκείνος τελικά δεν ήταν, με στεναχώρησε πολύ αυτό.

    Πριν επτά μήνες γνώρισα τον Μάριο. Ο Μάριος είναι ένα πάρα πολύ καλό παιδί. Έχει την δουλειά του, τις σπουδές του και είναι πλέον και ο σκλάβος μου. Ή τουλάχιστον προσπαθεί πάρα πολύ για να γίνει. Είναι 22 χρόνια μικρότερος μου, ο περίγυρος που μας βλέπει κάποιες φορές μαζί παραξενεύεται αλλά αυτό δεν αποτελεί θέμα για εμάς. Μου αρέσει που είναι νεότερος μου, για πολλούς λόγους, έχει αντοχές, είναι γυμνασμένος.. είναι μερικοί από αυτούς. Η μεγάλη μου η κόρη η Μαρία, γνωρίζει μερικά πράγματα και για την σχέση μας, είναι άνετη με αυτό αν και ξέρω ότι αισθάνεται άβολα. Η μικρή μου η Σοφία δεν ξέρει για την φύση της σχέσης μας με τον Μάριο αν και κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό, όμως έχει αρχίσει να αποδέχεται ότι η μαμά της έχει σχέση και μάλιστα με έναν μικρότερο άνδρα, όλα τα πράγματα θα γίνουν, με την σειρά τους όμως.

    Του είχα ζητήσει να είναι από το πρωί σήμερα εδώ, είναι Ιούλιος, στον από κάτω όροφο μένει η αδερφή μου, αλλά εχουν φύγει για διακοπές οπότε είμαστε μόνοι μας. Ήταν αρκετά φοβισμένος. Μου αρέσει πολύ όταν είναι φοβισμένος. Ήξερε ότι ήθελα να τον δείρω και ήξερε ότι δεν υπήρχε λόγος, απλά ήθελα να τον μαστιγώσω.

    Τον είχα μπροστά μου, γυμνό και γονατιστό. Το λευκό του δέρμα, το γυμνασμένο του κορμί, το μόνο που ήθελα ήταν να τον πονέσω.. Πήρα το μαστίγιο και άρχισα να βουρδουλίζω την πλάτη του, ακουγόνταν τα βογγητά του, μέσα από το φίμωτρο του, συνέχισα να χτυπάω το μαστίγιο στο κορμί του, οι κόκκινες γραμμές πάνω στο σώμα του μ᾽έκαναν να νιώθω ζωντανή, υγρή.. τον τράβηξα από το μαλλί, τον χαστούκισα και άρχισα να τον χτυπάω πιο δυνατά.. Έκατσα στην πολυθρόνα και τον τράβηξα κοντά μου, του έβγαλα το φίμωτρο και οδήγησα το κεφάλι του ανάμεσα στα πόδια μου. Ένιωσα την γλώσσα του, με διαπερνούσε ο ηλεκτρισμός, κάθε που μ᾽άγγιζε η γλώσσα του γινόμουν ολοένα και πιο υγρή, πίεζα το κεφάλι του, το στόμα του, μέσα μου ο ένας οργασμός μου διαδέχονταν τον άλλο. Ήταν χαμένος, ακόμα περισσότερο τώρα που πήρα το μαστίγιο ξανά, τον έριξα στα τέσσερα και άρχισα να τον μαστιγώνω με μανία...


    Συνέχισε να με χτυπάει με απίστευτη δύναμη. Καταλαβαίνω ότι σήμερα ήταν μια ιδιαίτερη μέρα γι αυτή και θα πλήρωνα για λάθη άλλων, όμως μου άρεσε τόσο πολύ που αποφάσισε να μοιραστεί αυτή τη μέρα μαζί μου. Είχα την γεύση της στο στόμα μου, είναι τόσο γλυκιά. Συνέχιζαν τα χτυπήματα να πέφτουν πάνω μου, πονούσα πάρα πολύ στη πλάτη μου, έτρεμα, μέχρι που ακούστηκε το κουδούνι..

    Σταμάτησε, δεν ήταν ανήσυχη, κοίταξε από το μάτι της πόρτας, γύρισε προς το μέρος μου, κρατούσε ακόμα το μαστίγιο της στο χέρι. Το άλλο της χέρι άνοιξε την πόρτα, ήταν η κόρη της η μεγάλη.

    Ήθελα ν´ανοίξει η γη να με καταπιεί, ήμουν γυμνός, δαρμένος, με τα υγρά της μητέρας της στο πρόσωπό μου αναμειγμένα με τα δάκρυα μου

    -Δεν ήθελα να σ᾽αφήσω μόνη σου σήμερα, αλλά βλέπω έχεις παρέα, καλύτερα να φύγω..

    -Καλά έκανες που ήρθες, πέρασε να πιούμε καφέ..

    -Σκλάβε ντύσου και κάνε μας καφέ!!

    σηκώθηκα αμέσως γεμάτος αμηχανία μπροστά τους και κίνησα να πάω προς το δωμάτιο

    - μαμά δεν χρειάζεται να ντυθεί, είναι πολύ ωραίο το θέαμα για να μην το βλέπουμε. Ας πλύνει μόνο τα μουτράκια του.

    οι δυο γυναίκες έβαλαν τα γέλια, ενώ τα μούτρα μου είχαν κοκκινήσει από ντροπή. Η Μαρία είχε καταλάβει τι ήταν αυτό στο πρόσωπό μου και αποφάσσε να με χλευάσει περισσότερο.

    to be continued..
     
    Last edited: 6 Ιουνίου 2016
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

  3. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Η Κυρία με έστειλε να πλυθώ και να τους ετοιμάσω τους καφέδες.. Σέρβιρα τους καφέδες κι ένιωθα το βλέμμα της κόρης της ήταν καρφωμένο πάνω μου.. ντρεπόμουν τόσο πολύ , παρακαλούσα να επιτρέψει Η Κυρία μου να πάω στο δωμάτιο της.

    -Μάμα, τί είναι αυτό στο πουλάκι του

    -Η ζώνη αγνότητας παιδί μου.. Από δω και πέρα θα είναι κλειδωμένος

    Έβαλαν τα γέλια..

    -Νομίζω ότι θα κάνω ένα τσιγγάρο..
    -Σκλάβε, τσακίσου να φέρεις το σταχτοδοχείο στην Κυρία Μαρία

    έτρεξα μέχρι την κουζίνα για να φέρω το τασάκι, γελούσαν, έπιναν τον καφέ τους..

    Η Κυρία Άννα με έβαλε να γονατίσω δίπλα στην κόρη της, για ν' ακουμπήσει πάνω μου το τασάκι της, ακίνητος, ανέπνεα όσο πιο σιγά μπορούσα, ενώ Εκείνες μιλούσαν, σαν να μην υπήρχα εγώ..

    -Μαμά, δε σου κρύβω ότι η σχέση σου, με παραξένεψε.. όμως, δεν ξέρω πώς να στο εξηγήσω; Μου αρέσει κιόλας..

    ένιωθα το χαμόγελό της Κυρίας μου

    -Θέλεις να τον μαστιγώσουμε παρέα παιδί μου?



    teaser


     
     
    Last edited: 9 Ιουνίου 2016
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  5. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    όχι Νταλάρα ρε συ, αυτός είναι λόγος για να μην γράψω το υπόλοιπο!!!
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ε,τι να κάνουμε , δεν βρήκα άλλη εκτέλεση!...
     
  7. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Χαρακτήρες: Αννα 55 ετων, Μαρία 28 ετών, Σοφία 22 ετών



    Αντε γεια
     
    Last edited: 5 Νοεμβρίου 2016
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Που είναι η Σοφία, οεο;
     
  9. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Στην αλλη σεζον