Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κωμικοτραγικές καταστάσεις εν μέσω BDSM session

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 6 Οκτωβρίου 2010.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Σίγουρα σε όλους έχουν τύχει διάφορα κωμικο...τραγικά περιστατικά σε κάποιο session ή σε bdsm προσωπικές στιγμές με τον/την σύντροφό σας.
    Αναπολείστε, θυμηθείτε και μοιραστείτε......
    (Καλοπροαίρετα και με πολύ χιούμορ)
     
  2. Απάντηση: ΚΩΜΙΚΟΤΡΑΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΝ ΜΕΣΩ...SESSION

    οχι ακριβως σέσσιον,αλλά προς τα εκεί έτεινε το πράγμα σαν σενάριο.έδινε τις εντολές με τόσο αστείο τρόπο κ δεν πίστευε τίποτε από αυτά που έλεγε ή ακόμα και ότι ο ίδιος είναι Μάστερ, με αποτέλεσμα να με έχει πιάσει η κοιλιά μου από τα γέλια.εννοείται ότι δεν έγινε τίποτε,αλλά από ένα σημείο και πέρα εκείνος γελούσε περισσότερο από εμένα με το όλο γελοίο της υπόθεσης.
     
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

  4. Sylphide

    Sylphide Regular Member

    Απάντηση: Κωμικοτραγικές καταστάσεις εν μέσω session

    Είναι στα γόνατα, οι αστράγαλοι δεμένοι μεταξύ τους, και σε Χ περνάει από κάτω το σκοινί που έδενε τους καρπούς του. Απλό δέσιμο, αλλά την ακινησία που ήθελα την είχα πετύχει. Τον βρίζω, τον μαστιγώνω, τον πατάω, τον φτύνω, τον γρατσουνάω τον δαγκώνω τον χτυπάω...ένα κερί αναμμένο περιμένει υπομονετικά την σειρά του. Του έχουνε πέσει οι ώμοι από το domination, έχει λιώσει...”Αφέντρα μου νιώθω τοσο dominated, Κυρία είστε θεά....”. Τρώει μία που μίλησε χωρίς άδεια (ενώ μεσα μου χαιρόμουν για το κομπλιμέντο), του βάζω το μαστίγιο κάτω απο το πιγούνι αναγκάζοντάς τον να με κοιτάξει και του λέω να βγάλει τον σκασμό. Τραβάω το μαστίγιο. Ξέρει πως με το που θα πάρω το μαστίγιο απο το πρόσωπό του, πρέπει να κατεβασει ξανά το βλέμμα κάτω. Κατεβάζει το κεφάλι. Του πιάνω το πιγούνι μπήγοντας τα νύχια μου στο πρόσωπό του και τον τραβάω κοντά στο δικό μου πρόσωπο καθώς ετοιμάζομαι να μιλήσω....καιιιι....

    ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΑΑΤΤΤΣΣΣΑΑΑΑΡΡΡΙΙΙΙΙΔΔΔΑΑΑΑΑ!!!!

    Εκσφενδονίζομαι στην απέναντι γωνία του δωματίου, στριμώχνομαι στον τοίχο στις μύτες του ενός ποδιού, το άλλο λυγισμένο στον αέρα, τα χερια μαζεμένα,ενώ ο σκλάβος μου έχει μείνει και με κοιτάει με τα μάτια και το στόμα ορθάνοιχτα. Τσιρίζω πανικόβλητη.”ΚΑΝΕ ΚΑΑΑΤΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!”
    “Δεν μπορώ Κυρία είμαι δεμένος....”
    “Δεν με ενδιαφερει κανε κααααααατττιιιιιιιιι.....''
    “Ελάτε να με λύσετε Mistress, και θ....”
    “ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!!”

    Κανει δυο βήματα η κατσαρίδα....έχω αρχίσει να χοροπηδάω ...“ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΟΣΟ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΠΙΙΑΑΑΑΑΑ!”
    “Μα Κυρία σας είπα δεν μπορώ να κάνω τίποτα είμαι δεμένος....”
    Το συνειδητοποιω επιτέλους. Μαζεύω το κουράγιο μου, πάω, τον λύνω και επιστρέφω σχεδόν πετώντας στην γωνία μου. Η κατσαρίδα είχε πάρει πρέφα το τι θα γινόταν και είχε βαλθεί να τρέχει...μπροστά η κατσαρίδα, πισω ο γυμνός σκλάβος μου με ένα παπούτσι (του πήγαινε και το πουλι πέρα δόθε καθώς έτρεχε...), εγώ είχα πάρει και μια καρέκλα εκει στη γωνία και είχα ανέβει “σκότωσέ την!!!!τρέχει! Αχ τρεεεχειιιι κανε γρηηγορααα θα πετάαααξειιι πετάαανε οι μεγάαααλεεεςςςς ....”
    Την σκοτώνει, (εγω να φωνάζω μπλιαξ εξαφάνισέ την...) την μαζεύει με ένα χαρτί, την στέλνει κρουαζιέρα στη τουαλέτα με την Καζανακι Εξπρες, έρχεται με κατεβάζει κι εμένα απο κει που είχα ανέβει...και με αποθέτει στον καναπέ. Κρατιοταν στην αρχη να μη γελάσει, τον κοίταγα που ήταν εμβρόντητος, αρχίζω να χαχανίζω και ξαφνικά ξεσπάμε και οι δυο σε κάτι γέλια ατελείωτα... ε όπως καταλαβαίνετε session γιοκ...πού μούτρα για session εγώ.. 

    ---------- Post added at 15:05 ---------- Previous post was at 14:53 ----------

    Ένα άλλο που θυμάμαι ήταν με τον σκλάβο μου τον Marc... λυτός αλλά στα γόνατα, είμαστε στη μέση ενός session που είχε "πάρει φωτιά". Καθώς μαστιγώνω βλέπω ότι έχουν αρχίσει να του τρέχουν δάκρυα. Χαμηλώνω μπροστά του, του γλείφω το δάκρυ από το μάγουλο και ρωτάω μισο-αδιάφορα μισο-κοροϊδευτικά "whats up?"

    "EVERYTHING is 'up' Mistress...."

    Πέθανα...έλιωσα...λύθηκα...πιθανότατα η καλύτερη ατάκα που θα ακούσω ποτέ από slave! XD
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Κωμικοτραγικές καταστάσεις εν μέσω session

    Πολύ αληθινή, πολύ εσύ, πολύ δυνατή... αν μετά από αυτό το post δεν έκαναν ουρά να σου μιλήσουν, θα πω πως οι sub etc πέταξαν το χιούμορ τους κι αυτοί στην τουαλέτα....
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Κωμικοτραγικές καταστάσεις εν μέσω session

    Μου έφτιαξες τη μέρα      
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Κωμικοτραγικές καταστάσεις εν μέσω session

    σκηνικο :
    στο γραφειο του Κυριου μου (πριν γινω βανιλα)
    στημενη στον καναπε δεχομαι τη βεργα του να κανει ριγωτους τους γλουτους μου.
    απο πανω γυαλινα ραφακια με διαφορα μπλιμπλια (μικροαντικειμενα)
    ενω εχω φαει αρκετες ερχεται η ωρα της τελευταιας που ειναι 3 φορες πιο δυνατη συνηθως απο τις υπολοιπες ...
    μου την αναγγελει,
    ετοιμη? μου λεει,
    περνω βαθια ανασα ,
    μαλιστα Κυριε απαντω
    παλι βαθια ανασα ,
    κλεινω ματια ,
    περιμενω ...
    ο Κυριος μου σηκωνει τη βεργα
    η πορεια της ομως ανακοπτεται απο το γυαλινο ραφακι
    αποτελεσμα αντι για βεργα στους γλουτους μου νιωθω μια βροχη απο μπλιμπλια στο κεφαλι μου και την πλατη μου !!!
     
  8. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Κωμικοτραγικές καταστάσεις εν μέσω session

    Δεμένη και ακινητοποιημένη στο κρεβάτι, προσπαθώντας να προστατευτώ από το ζωηρό γατάκι του το οποίο είχε βρει απόλαυση στο να παίζει με τα σκοινιά που περίσσευαν, εκ των οποίων μάλιστα ορισμένα εφάπτονταν στο σώμα μου..
     
  9. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: Κωμικοτραγικές καταστάσεις εν μέσω session

    Εσύ δεν θα γράψεις κανένα περιστατικό?? Ε? ε?ε?ε? 

    rep rep rep rep rep rep rep rep!!!!
    ακομα γελάω  
     
  10. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Απάντηση: Κωμικοτραγικές καταστάσεις εν μέσω session

    είμαι στα 4 μπροστά στον καναπέ και ενώ παίρνω πίπα τον αφέντη μου,
    νοίωθω πως αρχίζει να ψάχνει κάτι για να με χτυπήσει...
    το μαστίγιο είχε χαθεί εκείνες τις μέρες, οπότε υποπτεύομαι ότι θα βρει κάτι άλλο εύκαιρο, τη ζώνη του π.χ..
    και ενώ ειμαστε μες την καύλα τι ωραία τι καλά και μία με χαστουκίζει μια με φτύνει και όλα τα σχετικά,
    μου ξαναχώνει το πρόσωπο να συνεχίσω το έργο μου...
    και περιμένω τώρα λιώνοντας πότε θα μου τις βρέξει...
    και ΝΑΙ ακούω τον πρώτο γδούπο...
    δε νοιώθω κάτι το ιδιαίτερο όμως:exc:... τι σκατά? λέω. τι είναι αυτό?
    ακούω και δεύτερο...
    ακούω και τρίτο...
      
    και γυρίζω επιτέλους να δω με τι χτυπάει τον κώλο μου...
    και ΝΑΙ! τη βλέπω! ήταν... ήταν... ήταν η δίχαλη παντόφλα!
    τι είμαι καλέ ? μύγα? 
    ...
    δεν ήθελα φυσικά να χαλάσω τη στιγμή άσε που το ξέχασα και επιτόπου, γιατί είχα αποροφηθεί, αλλά μετά από 2-3 μέρες το είπα (δεν άντεξα  ) ε και λιώσαμε στα γέλια... 
     
  11. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Κωμικοτραγικές καταστάσεις εν μέσω session





         
     
  12. ae1969

    ae1969 Regular Member

    @MistressG
       
    Πολύ καλό και τιμητικό να το μοιράζεσαι.

    ΥΓ. Μόλις αποκτήσαμε και δεύτερη διάσημη κατασαρίδα σε αυτό το forum μετά από εκείνη που εισέβαλε το καλοκαίρι σε σπίτι άλλου μέλους.