Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κόψε τις ζουζουνιές, ρε!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 19 Ιουλίου 2015.

  1. mariskasl

    mariskasl New Member

    δεν μπορω,συγνωμη,τα μωρακι μου,καρδουλα μου,λουλουδι μου μπλιαξ.ανατριχιαζω,ουτε ο Αφεντης μου.δεν ειναι για μας αυτο.και θεωρω οτι δεν ειναι καν ενδειξη της αγαπης και αφοσιωσης.......αυτα ειναι για σαλιαριδες......
     
  2. Φαντάζομαι έχεις δίκιο.. σε μια σχέση αφέντη σκλάβας λίγο δύσκολο να ακουστούν αυτά..
    Σε σχέση τοπ bottom όπως η δική μου είναι απαραίτητα.. και εγώ θέλω να τα ακούω και ο κύριος μου μου τα λέει..! Με μέτρο βέβαια πάντα! Όχι όλη την ώρα!
     
  3. whisperer

    whisperer Regular Member

  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ανθίζουν οι λεμονανθοι του κορμιού σου  
     
  5. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Εκλαπει;;;!
     
  6. malus_lupus

    malus_lupus Regular Member

    dont shoot innocent here εκλαπη
     
  7. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Το χειροτερο ειναι αφιυ εχεις ηδη παθει ζαχαρο απο ζουζουνιαρικα νιαουροξελιγωματα, να απομακρυνεσαι τρεχατος για να μην αρχισουν να καογονται βασικα κυκλωματα, να πηγαινεις να κανεις αγγαρεοδουλειες να σε συνεφερει η κυνικη πραγματικοτητα κι ο κρυος αερας, και στο πρωτο μαγαζι να πεφτεις πανω σε ζουζουνιαρα πωλητρια που κλεινει το κινητο με το μωρουλινι και με χαμογελο μπαλαρινας του Μπολσοι να σου λεει ενα σωρο αδιαφορες πληροφοριες τραγουδιστα να γλιτσιαζεις απο τα σοροπια, και να σε αποτελειωνει με το ανελεητο "....και η τιμουλα ειναι στα ... Ευρω".
    Η τιμούλα
    Η ΤΙΜΟΥΛΑ

    Κι εκει ειναι που την κοιτας με ματι που γυαλιζει και φευγεις τεχοντας με γελιο τρε λου, ουρλιαζοντας Η Τιμουλααααα χαχαχαχα η τιμουλαααα χαχαχαχαχα .......
    ......μεχρι να σε βρουν μερες μετα να περιφερεσαι ασκοπα με τα ρουχα ξεκουμπωτα παραμιλωντας
    Μωρουλινι. ..η τιμουλα. ...
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  9. angel42

    angel42 Regular Member

  10. lotus

    lotus Silence

    Δηλαδή δεν είναι ζουζουνιά όταν (αυτοί που το κάνουν) έχουν καβαλήσει τον άλλον/η και τον/την έχουν κάνει pet η φράση: μικρό μου πόνυ ???  
    Κάπως λέγεται αυτό το "παιχνίδι" αλλά δεν θυμάμαι  
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Εγώ πάντως έχω πάρει στο βαφτηστήρι μου κάτι υπέροχες σαλιάρες  
     
  12. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Δεν έχουν τίποτα κακό οι ζουζουνιές από τις γυναίκες.

    Τουναντίον, προσωπικά τις βρίσκω πολύ χαριτωμένες και δείγμα ζωντάνιας. Μου φτιάχνουν τη διάθεση.

    Εκτός εκείνων των στιγμών που θέλω την ησυχία μου και δεν τις γουστάρω ούτε τις χαριτωμενιές ούτε τίποτα.

    Όλα είναι σχετικά, αλλά το νάζι αν είναι αυθόρμητο και πηγαίο έχει τη χάρη του και αν απουσιάζει εντελώς από τη συμπεριφορά μιας κοπέλας αυτό μου φαίνεται περίεργο και λίγο άχαρο.