Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κόψε τις ζουζουνιές, ρε!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 19 Ιουλίου 2015.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εσύ είσαι ναζιάρης;
     
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Αμα δεν παθαινεις σακχαρωδη μωρουλινιαση και δεν εχεις δυσανεξια στη ζουζουνοχαριτωμενια, εγκρινω και επαυξανω.
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Εξαρτάται. Εσύ;
     
  4. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Περί ορέξεως και κατά συγκυρία που λένε.
     
  5. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

     
    Τέτοιου είδους ζουζουνιες ειναι παντα καλοδεχουμενες.
     
  6. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    οπως δεν θα ηθελα να τις κανει αν δεν τις ταιριαζουν ετσι δεν θελω να τις κοψω αν ειναι στο χαρακτηρα της.
    παντα ομως οταν ειναι καταλληλη ωρα και στιγμη.και βεβαια με καποιο μετρο!
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και θελω να συμπληρωσω πως ενας καλος τροπος να αποδεχτεις και να σου αρεσουν ολα αυτα ειναι να μεγαλωσεις ενα κουταβακι χεχεχεχε
     
  8. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    υπερτατη ζουζουνια... μια γερη ρουφηξια ηλιον και τον φωναζεις απο την αλλη ακρη του σπιτιου να παιξετε κρυφτο... τελικα μου πηρε το μπαλονι γιατι ζηλεψε  
     
  9. slavenatasa2

    slavenatasa2 New Member

    Χμμμ πιστευω οι ζουζουνιες είναι το στοιχείο μου και ένα από τα κύρια χαρακτηριστικά μου...Όχι φυσικά 24 ώρες το 24 ωρο ούτε σε ακατάλληλες στιγμές...Υπάρχουν όμως στιγμές που οι περιστάσεις μου επιτρέπουν να ζουζουνισω και να γίνω ναζιάρα εκεί είναι η καλύτερη μου...βγαίνει το παιδί που κρύβω μέσα μου.Όλα νομίζω θέλουν μέτρο.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Προχώ πράμα λέμε...


     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Αυτό κι αν είναι σαδισμός!
     
  12. Αυτο ακριβωωωωως <3!! Πολυ ομορψο ποστ!!