Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κ και Κ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Alpha Wolf, στις 8 Φεβρουαρίου 2018.

  1. tithon

    tithon Contributor

    έβλεπα σαρβαϊβορ με την κουμπάρα. οι συνήθειες δεν κόβονται.
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Λογικό να μη θυμάσαι καλά. Κορμαρα ο τύπος, φέτες, που να ασχολησαι. .
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    τον αγαπάς;
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Χάρισμα σου. Ασχολούμαι μόνο με κυριαρχικες υποτακτικες. Το απόλυτο βίτσιο.  
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    αποφεύγεις και το μαλλιοτραβηγμα με την κουμπάρα. σοφό.
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Άμα σ αγαπάει κι αυτός, αντε χαλάλι σου, θα σας πάντρεψω.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    να είσαι καλά.
    σε αυτόν να το πούμε; χρειάζεται να το ξέρει; ή θα αρκεστούμε στην αυτοκυριαρχία;
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Φτιαχτου μουσακά και πήγαινε του τον. Που ξέρεις, μπορεί να είσαι και ευπρόσδεκτος.
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    λες να αυτοκυριαρχηθεί μπρος στα μάτια μου και να κάνει ότι σνομπάρει το μουσακά κι ότι δήθεν θέλει παστίτσιο;
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγώ δεν μπορώ να αυτοκυριαρχηθω, όταν βλέπω μια ντουζίνα άτομα που δεν με ξέρουν προσωπικα, να τσακώνονται 17 σελίδες για κάτι που μου έτυχε πριν 2 χρόνια, έγινε, τελείωσε, και ρωτησα αν άλλος/η έχει παρόμοια εμπειρία.

    Άμα πετύχει - λένε- η μαλάκια, τύφλα να χει ο μουσακάς..

    Υ. Γ. Περιμένω απάντηση του τύπου 'μα πριν από δύο χρόνια είχες φάει μπαν, δεν έγραφες' Άμα το δω κι αυτό....
     
    Last edited: 14 Σεπτεμβρίου 2018
  11. tithon

    tithon Contributor

    δεν ξέρω αν φαντάζεσαι οτι δεν σε αγαπάνε. ή αν θέλεις να τους αγαπάς. στην πράξη προσπαθούν να κατανοήσουν τι θα πεί ανακατέψτε νερό με νερό, δεν μοιάζει προσωπικό αυτό, δυό κ σε μια ασύμμετρη μεταξύ τους σχέση δεν βγάζουν και πολύ νόημα. η συζήτηση δεν γίνεται γύρω από σένα, αλλά γύρω από την ιδέα που εισηγήθηκες. και παράλληλα γύρω από άλλες ιδέες που επίσης εισηγείσαι. όπως της αυτοκυριαρχίας και του μουσακά.
    ο καθένας με τον προσανατολισμό του.
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αλήθεια είναι πως, όταν ταράσσεται αυτό που μέχρι τώρα νομίζαμε και μας βόλευε, παθαίνουμε ένα ψυχολογικό σοκ, να το πω...περνάει με τον καιρό...ή και όχι!