Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λαικη κυριαρχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 31 Ιανουαρίου 2017.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Σύντροφοι και συντρ(όφισσες)  

    Είμαστε ο λαός που γέννησε την δημοκρατία.

    Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας, μια σκέψη που είχα τα τελευταία δευτερόλεπτα και με βασάνισε.

    Γιατί θα πρέπει φασιστικά και αυταρχικά τα Κ-υ ζευγάρια να δημιουργουνται με τον κλασσικό διμερή τρόπο ;
    Γιατι να αποφασίζουν μόνο οι 2 τους ;
    Γιατι η ζήτηση και λήψη συνέναισης να είναι δυαδική υπόθεση ;
    Μηπως ειναι και αυτό στερεότυπο ;

    Σάμπως η δημιουργία μια βδσμικης σχέσης αφορά μόνο τους δυο στην τελική ; Αφού, ουτως η άλλως καθε βδσμικο ζευγάρι, λιγο πολυ (πάρα πολύ) απασχολεί την κοινη γνώμη και επικαιρότητα του βδσμ και λίγο πολύ (πάρα πολυ) όλοι θα εκφέρουν άποψη και γνώμη για το αν κάνουν καλα , τι κάνουν, τι της κανει ο αλήτης, τι τραβάει μαζί του η κοπέλα και τα γνωστά.

    Λίγο πολυ δηλαδη, η σύναψη μιας βδσμικης σχέσης, θα επηρεάσει το βδσμ οικοδόμημα.

    Οπότε μπορούμε και καλύτερα.

    - Να επιστρέψουμε την εξουσία, εκεί από που προέρχεται και ανήκει.
    - Να ξεφύγουμε από αυτό το δυαδικό-φασιστικό-αντιδημοκρατικό μοντέλο συναψης βδσμικων σχέσεων.
    - Να πρωτοπορήσουμε.
    - Να πάμε μπροστά.

    Συντροφοι και συντρ(όφισσες), με αυτές τις σκέψεις, την μπύρα στο χέρι και τα πατατάκια στο στόμα, σας καλώ σε δημοψήφισμα  

    Ερώτημα : Θελετε η @dina να γίνει η τελειωμένη 24/7 υπηρέτρια/σκλάβα/σκυλίτσα/παιχνίδι του Μπούμπλε ;

    ΝΑΙ ή ΟΧΙ ;

    Ψηφίστε με σύνεση, για τα δυο αυτά άξια βδσμ τέκνα.

    Η κρίση σας, θα είναι δεσμευτική  

    *** Η δήλωση δέσμευσης στην λαική κυριαρχία, της @dina είναι εδώ :
    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/Ξεχαρβάλιασμα.41974/page-364
     
    Last edited: 31 Ιανουαρίου 2017
  2. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    ΝΑΙ.....ΔΑΓΚΩΤΟ.....
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Νννννόχι! Ντοντ χειτ μι.  
     
  4. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    και γιατί η @dina μόνο; :Ρ
     
  5. open_mind

    open_mind Regular Member

    Ναι και από μένα! Γιατί πάνω απ' όλα είσαι καλό παιδί και άξιο παλικάρι!!!!  

    Και θα χουμε μετά την @dina άξια κριτή για τις σχολές σας....  
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    @bumblebee
    να είσαι προσεκτικός με τα δημοψηφίσματα, κρύβουν παγίδες.
    για 24/7 θα πάς, και θα πάρεις το πολύ διευρυμένο οκτάωρο και καμμιά αργία δωρεά.
    όπως βλέπω από τις πρώτες αντιδράσεις θα σου προκύψουν και θεσμικοί επιτηρητές.
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Πότε τελειώνει η ψηφοφορία?
    Εγώ μπορώ να ψηφίσω?
    Υπαρχει προβλημα που είμαι εγγεγραμμένη και σε άλλο φορουμ?
    Το ότι το νήμα είναι στην ενότητα Humour,είναι δείγμα πως δε με βλέπεις σοβαρά?
    Εγώ πότε θα γίνω μάνα?
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Σε 3 μέρες κατά τα Γραφάς.
    Δυστυχώς @dina , δεν μπορουμε να ψηφίσουμε ούτε εγώ ούτε εσυ, ούτε να κάνουμε απόπειρες να επηρεάσουμε την λαική βούληση.
    Εγώ απλά ενημερώνω ότι αν βγει το ΝΑΙ εγγυόμαι: όσοι-όσες σε ποθούν, θα σε έχουν  , και όσοι-όσες σε μισούν, ότι παίρνουν το αίμα τους πίσω και με το παραπάνω  
    Από κει και πέρα, ο σοφός λαός  

    Τεθήκαμε στην κρίση του.
     
  9. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    οι υποψήφιοι μπορούν να ψηφίσουν άλλους, όχι τον εαυτό τους.   Μα η ζωή μας ένα χιούμορ είναι αν η βλέπεις σοβαρά ...κάηκες   μπορώ να σε κάνω εγώ αν θέλεις :Ρ
     
  10. aenaosss

    aenaosss Regular Member

     σε πμ μπορώ να ...εξαργυρώσω την ψήφο μου πάντως, ανάλογα με την προσφορά
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Με τι θα μπορούσα να σε δελεασω άραγε???
     
  12. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Οχι!!!!

    Το κοριτει εχει σοβαρη σχεση μαζι μου. Ειναι η καλυτερη αγκαλιτσα και μου φτιάχνεικαι γεμιστα

    Ποιος εισαι εσυ τελος παντων που θες να μπεις αναμεσα μας???

    Να φυγετε μεσιε να πατε αλλου.