Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λαικη κυριαρχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος bumblebee, στις 31 Ιανουαρίου 2017.

  1. aenaosss

    aenaosss Regular Member

     
    την έστειλα...
    αν δεν την πηρατε φταίει ο "ξένος δάχτυλος"
     
  2. aenaosss

    aenaosss Regular Member

      
    Νιώθω τον πόνο σου, σε καταλαβαίνω
     
  3. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Τόσο Νάρκισσος....πια....
     
  4. οι πραγματικοί φίλοι φάνηκαν και θα ανταμειφθούν γενναιόδωρα.. Οι υπόλοιποι ας ανατρέξουν στην πρώτη μου δήλωση.
     
  5. aenaosss

    aenaosss Regular Member

       
    νικάν άδοξον, ηττάσθαι όνειδος
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μπουμπλε μου...σε περίμενα στη συνάντηση...  
    Ο λαός δε μας θέλει μαζί,εγώ όμως ξέρω που Ανήκω...
     
  7. Όλοι ξέρουμε που ανήκεις καλή μου!

    Υ.Γ. κυρίαρχος που σου προκαλεί λύπηση είναι ότι χειρότερο υπαρχει στο ζωικό βασίλειο...
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Νενικήκαμεν Σύντροφοι !!!!
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Πολύ σωστή παρατήρηση   Μέσω αυτής της πανηγυρικής εκλογικής διαδικασίας εξήχθησαν και άλλα πορίσματα εκτός από το αν η @dina.... γίνει το βδσμικό κλωτσοσκούφι του @bumblebee.

    Και αμέσως, να ξεδιπλώσω την..σκέψη μου.

    Είχα τάξει το μοντέλο @dina , στο λαό. Είχα δεσμευτεί εδώ :

    Τουτέστιν, από χτές στις 21.00 της 03-02-2017 και για 13 χρόνια, η @dina θα τιθόταν υπό τας εντολάς μου.

    Τι κερδίσατε ρε παιδιά οι εκπρόσωποι του ΟΧΙ δηλαδή ;

    @Siren_Peisinoe σήμερα, αν μου το ζήταγες η @dina θα ήταν στο τρένο, να ανέβει σε σένα για ενα γρήγορο μασαζάκι...
    @billyboy αμέσως μετά την @Siren_Peisinoe , θα ερχόταν η σειρά σου.....
    @espimain, οι σούμπες ειναι σαν τα πατατάκια, κανείς δεν μπορεί να φάει μόνο μια, αφού τα ξέρεις. Με πιάνεις ; Θα τα βρίσκαμε  
    @Morfonios, 2 φορές @dina την βδομάδα, δεν θα σε χαλάγε... ε ;

    Οπότε τα β,γ, δ μίνι του κυρίως πανηγυρικού και ακαταμάχητου πορίσματος που βγήκαν, είναι τα εξής :

    - Η πλειοψηφία του φόρουμ, δεν είναι εδώ για να γαμησει   Του δόθηκε η ευκαιρία και την πέταξε. Μην ξανακούσω αυτό το επιχείρημα δεν στέκει...
    - Η πλειοψηφία στο φόρουμ, δεν θέλει να παίξει για κάποιο λόγο.... με την @dina. @dina τι έχεις να μας πείς για αυτό ;  
    - Η πλειοψηφία στο φόρουμ, δεν συμπεριφέρονται σαν γνήσιοι έλληνες. Ειναι κόντρα η απόφαση του δημοψηφίσματος, με την φυλή μας, δεν γίνεται  
     
    Last edited: 4 Φεβρουαρίου 2017
  10. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Συμφορουμιτη @bumblebee διαφωνώ....Στο ότι δεν είναι στην φυλή μας....
    Ο λόγος της ήττας κατά την γνώμη μου δεν είναι τίποτα από τα παραπάνω....Ο λόγος είναι ότι ο καθένας θέλει αυτό το καναρινακι.... @dina για πάρτι του....  είναι στην φυλή μας λοιπόν ο παρτακισμος......
    Υ.Γ. εγώ δεν είμαι σαν και αυτούς....   
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Όσον αφορά εμένα, χωρίς να θέλω να θίξω ή να προσβάλλω την @dina ή την Κυρία της @sokolata , δεν εξέφρασα ποτέ επιθυμία για χρησιμοποίηση της πρώτης ούτε δημόσια ούτε ιδιωτικά .  

    Δεύτερον χτύπησα το σύστημα στην αρχή σκεπτόμενη πως σήμερα έβγαλες στο σφυρί την @dina , αύριο μπορεί να έβγαζες την Ιδιοκτησία κάποιου άλλου ατόμου, μεθαύριο τη δικιά Μου κτλ. Νομίζω δεν είμαι η μόνη που το σκέφτηκα και ενήργησα με αυτό το τρόπο.
    Γιατί αν έχει δείξει κάτι η ιστορία είναι πως μόνο ενωμένοι αποφεύγουμε τέτοιες καταστάσεις !
    Για αυτό θεωρώ νίκη το χθεσινό ψήφισμα!
     
  12. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Αν κατέβεις ποτέ στην πολιτική ενημέρωσε με να σε ψηφίσω.....