Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος youngmansstatue, στις 17 Φεβρουαρίου 2011.

  1. chrisioannina

    chrisioannina New Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

    exw apisteyto pathos gia gynaikeia kaligrama podia!eidika an exoun k lg oil epanw trelainomai kuriolektika....
    έχω απίστευτο πάθος για γυναικεία καλίγραμμα πόδια! Ειδικά αν έχουν και λγ oil επάνω τρελαίνομαι κυριολεκτικά...
     
    Last edited by a moderator: 11 Απριλίου 2012
  2. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

    αυτά είναι...

    αυτό το σαιτ κάνει λειτούργημα και μόνο που μπορεί ο καθένας και δηλώνει την γκάβλα του

    Καλως ήρθες chrisioannina:xyxwave:
     
  3. Superslave1

    Superslave1 New Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

    Πιστευω πως για τους περισσοτερους αντρες ειναι γκαβλα τα γυναικεια ποδια.Ειδικα με oil οπως ειπε ο φιλος chrisioannina!Αν και προσωποπικο turn on ειναι τα high heels!!
     
  4. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

    υπάρχουν γκάβλες και γκάβλες..

    το πάθος του φετίχ είναι η γκάβλα που σου γαμάει το μυαλό και το σώμα
    σε όλους αρέσει ένα ζευγάρι καλλίγραμμα πόδια, δεν έχει την ίδια επίδραση όμως
     
  5. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

    Εγώ τρελένομαι με τα γόνατα.  
     
  6. nikosss_89

    nikosss_89 New Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

    Και τα καλλίγραμμα πόδια είναι πολύ ερεθιστικά, αλλά και τα όμορφα πέλματα. Μικρά όμορφα δαχτυλάκια με βαμμένα νύχια. Δεν έχω κάποιο τρελό φετιχ με αυτά, αλλά με ερεθίζουν όσο να ναι..
     
  7. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

    Κρίμα που κανείς δεν συμμερίζεται το πάθος μου για το ωραιότερο σημείο των γυναικείων ποδιών... Λίγους ξέρω που ασχολούνται με αυτό. Δεν θέλω να περιαυτολογήσω αλλά οι αστράγαλοι είναι για ψαγμένους! Προχθές τραπέζωσα μια 65αρα, την κόρη της και την εγγονή της, μόνο και μόνο για τους αστραγάλους της... Τι άλλο θα κάνω για να μου κάτσει η γιαγιά...  
     
  8. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

    LOL... σοβαρολογείς η μας δουλεύεις?
     
  9. Απάντηση: Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

    Κι εγώ τρελαίνομαι για όμορφα ποδαράκια και ειδικά για καλοσχηματισμένα και περιποιημένα πέλματα .. Μου αρέσει να τα μυρίζω , να τα φιλάω , να τα γλείφω και φυσικά να τα " βασανίζω" με την αγαπημένη μου μέθοδο , το γαργάλημα .. Τι ωραιότερο από ένα φτερό που απαλά και βασανιστικά ανεβοκατεβαίνει επάνω σε ένα όμορφο , ακινητοποιημένο πέλμα ?
     
  10. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

    Δεν αστειεύομαι με αυτά!  
     
  11. ο ενας

    ο ενας New Member

    Απάντηση: Λατρεύω τα γυναικεία πόδια

    κατα το "μλεξαμε τα μπουτια μας.. μπλεξαμε τα χερια μας..