Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λεβεντιές!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Stilvi, στις 11 Μαρτίου 2018.

  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Ποιά είναι η μεγαλύτερη λεβεντιά που έχετε κάνει στην ζωή σας;
    Με την θετική και την αρνητική έννοια! Δηλαδή ένα δικό σας epic fail ή super epic παράδειγμα!

    Πάρτε και το παρακάτω βιντεάκι για έμπνευση of pure epicness!!! 

     
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    όταν πήρα διαζύγιο η πρώτη σχέση που έκανα της άρεσε να μιλάει για τους πρώην της και ειδικά για τον τελευταίο που δεν είχαν ακριβώς χωρίσει, δεν είχα καταλάβει πόσο πολύ την προβλημάτιζαν τα 13 χρόνια που ήμουν με την πρώην κι ότι με διεκδικούσε ακόμα και ζήλευα σαν τρελός χωρίς να μπορώ να το ελέγξω, έτσι δημιούργησα ένα ανύπαρκτο παρελθόν και μια ανύπαρκτη φίλη που με διεκδικούσε και μέσα από περιστατικά που της περιέγραφα, έβγαζα τα παράπονα για όσα περίμενα από 'κεινη. Όταν η σχέση μας μετατράπηκε σε εξ' αποστάσεως και η ζήλια της πια δεν ελεγχόταν δε σταμάτησα απλώς να μιλάω για όλο αυτό το ανύπαρκτο παρελθόν, ένα βράδυ θέλοντας να της δείξω τι σήμαινε για 'μενα της είπα την αλήθεια. Δεν έμεινε. Από τότε όσο κι αν πονάει κάποιες φορές αρνούμαι να μη λέω μόνο την αλήθεια και να μιλάω με ακρίβεια, δεν υπάρχει delete. Και το ίδιο απαιτώ.
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κινούμενη με το αυτοκίνητο στην Κηφισίας στη δεξιά λωριδα, μεσα στην κίνηση, έκοψα εντελώς ταχύτητα και αφησα ταρίφα να βγει από STOP.
    Ήμουν στις καλές μου εκείνη τη μερα.
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    πριν μερικα χρονια οταν γυρισα απο Κυπρο αφηνοντας μια πολυ καλη δουλεια και στρωμενη ζωη πισω για να ειμαι κοντα στην κορη μου και να την δω να μεγαλωνει
    βεβαια τοτε δεν ηξερα οτι εμπλεκα σε μια D/s σχεση οπου για πρωτη φορα εγω ημουν ο s χεχεχεχε
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

        τα λογια ειναι περιττα
     
  6. Christos_89

    Christos_89 New Member

    Set sail for epic fail η παρακάτω φάση. Περπατάω στο δρόμο και βλέπω μια γιαγιά να προσπαθεί να ανεβάσει ένα καρότσι στο πεζοδρόμιο. Την βοηθάω χωρίς δεύτερη σκέψη και φεύγω. Στο τρίλεπτο ποιο κάτω περιμένοντας να πάρω κάρτα νιώθω κάτι να πέφτει πάνω μου και κάποιον να ρίχνει παναγία. Ήταν η ίδια γιαγιά που είχε πέσει πάνω μου με κάποιο τρόπο και νόμιζε ότι είχε συμβεί το ανάποδο.
     
    Last edited: 20 Μαρτίου 2018
  7. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    αχαχα θεότητα η γιαγιά!
     
  8. Christos_89

    Christos_89 New Member

    Θεότητα δεν λες τίποτα. . .