Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λιωμένο Κερί

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Dolcett_Cabana, στις 29 Μαϊου 2010.

  1. underHer_corfu

    underHer_corfu New Member

    είναι αγαπημένο μου ειδικά όταν σταζει πάνω στις ρόγες μου και από χαμηλή απόσταση. επίσης τα σημάδια που αφήνει φεύγουν πολύ σύντομα
     
  2. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Όντως ο καλύτερος τρόπος αλλά..Το κερί κολλάει στο πλακάκι και είναι πολύ σπάσιμο να το μαζέψεις μετά... Γι αυτό προτιμώ το μαχαίρι  
     
  3. underHer_corfu

    underHer_corfu New Member

    κάποια φορά η τότε κοπέλα μου πειραματιζομενη και αυτή σκέφτηκε να μου ρίξει κερί στην γλώσσα. μην το κάνετε. εκτός του ότι η γλώσσα είναι γεμάτη σάλιο και δεν νιώθεις τίποτα σου μένει μια Πικριλα και άσε το φτυσιμο μετά
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Bump   είχα όρεξη για κεροσυζήτηση σήμερα  
     
  5. zozefiin

    zozefiin Guest

    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχααχχχαχαχ καποια ξυπνησε με ορεξη    
     
  6. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Θυμαμαι, ενα βροχερο απογευμα, οταν κοπηκε το ρευμα για να μην σταματησω την αναγνωση του βιβλιου μου απολαμβανοντας το κονιακ μου , την εβαλα στα 4 και τις εχωσα ενα κερι στον κωλο. Το φως ήταν απειροελάχιστο, οποτε απολαυσα το κονιακ μου βλεποντας τις σταγονες να πεφτουν στο πιατο στο πατωμα.
     
  7. ManMasterFirst

    ManMasterFirst Ποτέ μη λες ποτέ Μπορεί να εκπλαγείς...


    Με δεδομένο το ότι χρειαζόσουν χρόνο για να διαβάσεις το βιβλίο, ο κώλος της δεν έκανε συσπάσεις ώστε να βγεί το κερί και να πέσει κάτω?
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Πάντα αγάπη μου, πάντα  

    Είναι υπέροχη η αίσθηση, την απολαμβάνω...
    Όπως απολαμβάνω εξίσου το να ζωγραφίζω.  

    Βρήκα εξαιρετικά χρήσιμες τις πληροφορίες και σκέφτηκα ότι ένας newbie θα της εκτιμούσε, άρα άξιζε να φάει το bump του το νήμα  

    Προσωπικά χρησιμοποιώ και κεριέρα, έτσι ώστε να λιώνουν μεγάλες ποσότητες κεριού. Ύστερα με μικρό κουπάκι ή και κουταλάκι, ζωγραφίζω στον καμβά  
     
  9. zozefiin

    zozefiin Guest

    εγω στο θεμα κερι ειμαι λιγο ανωμαλη το ριχνω στο χερι μου και φτιαχνω γαντι αχαχαχχααχχααχχαχααχχαχα
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Και γιατί το θεωρείς ανωμαλία dear?   από την στιγμή που σου αρέσει  
     
  11. zozefiin

    zozefiin Guest

    αχαχαχαχαχαχχα εχεις ενα δικιο .....    
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Πάντα έχω, τι να λέμε τώρα      

    Πάντως, δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με την τέχνη της αφαίρεσης του χμμμ
    Απλά βγάζω κομματάκια-κομματάκια...
    Μπαίνει στην to-do/practice list