Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λόγια ... Σοφά !

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος serr, στις 8 Μαρτίου 2006.

  1. serr

    serr Regular Member

    Καθένας έχει το δικαίωμα να ρίξει τον εαυτό του όσο χαμηλά θέλει... Και να τον ξανασηκώσει οπότε θέλει... θυμήσου όμως ότι κανένας άλλος, εκτός από εσένα, δεν έχει αυτό το δικαίωμα!
     
  2. serr

    serr Regular Member

    Ζήσε τη ζωή σου έντονα χωρίς να νοιάζεσαι για τους άλλους. Ζήσε το παρών και μη νοιάζεσαι για το αύριο. Ποτέ μη κοιτάς πίσω γιατί έτσι θα χάσεις το νόημα και το αύριο θα γίνει χθες χωρίς να το καταλάβεις. Ζήσε πριν η ζωή φύγει και κάποτε πεις "Ό,τι δεν πρόλαβα να ζήσω, ήταν όλη μου η ζωή...".
     
  3. serr

    serr Regular Member

    Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!
     
  4. serr

    serr Regular Member

    Δεν είναι που εμείς είμαστε σκλάβοι είναι που οι επιθυμίες μας δεν είναι ελεύθερες.
     
  5. serr

    serr Regular Member

    Ποτέ δεν ξέρεις αν είσαι εξαρτημένος από κάτι, μέχρι να το στερηθείς την πρώτη φορά.
     
  6. serr

    serr Regular Member

    Κανένας άντρας και καμία γυναίκα δεν αξίζει τα δακρυά σου. Ο μόνος που τα αξίζει δεν θα σε κάνει ποτέ να κλάψεις...
     
  7. serr

    serr Regular Member

    Αυτός που δεν καταλαβαίνει την σιωπή σου δεν θα μπορεί να καταλάβει ούτε και τα λόγια σου.
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    ο μαθητής ρώτησε το δάσκαλο
    -Δείξε μου το δρόμο μου Δάσκαλε
    και ο δάσκαλος απάντησε
    -κοίτα στα πόδια σου..
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Όταν δείχνεις στον ηλίθιο το φεγγάρι ,αυτός κοιτάει το δάχτυλο ..
     
  10. serr

    serr Regular Member

    RE: RE: Λόγια ... Σοφά !

    Δεν πιστεύω να σημαίνει κάτι άλλο αυτό φίλε Incomplete_. Θυμάμαι ότι όταν προ αμνημονεύτων ετών ήμουν στην ΚΝΕ το λέγανε για μάς αυτό.
     
  11. Maley

    Maley Contributor

    Ο άνθρωπος είναι μιμητικό ζώο
     
  12. serr

    serr Regular Member

    Αν τα λάθη μας διδάσκουν τότε έχω μία καταπληκτική μόρφωση.