Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 26 Οκτωβρίου 2007.

  1. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    Αγάπη δίχως πείσματα δεν έχει νοστιμάδα  
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Θεός... θρύλος....αξεπέραστος.... ανεπανάληπτος..... Τιτανομεγιστοτεράστιος.....τέλοσ-
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Πώς αυτό το ωραίο νήμα μου διέφυγε, πάνω από δύο φορές; Απίστευτο!

    Εμένα με είχε πιάσει απ το χέρι, με είχε σηκώσει πάνω και μου είχε πει "ασ τα αυτά τώρα, δεν έχουμε καιρό" και με είχε τρέξει στο "δωμάτιο των βασανιστηρίων", κρατώντας με πάντα απ το χέρι, Αυτός μπροστά εγώ πίσω… ήταν απολύτως υπέροχα  
     
  4. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Σε τέτοιες περιπτώσεις ο Παβλόφ μας έχει λύσει τα χέρια εδώ και χρόνια.
    Αυτό που χρειάζεται, είναι συχνά πυκνά να επαναλαμβάνεται η εκπαίδευση,
    σε μια σύντομη εκδοχή της φυσικά.

    Αφετέρου, κρίνω απαραίτητο, από την αρχική εκπαίδευση αλλά και στην συνέχεια φυσικά,
    όπου το επαναλαμβάνω συχνά, να χρησιμοποιώ την «κλασσική εξάρτηση, δηλαδή,
    όταν το υ χρησιμοποιεί φράσεις όπως «Μάλιστα Κύριε» κτλ. τότε δέχεται στην κλειτορίδα της
    μικρές ηλεκτρικές εκκενώσεις, από μια συσκευή στατικού ηλεκτρισμού,
    είτε με έναν τηλεχειριζόμενο δονητή σε τέτοιες εκφράσεις δονείται.

    Το τελικό αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό!!!
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Μπαρδονουά για την παρεμβασαδα, αλλα αυτο που περιγραφεις ειναι συντελεστικη μαθηση, οχι κλασσικη εξαρτημενη.
     
  6. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Σωστός!!! Με την ορολογία πάντα έχω θέμα, δυσλεκτικός γαρ!!!