Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΙΑ ΑΦΙΕΡΩΣΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος astrologman, στις 8 Φεβρουαρίου 2006.

  1. astrologman

    astrologman Regular Member

    Χθες το βραδυ ακουσα για πρωτη φορα μετα τη εγγραφη μου στην κοινοτητα μας
    ενα γνωστο μου κομματι από την πορνογραφια του Χατζιδακι σε στιχους του ιδιου,
    και το ακουσα με άλλο ματι η’ μαλλον με άλλο αυτι!
    Νομιζω ότι εκφραζει με πολύ λυρικο τροπο ολες τις θηλυκες υποταγμενες υπαρξεις
    και για αυτό να μου επιτρεψουν να τους το αφιερωσω αν και θα ηθελα να μπορουσαν
    και να το ακουγαν με την αισθησιακη αλλα και εφηβικα ανυποψιαστη εκτελεση του από την τραγουδιστρια:

    Μ’ αρεσει να με κηνυγουν
    μ’ αρεσει να μ’ αρπαζουν
    μ’αρεσει να με τυρρανουν
    όχι και να με σφαζουν!

    Δεν ξερω που γεννηθηκα
    ουτε που θα πεθανω
    κάθε βδομαδα ξαναζω
    τα λαθη μου και χανω!

    Ειμαι ένα σκιτσο ολογυμνο
    προκλητικο κι αθωο
    χωρις να θελω γινομαι
    σαν ξαναμμενο ζωο!

    Κι ειν΄ ο κακος που γινεται
    αφεντης και καλος μου
    και ο προστατης γινεται
    σκληρος και δασκαλος μου!

    Μ’ αρπαζουνε, με σκιζουνε
    στην λασπη με πετανε
    ως που την υστατη στιγμη
    με σωζουν, με φιλανε!

    Δεν ξερω που γεννηθηκα
    ουτε πως θα πεθανω
    ξερω μοναχα πως παντου
    και παντα θα το κανω!

    Και μια που εχουμε ερθει στην λογοτεχνια, εστω και στιχουργικη, να εκφρασω τον θαυμασμο μου στον DreamMaster για την λογοτεχνικη του ικανοτητα και την υποψια μου ότι υπαρχει η κρυφη επιθυμια του να βρεθουν αυτά και αλλα παρομοια κειμενα -φανταζομαι η σειρα με αυτά της Rene δεν θα είναι τα μονα- καπου συγκεντρωμενα ---ισως αργοτερα- ως τυπωμενα η αναρτημενα στο διαδικτυο!
     
  2. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Πολυ ομορφο  

    δεν το ηξερα αν και ο Χατζιδακις ειναι απο τους αγαπημενους μου "ποιητες"!
    (ναι ποιητες, γιατι ως μουσουργος θεωρω ,ουτως η αλλως, οτι ειναι αξεπεραστος)