Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μέσα στο μαγαζί

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Molder31, στις 21 Αυγούστου 2014.

  1. Molder31

    Molder31 Regular Member

    Καλημέρα παιδιά.
    Θα ήθελα να σας γράψω την δική μου εμπειρία που είχα πριν λίγο καιρό με την τελευταία μου σκλάβα.
    Ήταν βράδυ και είχαμε πάει για φαγητό σε ένα μαγαζί στο Φάληρο. Η σκλάβα μου φόραγε στενό φορεματάκι και πεδιλάκια. Απέναντι από το τραπέζι που καθόμασταν ήταν ένα άλλο ζευγάρι με θέα τα υπέροχα λευκά μπουτάκια της κυρίας. Τα κοίταζα για ώρα ώσπου κάποια στιγμή ερεθίστηκα τόσο πολύ που το καβλί μου είχε σκληρύνει τόσο πολύ που πίστευες ότι θα έσχιζε το τζιν. Τότε είπα στην σκλάβα μου να μου ανοίξει το φερμουάρ να τον βγάλει έξω και να τρίβει το κεφαλάκι του μόνο. Είχε γίνει κατακόκκινο και εγώ συνέχιζα να κοιτάω την κοπέλα απέναντι. Σε λίγο άρχισα να χύνω τα ζεστά μου υγρά. Τότε είπα της σκλάβας μου να τα μαζέψει με τα χέρια της και να τα απλώσει σαν λάδι στα μπουτάκια της. Υπάκουσε και το έκανε με μεγάλη προθυμία...