Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 12 Αυγούστου 2010.

?

Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

  1. μαστίγωμα

    21,6%
  2. ήλιος και θάλασσα

    14,7%
  3. και τα δύο, δεν Τον / με / μας νοιάζει τί θα πει ο κόσμος

    20,7%
  4. θα αποφασίσει ο Αφέντης μου

    5,2%
  5. δεν μπορώ να διαλέξω

    0,9%
  6. Έχει / έχω / έχουμε βρει τον τρόπο για S/M χωρίς σημάδια

    0,9%
  7. Αναζητείται ο τρόπος να γίνονται και τα δύο

    9,5%
  8. κολυμπώ νύχτα και Τον ονειρεύομαι

    1,7%
  9. και τα δύο, το μπάνιο σε ερημική τοποθεσία

    25,0%
  1. Arina

    Arina Regular Member

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    βίτσα έχεις δοκιμάσει??θα παρακαλάς για μαστίγωμα belive me... 


    QUOTE=James_Bondage;384257]υπαρχει εχω ακουσει καποιο ειδικο λαδι για μαστιγωμα, ετσι ωστε να μενουν μονο κοκκινιλες (φευγουν μεσα σε 24 ωρες) αλλα οχι μωλωπες κι εκδορες.[/QUOTE]

    μάρκα ξέρουμε?? καλοκαιράκι γαρ  
     
    Last edited: 9 Ιουνίου 2011
  2. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    αμα ηξερα θα το ελεγα απευθειας...
     
  3. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    που να ηξερα οταν τα εγραφα αυτα οτι θα ηταν τα τελευταια !
    με συγκινησατε παλιοπαιδα με το νημα που ξεθαψατε!  
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    Και τα δύο, αυτό ήταν η πρώτη επιλογή μου. Μετά όμως συνήλθα και είπα ότι αποφασίσει η Αφέντρα μου. Και ας πει ότι θέλει ο κόσμος.
     
  5. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    φυσικά και τα 2! στην παραλία είτε να μπαίνεις βράχο-βράχο στο νερό είτε, όντως, μπορείς να πας σε κάποιο μοναχικό σημείο και προσωπικά δε με ενδιαφέρει κιόλας τι θα σκεφτούν οι παρευρισκόμενοι, αρκεί να μη δω γνωστό! γιατί θα αρχίσει τα "τι σου κάνει ο αναίσθητος" και "παράτα τον" και "δεν αξίζει" και "να πάμε στο τμήμα να τον καταγγείλεις" και τέτοια πράγματα. και άντε να εφευρίσκεις δικαιολογίες του στυλ έπεσα στις τριανταφυλλιές γιατί μάθαινα ποδήλατο (ναι, το έχω πάθει, στην προσπάθειά μου να μάθω και ακόμα δεν ξέρω) και έπεσα στο μπάνιο και καθώς έπεφτα έσπασα και κάτι τζάμια και έπεσα πάνω τους... δε μπορώ! κοκκινίζω κιόλας και "καρφώνομαι" μόνη μου, γιατί σκέφτομαι τι καλά που πέρναγα όταν τα αποκτούσα  
     
  6. Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    Ξέρω σε ποια παραλία θα έρθω  
     
  7. BitterSweat

    BitterSweat Premium Member

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

     
     
  8. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    Εγώ προτιμώ ήλιο και θάλασσα
     
  9. Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    Το καλό με μια ερημική παραλία είναι ότι το μαστίγωμα μπορεί να λάβει χώρα αμέσως πριν από τη βουτιά στη θάλασσα, ώστε το αλάτι να γιάνει τις χαρακιές.  
     
  10. Angels Guardian

    Angels Guardian Regular Member

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    Και τα δύο  
     
  11. angel42

    angel42 Regular Member

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    Ααχ... Βουκολικό καλοκαιρινό μαστίγωμα... Δεμένη σε ένα βράχο, κάτω από έναν έναστρο ουρανό, με βίτσα από φρεσκοκομμένη φτέρη, φρέσκο πλάτανο και ότι άλλο δεντρώδες ευδοκιμεί στην περιοχή... Ακούγωντας τις κραυγές σου να πετούν προς το φεγγάρι καθώς η θάλασσα λαμπυρίζει και σε προσκαλεί να δροσίσεις την φωτιά σου και το ελαφρύ τσούκσιμο σε κάποια σημεία που γθάρθηκαν... Αυτά είναι. Να δούμε φέτος με την αφραγκιά που υπάρχει πόθεν θα κοινωνήσουμε καλοκαιρινώς οι πτωχοί...
     
  12. annoulasl

    annoulasl Regular Member

    Απάντηση: Μαστίγωμα ή ήλιος και θάλασσα;

    Ή πάλι, μπορεί να γίνει μια ηλιόλουστη χειμωνιάτικη μέρα... όπου οι παραλίες δεν έχουν κόσμο λόγω εποχής... ;-)