Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μαστιγώματα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 1 Νοεμβρίου 2006.

  1. Master NK

    Master NK Regular Member

    Το ιδανικο ειναι σε 24/7 [εκπαιδευση υπο] οπου Εγω προσθετω 1 ξυλια καθε μερα[και το σ/κ]...π.χ. ξεκιναει με 20 την πρωτη μερα, σε 1 μηνα θα μπορει να αντεξει 50, τον 2 μηνα 80 κ.λ.π....αρα σε 6 μηνες εκπαιδευση θα εχει φτασει σε επιθυμητα για Μενα αποτελεσματα χωρις καν να το καταλαβει και χωρις δοκιμες ασκοπες, φυσικα θα υπαρχουν και καποια τρικ που θα την κανουν να το ζηταει απο μονη της[θα ειναι αναγκη της πλεον-δευτερη φυση της] και να μην το βλεπει σαν τιμωρια ουτε να το φοβατε. Τωρα σε μεμονομενες συνεδριες παει αλλιως και αναλογα το προγραμμα και τις αντοχες της υπο.
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αυτό που προτείνω στους μαζοχιστές παρτενέρ μου μετά από μαστίγωμα είναι να τρώνε δύο φορές τη μέρα μπανάνα, βοηθά στην επούλωση του δέρματος. Όχι περισσότερες όμως μπανάνες και όχι για μακρύ διάστημα διότι υπάρχει κίνδυνος δυσκοιλιότητας.
     
  3. τιποτα δεν ειναι η μπανανα....... βασιλικο λιπος μαζι με κροκο αβγου..... επουλωνει απο μαστιγωματα μεχρι καψιματα...... τσεκαρισμενο.....
     
  4. Εχεις μετρησει ποτε μεγαλο αριθμο χτυπηματων π.χ. ανω των 100, στο ιδιο session? Ποιο ειναι το ρεκορ σου;
     
  5. κάτι τέτοιοι σαν εσένα χαλάνε την πιάτσα!  

    Καταρχάς Το 24/7 νομίζω είναι εκπαίδευση σκλάβας και όχι υπό.. από κει και πέρα μιλάς για επιθυμητά αποτελέσματα. Στις πόσες βουρδουλιες μπορεί Να θεωρηθει το αποτέλεσμα επιθυμητό?! Υπάρχει κανένα ελάχιστο όριο? που λέμε ότι κάτω από αυτό η υπο είναι ψιλοαχρηστη εφόσον δεν αντέχει?!
    τέλος.. δεν είναι όλες οι υ μαζοχιστριες η pain sluts. Γιατί να μπουν στην διαδικασία εκπαίδευσης σε κάτι που δεν τους αρέσει και δεν το βρίσκουν ερεθιστικο?!
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δε φορώ εδά τα καλά μου.
     
  7. Master NK

    Master NK Regular Member

    Καταρχας το 24/7 ειναι εκπαιδευση καθημερινη για να γινει το υπο σκλαβα...σκλαβες θεωρουνται οσες τελειωνουν την εκπαιδευση πρωτον και δευτερον κολαρανται απο τους Κ με το μονογραμμα τους ως πτυχιο κατα εναν τροπο=οι λεγομενες κολαρισμενες σκλαβες οι οποιες ανοικουν μονον στον Κ τους και εχουν συμβολαιο ιδιοκτησιας-νουμερακι και μαρκαρισμα πανω στο δερμα[συνηθως πανω απο την κλειτοριδα της]....και φυσικα δεν εχουν αποψη και θελουν οτι θελουν οι Κ.
    Τωρα για να αναλαβει ενας Κ την υπο πρεπει να συμβαδιζει με τα θελω του...π.χ. Εγω θελω μαζοχα, αρα δεν θα με ελκυσει μια που δεν της αεσεσει το ξυλο η εχει μικρες δυνατοτητες εξελιξης, αρα δεν θα την αναλαβω αν κρινω οτι δεν το εχει. Ολοι οι Κ δεν θελουν τα ιδια πραγματα αρα ολες θα μπορεσουν να βρουν την χημεια με τον μελλοντικο του Κ.
     
  8. Master NK

    Master NK Regular Member

    Για Μενα κατω απο 100 με βεργα σε κωλο-μπουτια και αν δεν μπορει να αντεξει 1 ωρα [χωρις διαλειμματα] με σετ φλογκερ σ'ολο το σωμα δεν μου κανει[ με τα δικα σου λογια ειναι αχρηστη για Μενα]
     
  9. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Ανάλογα την Κ ...150-200 την φορα ειναι ένας κανονικός αριθμός για εμενα ..
     
  10. Christi

    Christi New Member

     
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Τη μία μπορεί να αντέξεις 100 την άλλη 200. όλα είναι σχετικα. Η αφεντρα κάνει τη διαφορα.
     
  12. vanessapret

    vanessapret Regular Member

    ναι 1000 σιγα