Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μαυρο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 17 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Αφηνω το στηθος μου εκθετο για να το εντοπισεις.
    Ειναι μονο μαυρο και υγρο
    Κατεβαινουν απ τα φρυδια στους ωμους στις ωμοπλατες.
    Περνω τα χερια μου γυρω απ το ξυλινο κεφαλαρι. Ωθηση.
    Δεξια αριστερα μονο σερνικο σωμα καυλα λευκη.
    Γλειφω τα σαλια μου απ τα σαλια σου εξω στο δρομο φτυνω στο πεζοδρομιο διπλα σε μια λευκη κυρια χωρις λογο μονο γιατι η κολωνια σου εκατσε στο λαιμο στη γλωσσα μου κι ετσι ματωσα τα δεξια μου ουλα που ματωνουν ευκολα μονο για να μελανιασει το σημειο στο λαιμο σου παρτιτουρα γαμω μαζοχακι θα σε δεσω στο κρεβατι με νημα οδοντικο μονο τσιγαρα καρελια χρυση απ το στομα στον πουτσο και παλι πισω το αιδοιο μου ενα στριφτο τσιγαρο στο στομα σου φυσας ρουφας νικοτινη κι εγω ανοιγω αγγιζω τους ξενους φανταζομαι παντου γυρω το πεος σου να με καλυπτει λεκτικος αυνανισμος ατομικοτητα ρουφηγμενη γκαζοζα αλλαζω ναι πηδα με τωρα θα σε πηδαω οσο θες μεχρι να μου πεις στοπ κουραστηκα φτανει ξεκουμπωνω το μαυρο σου πουκαμισο βρωμαει ναφθαλινη εσυ τσιγαρα στο στομα σαν τον αλλο πιο ωραιος

    για την αποκατασταση του μαυρου
     
  2. τι όμορφος εγκέφαλος.
     
  3. echo

    echo ***

    Ο ουδέτερος γλιστράει τη θηλιά πάνω απο το κεφάλι του αγοριού και σφίγγει στοργικά τον κόμπο πίσω απο το αριστερό του αυτί. Το πέος του αγοριού έχει μαζέψει, τα αρχίδια του είναι σουφρωμένα. Κοιτάζει ευθεία μπροστά του και ανασαίνει βαριά. Ο Ουδέτερος γυροφέρνει το αγόρι τσιμπώντας τον κώλο και χαϊδεύοντας τα γεννητικά του όργανα, εμπαίζοντας το με αινιγματικές κινήσεις των χεριών. Προχωρά σπρώχνοντας επανειλημμένα το κορμί του πάνω στο αγόρι και στέκεται πίσω του χώνοντας την ψωλή στον κώλο του. Αρχίζει να κουνά περιστροφικά τους γοφούς του.

    Οι καλεσμένοι κάνουν παρατηρήσεις για ησυχία, σκουντάνε ο ένας τον άλλον και χαμογελάνε.

    Ξαφνικά ο Ουδέτερος απωθεί το αγόρι προς το κενό απελευθερώνοντας το μαρκούτσι του. Τον σταθεροποιεί με τις παλάμες του στη λεκάνη και έπειτα σηκώνει τα εξωτικά του, αινιγματικά χέρια του και του τσακίζει τον σβέρκο. Το κορμί του αγοριού συσπάται ακαριαία. Το πέος του τεντώνεται με τρεις απότομες κινήσεις παρασέρνοντας την λεκάνη του, εκσπερματίζει αμέσως.

    Πίσω από τα μάτια εκρήγνυται πράσινοι σπινθήρες. Ενας γλυκός πόνος, όπως αυτός των δοντιών, διαπερνά ακαριαία τον λαιμό του, διασχίζει την σπονδυλική του στήλη και καταλήγει στα αχαμνά του τραντάζοντας το κορμί με σπασμούς ηδονής. Ολόκληρο το κορμί του στραγγίζεται απο την άκρη της ψωλής του. Ένας τελευταίος σπασμός εξαπολύει μια τεράστια ριπή σπέρματος που διατρέχει σαν διάττοντας αστέρας την κόκκινη κουρτίνα.

    Το αγόρι προσγειώνεται σε έναν λαβύρινθο απο φτηνιάρικα φλιπεράκια και λεκιασμένες χυδαίες φωτογραφίες, τα εντόσθια του σείονται στυμμένα. Μια ξεραμένη κουράδα πετάγεται απο τον κώλο του. Το λυγερό του κορμί συγκλονίζεται απο κλανιές. Βεγγαλικά εκρήγνυται στον αέρα δημιουργώντας πράσινες ομπρέλες πάνω απο ένα μεγάλο ποτάμι. Ακούει τον αμυδρό θόρυβο μιας μηχανής ενός σκυλοπνίχτη στο ημίφως της ζούγκλας...Κάτω απο τα σιωπηρά φτερά του κουνουπιού του Ανωφελούς.

    Ο Ουδέτερος τραβάει το αγόρι και το φέρνει πάλι πάνω στον πούτσο του. Το αγόρι σφαδάζει σαν ψάρι καρφωμένο στην άκρη του καμακιού.Ο Ουδέτερος κρέμεται απο την πλάτη του αγοριού, το κορμί του σπαρταράει ξαμολώντας κύματα σωματικών υγρών. Στο σαγόνι του αγοριού, στάζει αίμα απο το μοισάνοιχτο στόμα του, γλυκό και στραβωμένο στο πρόσωπο του θανάτου. Ο Ουδέτερος πέφτει κορεσμένος με έναν γλιτσιασμένο παφλασμό.

    Γυμνό Γεύμα - Ουίλιαμ Μπάροουζ
     
  4. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Θα θεωρησω τιμητικη την αναφορα στον μπαροουζ.

    Φιλι.
     
  5. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Κι αλλη νυχτα ολολευκη. Πατω εδω και σερνομαι δεξια κι αριστερα ναι θελω εσενα στη διπλανη σοφιτα δοντια ποδια μυστικα παρελθοντα γλιστραω διπλα σου σαν αστραπη και δε με νοιαζει τιποτα δε με νοιαζει να μας κοιταζουν ο μονιμος τρυφερος μου ερωτας ανακατεμενος ναι ανακατευομαι κι η ιδια η λεξη με ανακατευει ανακατα τοσα πολλα α σε μια λεξη μονο ανακατα με ανακατα τα συμφωνα κι ανακατο λαρυγγι και φτερνιζομαι ξερω οτι η σκεψη οτι πιπωνω αλλον αντρα σου φερνει τρελα στα μυαλα. Μπορει και οχι αλλα εγω εγω εγω εγω εγω θα πιπωνα αλλον αντρα καρδια μου πασα μου καριολη μου; σε γουσταρω τρελα ποιος αλλος αντρας θα μου γαμαει το στομα κι εγω θα τον αφηνω; ποιος αλλος αντρας θα με ταϊζει αρχιδια κι εγω θα τον αφηνω; ποιος αλλος αντρας θα μου υποσχεται τ αστερια κι εγω θα τον πιστευω; για ποιον;
     
  6. Sir_Rod

    Sir_Rod Regular Member


    και η αναφορα σου στη Γωγου τιμα την ιδια
     
  7. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Α δεν ξερω αν την τιμα. Αυτο που εγραψες ηταν μεγαλη κουβεντα. Σ ευχαριστω παντως. (Υποθετω ηθελες κι εσυ φιλι   )
     
  8. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Δεκαπεντε μερες χωρις εσενα. Ψεμμα.
    Κλεινω τα ματια να βρω τις μερες.
    Τελικα μου φαινονται...κατσε να δεις...μια δυο τρεις...κατσε μπερδευομαι δε μπορω να μετρω και να γραφω..4. Τεσσερις. Τεσσερις μερες χωρις το πουλι σου.

    Ω ..... αδυνατο. Τεσσερις. Ειναι μονο τεσσερις και μου φανταζουν αιωνας. Ταπεινος αιωνας αγαμιας κι οχι πως...δηλαδη θυμασαι και χθες που εγω σε φαση ημουν ετοιμη αλλα οχι καταλαβαινω και τα γρασιδια κι αργω κι εσυ αργησες και τελικα το σπερμα σου ηταν ολολευκο και τοσο βαθυ και πυκνο σαν ψευδαργυρος οχι σαν υδραργυρος που τον κουβαλουσαμε αργα και προσεκτικα μην σπασει το μπουκαλακι γυαλινο. Γυαλινο μου μπουκαλακι κι εσυ τιγκα στον υδραργυρο ουτε με νοιαζει γαμω το σπιτι σου θελω να ξαναδω τα αστρα κατω απ τα ποδια σου μεσα στα ρουθουνια σου πισω απ το λαιμο σου πανω στα ματια σου γαμωτο τι θες; γαμωτο τι θες; γαμωτο τι θες; τι θες; τι θες; τι θες; τι θες; το θελω κι εγω.
     
  9. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    θα ήθελα να ενημερώσω τα μέλη ότι σε περίπτωση που σας ενδιαφέρει να διαβάζετε γραπτά μου έχω πλέον δικιά μου σελίδα. (για να μην κάνω άτοπη διαφήμιση όμως όσα άτομα το επιθυμούν μπορούν να μου στείλουν προσωπικά και να τους προωθήσω το link. )

    σας φιλώ.