Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μαύρη Αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος george290667, στις 17 Μαϊου 2007.

  1. george290667

    george290667 New Member

    Παιδιά από μικρός το όνειρο μου ήταν να υπηρεστήσω μία μαύρη αυταρχική αφέντρα. Δυστυχώς κάνω συνεχόμενες προσπάθειες αναζήτησης στην Αθήνα και μηδέν αποτέλεσμα. Δεν μπορώ να βρώ ούτε ακόμα και επαγγελματία. Σας παρακαλώ βοηθείστε με. 
     
  2. slaveboy`81

    slaveboy`81 Regular Member

    Φίλε δεν ξέρω αν θα κάνουν τις Αφέντρες πάντως μαύρες επί πληρωμή βρίσκεις σε μεγάλη ποικιλία στην Ευριπίδου και στην Σοφοκλέους κάτω από την Αθηνάς.






    http://s2.bitefight.gr/c.php?uid=22694
     
    Last edited: 18 Μαϊου 2007
  3. mazoslave

    mazoslave Regular Member

    Μαύρη απο Αφρική, Αμερική ή Ευρώπη;Καταλαβαίνω πως νοιώθεις αλλα πίστεψε με δεν έχουν τίποτα διαφορετικό απο λευκές η ασιάτισες.
     
  4. george290667

    george290667 New Member

    Ας είναι από όπου είναι Africa, USA, Europe, επαγγελματίας ή μη, αρκεί να είναι μαύρη και να αγαπά το να είναι mistress! Αυτό ζητώ βρε παιδιά.
     
  5. mazoslave

    mazoslave Regular Member

    Δύσκολο στα Βαλκάνια, πάντως θα συνυστούσα ΓαλλοΑφρικάνα κατά προτίμηση απο Ακτή Ελεφαντοστού. 
     
  6. takisbi_slave

    takisbi_slave New Member

    Απάντηση: Μαύρη Αφέντρα

    ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΑΥΡΗ ΑΦΕΝΤΡΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝ ΣΤΗΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΤΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ(ΣΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΑΝΟΙΚΤΟΜΥΑΛΩΝ ΜΑΥΡΩΝ).ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ..
     
  7. Dolce

    Dolce Regular Member

    Re: Απάντηση: Μαύρη Αφέντρα

    Οριστε;   :alien: 

    Να βαλω μερικα ακομα smilies? Εχει το χρωμα του δερματος σχεση με την σεξουαλικη ψυχολογια;   Τι μαθαινω η αμοιρη βραδιατικα....   Βρε λες ο Χιτλερ να ειναι πραγματι ακομα ζωντανος και να κρυβεται σε ενα υπογειο να μας παρακολουθει και να χαμογελαει; Που εισαι Jesse Owens καλε μου, νωρις πεθανες.  

    Αυτα. Σταματαω να προσθετω smilies και να προσπαθω να καταλαβω τους ανθρωπους.
     
  8. george290667

    george290667 New Member

    Fanshaw φοβερές οι φωτογραφίες !!!!!
    H Goddess Sonya είναι ΘΕΑ !!!!
     
  9. george290667

    george290667 New Member

    FANSHAW ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟΣ. ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΤΙΣ ΘΕΕΣ ΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ. ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ......
     
  10. mazoslave

    mazoslave Regular Member

    Το αντίθετο ισχύει τουλάχιστον όσο αφορά τις Δυτικοποιημένες, εξ άλλου σε μεγάλο βαθμό η μαύρη κοινωνία είναι μητριαρχική κι άς φαίνεται διαφορετικά.
     
  11. AlucarD [s.m.]

    AlucarD [s.m.] New Member

    Συγνώμη αλλά το thread σου ανήκει αλλου φιλε μου σε λαθος κατηγορια το εχεις βαλει.Personal experiences λεγεται δεν ειναι και δυσκολο να καταλαβεις τι σημαινει...ειδες πουθενα να γραφει αγγελιες ή αναζητήσεις μελών?
    Α και btw να μιλαμε για ρεαλιστικά πράγματα έτσι και όχι ότι να ναι.Εσύ τώρα δηλαδή ψάχνεις να βρεις μαυρη Αφεντρα στην Ελλάδα?Τι άλλο θ ακουσουμε!! Σε μία χώρα που οι <<μαυροι>> ειναι μετρημένοι στα δάχτυλα και πόσο μάλλον οι <<μαυρες>> το βρισκω υπερβολικα δύσκολο αν όχι ακατορθωτο φιλε μου..
     
  12. ioniosea

    ioniosea Guest

    ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΟΤΕ ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ.ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟΤΕ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΜΟΥ

    ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΣΤΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ

     ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΣΤΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ


    Γράφε με μικρά.
     
    Last edited by a moderator: 29 Μαϊου 2007