Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 12 Δεκεμβρίου 2005.

  1. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Tο thread του οποιου μου έδωσες το link και που μου λες ότι βρήκες τον μπελά σου, είπα πως νομίζω ότι τους τα έψαλες λίγο χοντρά.

    Anyway, κατά τα αλλα σωστό σε βρήκα.
     
  2. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Δεν ήξερα πως έπρεπε να τα πω όπως θα τα έλεγα και σε 6χρονα. Πάλι καλα που ηταν γραπρος λόγος σε διαφορετική περίπτωση θα μου ζητούσαν να γλυκάνω και τη φωνή μου
     
  3. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    αφού η φωνή σου είναι ήδη μελιστάλαχτη Κορνήλιε μου...  
     
  4. Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Πιό "μελιστάλαχτη είναι η μούρη μου , εσυ μ εχεις δει κιόλας. Επρεπε αντι γι απαντηση να τους βγάλω φωτογραφία μου λες;
     
  5. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Δεν υπάρχει πιο μελιστάλαχτη φωτό απ τον γουρλωμάτη που έχεις τωρα.. ασε τις αποκαλύψεις για το μέλλον
     
  6. Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Κάλα λες...αυτη ειναι η καλύτερη μου. Ασε να μην δουν πως είμαι στην πραγματικότητα και απογοητευτουν
     
  7. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    χαχαχαχα.. αφού είσαι μια χαρά ευπαρουσίαστο παιδί τι βλακείες είναι αυτές που λες?

    Δύσκολο να απογοητευτούν οι υποψήφιες..


    ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΥΤΕ???


    (βγήκαμε πολύ οφ τοπικ. τελος εδώ.)
     
  8. Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Δεν πειράζει ... μα καθόλου δεν πειράζει Λοιπόν ας πουμε και δυο σοβαρες κουβέντες , ας μιλήσουμε για κατι που να αξίζει τον κόπο , δηλαδή ας μιλήσουμε για μενα(!) Πιστεύεις οτι είμαι πιό όμορφος απο τον τυπο στο αβατάρ μου;
     
  9. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...


     


     
     
  10. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

      ΤΕ-ΛΕΙ-Ο!
     
  11. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Pfff, καλά οποιος σκέφτεται έτσι ελπίζω να μείνει με το πουλί στο χέρι ep αόριστον.
     
  12. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Προσυπογράφω και με τα τρία μου χέρια !!!  :lol2: