Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 12 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Kristin cross

    Kristin cross New Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΣ.ΨΑΧΝΩ ΑΦΕΝΤΡΑ.ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ.38.ΠΑΡΘΕΝΟΣ
     
  2. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Έχει σημασία το ζώδιο? Η αναφέρεσαι σε κάτι άλλο?     

    *Απάντησα σε ένα ανούσιο post ενός αφανισμένου μέλους, μπράβο μου......
     
  3. Giannhs strap

    Giannhs strap New Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Γεια,υπαρχουν αληθινες αφεντρες απλα θελει υπομονη κ ψαξιμο,πολλες παρουσιαζονται σαν αφεντρες αλλα στην πραγματικοτητα δεν ειναι.
     
  4. nikos_athens

    nikos_athens New Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Συνήθως σε μικρές αρέσει αυτό, αν της πείσεις οτι δε θέλεις σέξ. Μετά μόλις μεγαλώσουνε ξεχασέ το. Εγώ το έχω κάνει παλαιότερα με 2 φίλες μου.
     
  5. AitheroVamon

    AitheroVamon New Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Mπορεί ο άντρας όπως λές να αισθάνεται επιβήτορας στο θέμα της διείσδυσης.. Άλλα το ποιός κυβερνάει σε συναισθηματικό και εγκεφαλικό επίπεδο είναι ηλίου φαεινότερον..


    *Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος-οια πως βάζουν photo στο avatar?
     
    Last edited: 18 Ιουλίου 2013
  6. Απάντηση: Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...




    Ένας άνθρωπος που έχει γεννηθεί και γαλουχηθεί με όλα αυτά δεν αποζητά μόνο από τους άλλους τον σεβασμό, αλλά πάνω από όλα σέβεται ο ίδιος.
    Ο σεβασμός κακώς συνδέεται με στάτους κατά την άποψή μου.
    Τον ερωτικό μας σύντροφο τον σεβόμαστε σε ότι στάτους και αν ανήκει και ακόμη περισσότερο αν θεωρούμε εαυτόν Κ.
    Οι διάφορες πρακτικές, παιχνίδια και τρόποι ερωτικής έκφρασης ουδεμία σχέση έχουν να κάνουν με σεβασμό, αλλά είναι ανεξάρτητα και αφορούν την καύλα μας και τις ανάγκες μας.
    Ο σεβασμός υφίσταται ή θα ήταν καλό να υφίσταται σε κάθε είδους σχέση αμφίδρομα..

    Κατόπιν αδείας Του Κυρίου μου..
     
  7. Penthesilia

    Penthesilia New Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Πάντα είχα θέμα στις σχέσεις μου γιατί ενώ αναζητούσα πολύ δυναμικούς άντρες μετά από κάποιο διάστημα άκουγα παράπονα τύπου ´´με ευνουχιζεις´´μου γαμας τον αντρισμό´ αφού άρχιζα να σκέφτομαι ότι γεννήθηκα άντρας σε γυναικείο σώμα, άντρας όμως δεν ένιωθα ποτέ, απλά οι άλλοι θεωρούσαν την συμπεριφορά μου αντρική, μέχρι που τελευταία άνοιξα τα ματιά μου. Κατα τα αλλά όταν ακούω στερεότυπα δεν υπάρχουν αφέντες μου έρχονται στο μυαλό οι χιλιάδες γυναίκες που παραπονιούνται ότι δεν υπάρχουν άντρες. Καλώς σας βρήκα.
     
  8. monrelhs

    monrelhs New Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    υπαρχουν Αφεντρες αλλα λιγες πραγματικες ενοω οτι πολλες το δηλωνουν χωρις να ξερουν το βαθος και την βαρητητα του τιτλου αυτου οπως υπαρχουν και Αφεντες αλλα παλι οχι οτι οσοι το δηλωνουν ειναι κιολλας. οσο ψαχνεις βρισκεις ομως. εχω πεσει και σε περηπτωσεις που ηθελαν εκμεταλευση και απλα να νιωσουν σημαντικες. με τα χρονια μαθαινεις να τα βλεπεις αυτα αλλα θα φας πολλες σφαλιαρες μεχρι τοτε και δεν ειναι απο τις σφαλιαρες που μας αρεσουν αλλα απο αυτες που πονανε ψυχικα πολυ. οταν ομως βρεθει η πραγματικη Θεα και Αφεντρα σου το καταλαβαινεις απο το χτυποκαρδι σου. θελει ομως πολυ υπομονη και τα ματια δεκατεσσερα 
     
  9. Penthesilia

    Penthesilia New Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Νομίζω ότι δεν μιλάς για Αφεντρα πλέον αλλά για τον άνθρωπο της ζωής σου και πρέπει να θεωρείς τον εαυτό σου πολύ τυχερό που τον βρήκε  
     
  10. monrelhs

    monrelhs New Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    ναι ειμαι παρα πολυ τυχερος και το ξερω η Αφεντρα και Θεα μου ειναι και ο ανθρωπος της ζωης μου    ευχομαι σε Ο/ολες και Ο/ολους ναι εχουν την δικια μου τυχη ]
     
    Last edited by a moderator: 26 Οκτωβρίου 2013
  11. Maze_

    Maze_ Maze

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    πολυ ωραια τα λετε πολυ απλα εμενα γιατι μου φαινεται σαν ενα βουνο κατι το απιατσο ονειρο απατηλο   
     
  12. undertraining

    undertraining Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Σε όλους έτσι φενεται μην νομίζεις! Δεν είναι άλλωστε και κάτι απλό νομίζω..... Να προσθέσω επίσης ότι κάθε τι που φένεται βουνό στην αρχή όταν το κάνεις κοιτας πίσω σου για να διαπιστώσεις τελικά ότι ήταν ένας μικρός λόφος για ξεκίνημα και ζέσταμα! Και φυσικά τότε βλέπεις ένα άλλο βουνό μπροστά σου! Πραγματικό? Ποιος ξέρει.... Μπορεί πάλι να σε ξεγέλασαν τα μάτια σου και απλά να είναι πάλι ένας λόφος!!!