Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 12 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Οι επαγγελματίες Domines παρέχουν υπηρεσίες.

    Just saying
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    αυτες εννοουν.
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Flat earthers society: we have members all around the globe.
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    πολυ σωσυα !

    διαφορετικα, παντρεψου. Θα σου κουβαλησει τη μανα της, 2 κουμπαρουλες και 5-6 φιλεναδες. Αν δε σου κανουν αυτες τη ζωη κολαση, δεν ξερω με τι αλλο να σε φοβερισω..

    Τους αντρες αυτων μην τους φοβασαι, κυκλοφορουν σα τα ζομπι και λενε μονοτονα "ναι, μαλιστα αγαπη μου, οτι πεις / θες"

    ξανα και ξανα.. 24/7
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Προσωπικά δεν αναφερόμουν σε επαγγελματίες, αν είχα καταλάβει ότι αναφερόταν σε επαγγελματίες δε θα είχα εκφράσει καμία άποψη. Απλώς έχω σχηματίσει μια εντύπωση που μπορεί να είναι λανθασμένη καθότι δε μ' ενδιαφέρουν προσωπικά Domme / Mistress ότι τα μέλη που ανήκουν στις κατηγορίες ( και εννοώ μη επαγγελματίες ) σνομπάρονται ως μη αρκετές. Μάλλον έκανα λάθος και κακώς πετάχτηκα.
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    προσωπικη μου αποψη, οταν μιλμε για αφεντρες, μιλαμε για επαγγελματιες παροχους υπηρεσιων υποδουλωσης και φαντασιωσης και εξουσιασμου χωρις σεξ.

    Οι λεγομενες lifestyle αφεντρες συν παραγωγα, ειναι κατα την γνωμη μου υπερ-αρκετες, και ζουν αυτο που θελουν χωρις καμια απολυτως αντισταση απο το θυμα τους.
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Με μπερδέψατε.
    Λέτε πως όταν μιλάμε για αφένρες αναφερόμαστε σε επαγγελματίες, άρα όταν μια γυναίκα μη επαγγελματίας αυτοπροσδιορίζεται ως Domme / Mistress τι είναι κατά την άποψη σας;
    Δε σας ειρωνεύομαι αλλά φοβάμαι πως δεν κατάλαβα την τοποθέτηση σας.
     
  8. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor


    ΥΓ1:Αφεντρα παροχος υπηρεσιών ;

    ΥΓ2: Θα εννοείται τις ProDommes λογικα
    Αλλα και αυτές χωρίς αντίσταση από το "θύμα " τους και όσο το χωρίς σεξ είναι αμφιλεγόμενο , διότι αμμα το θελήσουν κάνεις δεν θα πει όχι θα πάρω ευχαριστώ !


    Οι λεγομενες lifestyle αφεντρες συν παραγωγα, ειναι κατα την γνωμη μου υπερ-αρκετες, και ζουν αυτο που θελουν χωρις καμια απολυτως αντισταση απο το θυμα τους.

    ΥΓ1:Αυτό πάλι με παροχές υπηρεσιών ;με σεξ ή χωρίς , πάλι χωρις αντίσταση από το " θύμα" τους ;

    YΓ2: Πρέπει να διευκρινίσεται τι εννοείτε διοτι ο κόσμος μπερδευεται !
    Καλό είναι να μη γενικεύουμε και τους βάλουμε όλους στο ίδιο τσουβαλι !
     
    Last edited: 27 Αυγούστου 2018
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Απαντησα οσο πιο προσεκτικα μπορουα, με περισσοτερο χιουμορ απ οσο θα χρειαζοταν.
    Σας αφηνω να αναλυσετε τις αποριες πανω σε οποιαδηποιτε λεπτομερεια, καθως το θεμα με αγγιζει μονο ακαδημαϊκα.
    Η επισημη απαντηση και τοποθετηση μου στο θεμα ειναι : πιθανως.
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    θύματα ολούθε.
    ώρες είναι να μας πείτε οτι ενέχεται και το θύμα στη φτιάξη.

      
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εντελως χιουμοριστικα θα απαντουσα, παρααποιωντας ενα σχετικο ανεκδοτο,

    Η επαγγελματιας ντομινα σταματα να σου παρεχει τις υπηρεσιες της οταν δεν μπορεις πλεον να την πληρωσεις,
    η αλλη παει ενα γαμημενο βημα παραπερα.

    αρα η επαγγελματιας ειναι πιο εντιμη.
     
  12. εγώ πάλι σε κατάλαβα σωστά από την αρχή. Ότι έγραψα αφορούσε τις μη επαγγελματίες.