Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 12 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω, είναι εσύ ένας Master, και άλλοι, τι ζόρι τραβάτε με τις Μιστρέσες, προ η μη? Σας αφορά πολύ το ζήτημα? Γιατί αισθάνεστε οτι σας αφορά τόσο? δεν είναι η πρώτη φορά... από περιέργεια...
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    wow!!! we can't wait...
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    να σου απαντησω ξανα σε κατι που απαντησα ηδη πριν, αυξανει τις πιθανοτητες να το καταλαβεις?
     
  5. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Και αυτό κατα μία έννοια τις κάνει λιγότερο Domines ή λάθος σε κατάλαβα ?
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δεν απάντησες, ούτε τώρα ούτε παλαιότερα... κάποια στιγμή πάντως ίσως να πρέπει να το λύσεις αυτό το θεματάκι...
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αν θες κουβεντουλα, ινμποξ ή ραντεβου για ταβλι. Καλο θα ηταν πριν πιανεις πληκτρολογιο, να εχεις διαβασει ολες τις απαντησεις.
     
  8. eyes_closed

    eyes_closed polished our dreams

    αν μιλαμε για time dommes υπαρχουν παρα πολλες ,αν μιλαμε για αφεντρες υπαρχουν αρκετες και οχι με την εννοια του εβαλε το ποδια σ ενα παπουτσι .Απλα η προσεγγιση τους δεν ειναι ευκολη θελει πολυ χρονο και να αποδειξη καποιος οτι μπορει να τους το υποστηριξη αυτο,προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με τις επιλογες του καθενος οπως ξερω και ζευγαρι που εχει τετοια σχεση και εχουν και παιδακι.Θα πρεπει καποιος να ειναι πολυ μικρομυαλος σαν master για να μην αναγνωριζει την γυναικεια δυναμη και κυριαρχια οταν μια γυναικα επιλεγη να το κανει αυτο
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Στην προσωπική τους ζωή μπορεί να είναι.

    Στα επί πληρωμή session απλά εξυπηρετούν τον πελάτη και δυσαρεστημένος πελάτης δεν θα αγοράσει ξανά.
     
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Λες αληθεια βιρνα??? Οι προντομες στα σεσιον εξυπηρετουν τον πελατη???
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κρύβε λόγια Γιάγκο!
     
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εχω μια φιλη επαγγελματια ντομινατριξ απο τη σκανδιναβια. Απογονος των βικινγκς, Μου ζητησε σχοινια και επειδη δενει Κατι απογονους των βικινγκς, τα 6αρια απο γιαπωνεζικο κουτοχορτο δε φτανουν. Ειναι ιδιο μποι με μενα. 184. Οταν πηγαμε βολτα, φορεσε και τακουνια και μ ελεγε ´μικρο´. Εχω χιουμορ. Και ξερω να την πειραζω κι εγω.

    Να πας να της πεις, ακου μωρη προντομα, επαγγελματιας εισαι, θα κανεις οτι σου λεω, πελατης ειμαι. Θα πεσεις στα τεσσερα, θα γαυγιζεις σα σκυλος, και την ωρα που θα σε γαμαω, να σφυριζεις τον υμνο του ολυμπιακου/παναθηναικου/αεκ/παοκ ή οτι στον μπουτσο εισαι.
    οχι δε θα σηκωσει χερι να σε δειρει.
    προσεξε μονο μη σε φτυσει και σ ανοιξει καμια καινουργια τρυπα...