Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μερικά από τα σκίτσα μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος kappa, στις 27 Φεβρουαρίου 2017.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δε βγάζεις νόημα.
    Αν θέλεις να απέχεις από την στερεοτυπική εμπορευματοποιημένη κουλτούρα καλώς, ειδάλλως απλά δε θα πάρω.
     
  2. kappa

    kappa New Member

    Θα με ενδιάφερε να μου πείς κατά την γνώμη σου ποιός παρόμοιος καλλιτέχνης απέχει από την στερεοτυπική κουλτούρα ?

    Το γράφω εξ αρχής απλά μοιράζομαι τα σκίτσα μου ... σε κάποιους αρέσει σε κάποιους όχι... αντίθετα όμος αυτό που ανέφερες είναι πολύ σημαντικό για εμένα..
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αναφορικά με το Femdom Art, θα έλεγα κανένας. Γι'αυτόν τον λόγο, δεν κάνεις κάτι το πρωτότυπο όπως ισχυρίστηκες.
     
  4. kappa

    kappa New Member

  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όταν μπαίνεις σε συζήτηση σου προτείνω να κάνεις quote ώστε να υπάρχει ροή.

    Δεν έχουμε την ίδια αντίληψη προφανώς. Τουλάχιστον αποδέχεσαι ότι ακολουθείς την νόρμα.
    Συνέχισε να κάνεις αυτό που σε ευχαριστεί αλλά να είσαι έτοιμος σε κριτική όταν το δημοσιοποιείς.
     
  6. kappa

    kappa New Member

  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες


    Όχι τόσο για το σενάριο, αλλά ιδιαίτερα πολύ την γεωμετρία των ποδιών της μίστρας, θα έλεγα συγχαρητήρια, καταπληκτική δουλειά καλλιτέχνη.
     
  8. kappa

    kappa New Member

  9. kappa

    kappa New Member

  10. kappa

    kappa New Member

  11. kappa

    kappa New Member

  12. kappa

    kappa New Member