Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μετά τους γιαλατζί Κ έχουμε και τα δήθεν υ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 10 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Σας προσεγγιζει καποιος ή καποια,δεν εχει σημασια, επειδη ειστε Κ και σας προσφερεται σαν υ.

    Μεσα απο τις περιφημες πρωτες δεκα κουβεντες που ανταλασσετε, διαπιστωνετε οτι το ατομο αυτο

    • δεν εχει ιδεα τι σημαινει πρωτοκολο
    • δεν τηρει τα προσχηματα μεταξυ Κ και υ, ουτε καν τα στοιχειωδη
    • δεν επιδεχεται καμια παρατηρηση σας
    και σας αφηνει την εντυπωση οτι απλα αναζητα ερωτικους συντροφους, εχοντας κανει συνωνυμο στο μυαλο του το swinging με το kinky και το "παθητικο" με το "υποτακτικο".

    Πως θα αντιδρουσατε ?
    • το σουταρετε αμεσως, γκολ απ τα αποδυτηρια ?
    • προσπαθειτε να του εξηγησετε, εστω τα βασικα, να το βγαλετε απο την πνευματικη του τυφλα ?
    • λετε, δε γαμ.. εχει ωραιο κωλο, ας ριξω εναν, και ας παει στην ευχη του βουδα ?
    ή μηπως βλεπετε την κατρακυλα και δεν ξερετε πως να τη σταματησετε ? Την αποψη σας παρακαλω.
     
  2. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Πιθανολογείται ότι επικρατεί το 33,3..3%,
    τείνει να είναι χρυσός κανόνας στο κάθε τί που
    έχει πέσει στην αντίληψη μου είτε γενικά είτε ειδικά..
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    απλό, πολύ απλό, ανάλογα αν το περιτύλιγμα σου αρέσει...Το γαμείς και φεύγεις!!
     
  4. @Δημήτρης Άλφα Το εθεσες που σωστα! Θα μιλησω απο προσωπικη εμπειρια: Ολα αυτα που γραφεις περασαν απο το μυαλο μου. Τελικα αποφασισα να το συζητησω μπας και της βαλω μυαλο. Στο επομενο μισαωρο δεν αντεξα!! Επελεξα το σουτ...
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    εσένα το 3 φαίνεται σου ταιριάζει!!
     
  6. Revenant

    Revenant Staff Member

    Μήπως απλά αυτό το υ δεν ταιριάζει σε εμάς όπως και εμείς σε αυτό; Δεν ξέρω τι είναι δήθεν Κ ή δήθεν υ. Ξέρω απλά τι θέλω εγώ και τι δε θέλω, απο 'κει και πέρα απλά κρίνω αν η εκάστοτε ταιριάζει με τα θέλω μου.
     
  7. Dapom

    Dapom Contributor

    Μα αν εχει ωραίο κώλο είναι δυνατόν να το αφήσεις να πάει χαμένο;
     
  8. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Μου αρεσαν οι απαντησεις σας και ειναi κατι που θελω να το συζητησουμε.

    Παρατηρω ομως με λυπη, οτι η εμφυτη ταση μου, "να σου μαθω κατι που δεν ξερεις" δεν βρισκει και πολυ απηχηση...
    sad, very sad...
    Και σας το λεω ανοιχτα, ο ωραιος κωλος απο μονος του, εμενα ΔΕΝ μου φτανει... Θελω να γ@μ.. και μυαλο, το εχω βιτσιο...

    @Ορίων το 33,33% που αναφερεις, αναφερεσαι στη στατιστικη κατανομη κατα Gauss, ετσι δεν ειναι ?

    ΑΝ αναφερεσα σε αυτο ομως, τοτε ειναι σα να λες, κοιτα, εγω βολευομαι με το 33,33% του ΜΕΣΟΥ ΟΡΟΥ και αφηνω εξω και αυτές (αυτους) που ειναι κατω του μεσου ορου, αλλα.. νομοτελειακα, και αυτες (αυτους) που ειναι ΑΝΩ του μεσου ορου...

    Εκτος ΑΝ σκεφτεσαι το ιδιο πονηρα οπως ο Γερο-Λυκος, οτι βολευομαι με το 66,6% του μεσου ορου και ανω, αλλα στην πραγματικοτητα ψαχνω το 33,33% ανω του μεσου ορου, οποτε και ΑΝ το βρω  

    Πονηρουληηηηηηηη....  
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σουρεάλ καταστάσεις,

    ''Αν δε βρέξεις κώλο δε τρως ψάρι''. Στο μεταξύ, let’s fuck αλλά let’s not fuck it all.
     
  11. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Μάρτιαι Ειδοί. Κωνσταντίνος Π. Καβάφης (1911)

    Τα μεγαλεία να φοβάσαι, ω ψυχή.
    Και τες φιλοδοξίες σου να υπερνικήσεις
    αν δεν μπορείς, με δισταγμό και προφυλάξεις
    να τες ακολουθείς. Κι όσο εμπροστά προβαίνεις,
    τόσο εξεταστική, προσεκτική να είσαι.

    Κι όταν θα φθάσεις στην ακμή σου, Καίσαρ πια·
    έτσι περιωνύμου ανθρώπου σχήμα όταν λάβεις,
    τότε κυρίως πρόσεξε σαν βγεις στον δρόμον έξω,
    εξουσιαστής περίβλεπτος με συνοδεία,
    αν τύχει και πλησιάσει από τον όχλο
    κανένας Αρτεμίδωρος, που φέρνει γράμμα,
    και λέγει βιαστικά «Διάβασε αμέσως τούτα,
    είναι μεγάλα πράγματα που σ’ ενδιαφέρουν»,
    μη λείψεις να σταθείς· μη λείψεις τους διαφόρους
    που χαιρετούν και προσκυνούν να τους παραμερίσεις
    (τους βλέπεις πιο αργά)· ας περιμένει ακόμη
    κ’ η Σύγκλητος αυτή, κ’ ευθύς να τα γνωρίσεις
    τα σοβαρά γραφόμενα του Αρτεμιδώρου.
     
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    στατιστικα αμα το δεις, υπαρχουν ΠΑΝΤΑ 33,33% που Γ@Μ οποιοδηποτε θεμα...