Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μεταφράσεις.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Resources and Tutorials' που ξεκίνησε από το μέλος lara, στις 9 Ιουλίου 2006.

  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απευθύνομαστε σε Ό/οσους μπορούν να βοηθήσουν με μεταφράσεις άρθρων από αγγλικά σε ελληνικά.
    Έχουν μαζευτεί αρκετά άρθρα που δυστυχώς λόγο χρόνου είναι αδύνατο να τα προλάβουμε 2-3 άτομα και γι΄ αυτό παρακαλούμε όποιον μπορεί να διαθέσει λίγο από το χρόνο του να βοηθήσει αν θέλει και μπορεί.
     
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    lara αν θες μπορω να μεταφρασω 1 κειμενο..
     
  3. adelina

    adelina Regular Member

    Αν οι ρυθμοι ειναι χαλαροι κι εγω θα μπορουσα να βοηθησω.
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Μακαρι να ειχα το χρονο να βοηθησω.. δοκιμασε στο Altavista το Bablefish!!
    ειναι αρκετα αξιοπιστο και λειτουργικο.. Σιγουρα θα χρειαστε λιγο ''χτενισμα'' μετα αλλα σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλο!!
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Αν θέλεις δώσε μου κάτι να το μεταφράσω lara. Επικοινώνησε μαζί μου σε pm για να σου δώσω το email μου, έτσι ώστε να μην υπάρξει πρόβλημα.
     
  6. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Σας ευχαριστώ πολύ όπως επίσης ευχαριστώ και αυτούς που με pm πρότειναν να αναλάβουν μεταφράσεις. Είστε υπέροχοι!

    Θα τα πούμε με mail ή pm.

    Και πάλι σας ευχαριστώ όλους.  
     
  8. blackgate

    blackgate New Member

    steile pm kai se mena .an exo xrono mporo na voithiso. θα είναι και μια εξοικειωση με τον bdsm χώρο.
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

  10. Syrah

    Syrah Contributor

    Δεν δύναμαι να δώσω χρονοδιαγράμματα παράδοσης, αλλά πολύ ευχαρίστως θα βοήθησω. Και από άλλη γλώσσα αν υπάρχουν κείμενα προς μετάφραση επίσης θα βοηθήσω, αν γνωρίζω φυσικά τη συγκεκριμένη γλώσσα.
     
  11. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Count me in as well  
     
  12. adventurer

    adventurer New Member

    Απάντηση: Μεταφράσεις.

    αξίζει να κάνω κι εγώ μία προσπάθεια