Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μετα το ντούς είχε όρεξη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος moretape, στις 17 Ιουλίου 2014.

  1. moretape

    moretape Pervy Perv

    Η ιστορία μου μπορεί να σας φανεί ιδιαίτερα καυλωτική. Ξεκινάει κάπως έτσι:

    Στο κρεβατι, ξαπλωμενοι. μετα το ντους. χαδια παραδεισενια,στηθος πλατη λαιμος κωλος, παντου γλιστρουν τα δαχτυλα. ολα ηδονικα.


    Αλλαγη. Τωρα ησυχος εγω, εσυ ζωηρη. Ξεκινάς τα κόλπα σου, "Σσσς", μου κάνεις, κ γω πασχιζω να φυλακισω τις φωνες μου, καυλας κ πονου. Τα ματια σου. Γουσταρεις αυτο το παιχνιδακι.Στο καλυτερο σημειο, "Φτανει". Αυστηροτητα .


    Ωρα για διαβασμα, μα πρωτα να δεσεις τον σκλαβο σου, μην κανει αταξιες. Σχοινια στο κορμι μου, υφασμα μεσα στο στομα μου, η αλμυρη γευση σου, μμμ φορεμενο ειναι. Μπολικη ταινια. Κ αλλη. Για σιγουρια.


    . Πεταμενος στο πατωμα. Με τραβάς φωτογραφια. Χαιδευσαι ηδονικα. Κι αλλη φωτογραφια. Κι αλλη. Μετα ενα χαδι, μετα πονος μετα χαδι. Τι εναλλαγη...! "...φτανει."

    Καθεσαι στον υπολογιστη, γραφεις, δεν κοιτας πισω. Παιζω με τα δεσμα μου, παλευω να τα σπασω, αλλα τα λατρευω, μια υπεροχη φυλακη.


    Αργοτερα, με καλεις στα ποδια σου. Αγωνιζομαι να συρθω. για ανταμοιβη μια απαλη κλωτσια στα πλευρα. Στιγμιαια κοιταζομαστε. Μου πατας κατω το κεφαλι. Ταπεινωση. Το αλλο ποδι σου γυροφερνει, πλατη κ πισινος. Παυση. Χαδια. Ξανα παυση.

    Τωρα απορροφημενη στο διαβασμα, ασυναισθητα παιζεις με τα ποδια σου παιχνιδια στο κορμι μου. Τι πιο καυλωτικο απο δυο καλοσχηματισμενα γυναικεια ποδαρακια πανω μου. Κ εγω κατω απο αυτα.

    Παντα καυλωμενος. Εσωτερικα ηρεμος. μετα απο λιγο, εξω το φιμωτρο, μεσα το ποδι σου. Πιπιλαω. Γλειφω. Λαχταρα. Λατρεια. Το αλλο στην πουτσα μου. Απαλη παλινδρομικη κινηση. Ξεφευγουν πνιχτα βογγητα.

    Η τριβη μεγαλωνει, ο πουτσος το ιδιο. Τεραστιος. Φουσκωμενος κ ολοσκληρος. Αξαφνα, στοπ. Παραπονιεμαι. Σπρωχνεις το ποδι σου βαθυτερα. "Βουλωσε το μαλακα".

    Σηκωνεσαι. Ξαναφιμωνεις, πας μεσα. Βγαινεις με ζαρτιερες, διχτυα, ψηλοτάκουνες γοβες. Ξαπλωνεις ατο κρεβατι και αυνανιζεσαι αργα. Σχεδιαζεις τα επομενα σου βηματα. Θα ειναι πανω μου? Εχω μεινει εμβρονητος. Κοιταζω μαγεμενος. Περνάει ώρα. Πόση δεν ξέρω.

    Μετα γυρνας το κεφάλι. Με κοιτας ισια στα ματια. Το βλεμμα σου αυστηρο. Με ιχνη τρυφετοτητας. Το αγαπω αυτο το βλεμμα.

    Ερχεσαι, τα δαχτυλα στα μαλλια μου. Χαιδευουν, μετα σφιγγουν. Με τραβας στο πουφ. Αφαιρεις το φιμωτρο. "Ανοιχτο το στομα σου".

    Πριν προλαβω να απαντησω, καθεσαι πανω στο προσωπο μου. Μοσχοβολαει ο κωλος σου απο το ντουζακι. Ακολουθωντας οδηγιες γλυφω με την γλωσσα οσο πιο τεντωμενη μπορω. Απο τη μια τρυπα παω στην αλλη, κ παλι πισω. Γλειφω με μανια, τα σαλια δροσιζουν το καυτο μουνακι σου. Ζεστοι χυμοι πλυμμυριζουν το προσωπο μου, πασαλειβομαι, καταπινω. Η καυλα σου πιο δυνατη απο ποτε. Το ιδιο κ η δικια μου.

    Παράλληλα, τα ποδια σου πανω στο στηθος μου, νιώθω διχτυα και τακουνια, τα παπουτσια σου στο πουλι μου. Τρελαινομαι, μου κοβεται η ανασα απο το γλυψιμο, την ξαναβρισκω, συνεχιζω. Η γλωσσα μου ερωτοτροπει μαζι σου.με παθος ανεξαντλητο. Γευομαι την καυλα σου, την νιωθω στο προσωπο μου, την ακουω, την μυριζομαι.

    Τελικα δεν μπορεις αλλο, τον θελεις μεσα σου. Θελεις να ολοκληρωθει αυτο που ξεκινησαμε,η αρχέγονη πράξη, να το κανουμε σαν τα αγριμια. Με λυνεις απο τα δεσμα μου, και μου δινεις την τελευταια σου εντολη: "Γαμα με μαλακα,ξεσκισε με. Φερε με σε οργασμο!"

    Ειμαι θηριο λυτο, το αιμα μου κοχλαζει. δεν υπαρχει λογικη, μονο ενστικτο. σφιγγω τα χερια μου γυρω απο τη μεση σου, και με μια αποτομη κινηση καρφωνομαι μεσα σου. Ειμαι ατμομηχανη με χιλιαδες στροφες το λεπτο. Τριβω με βια το καυλι μου στα εσωτερικα σου τοιχωματα. ταχυτητα και την πιεση. Κραυγες. Λαχανιασμα, Νιωθουμε πιο ζωντανοι απο ποτε, ολα ειναι τοσο εντονα. Ερχεσαι σε οργασμο , μετα απο λιγο κ γω.

    Αγκαλιαζομαστε, προσπαθουμε να βρουμε την ανασα μας. Σιγα σιγα ξαναβρισκουμε καπως τα λογικα μας. Παιρνει ωρα η επαναφορα στην κανονικοτητα. Λογικο. Αυτο που ζησαμε ξεπερνουσε κατα πολυ καθε απλο γαμησι.

    (to esther)
    (μια φανταστική ιστορία)