Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μετα το "τελος",τι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος minDSgame, στις 11 Οκτωβρίου 2005.

  1. minDSgame

    minDSgame Guest

    Οχι,οχι...δεν εννοω το τελος μιας σχεσης ή της βιολογικης μας υπαρξης,μακρυα απο μας.Εννοω τον οργασμο του αντρα,και η ερωτηση μου απευθυνεται κυριως σε Dommmes.Μετα λοιπον που ο σκλαβος σας φτασει σε οργασμο,απαιτειται να συνεχισει αμεσως μετα,με τον ιδιο ρυθμο?Να σας υπηρετει στον ιδιο βαθμο,ή να συνεχισετε μια τιμωρια που ειχατε αρχισει πριν?Η σκεψη παντως αυτη με κανει να τα   ολα!!! 
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν ειμαι Domme αλλα μετα(τον οργασμο μου..)γαργαλιεμε οταν μου παιζει Η Κυρια μου το οργανο.. αλλα οντως ειναι αρκετα εθιστικο οταν συνεχιζετε δεν νομιζω να υπαρχει ιδαιτερος λογος το παιχνιδι να σταματαει, μη ξεχναμε και τους πολλαπλους οργασμους