Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με ποια/ποιο...ανώνυμη/ο στη ζωή σας θα γουστάρατε BDSM "φάση"? Και τι είδους?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Λύσανδρος, στις 9 Φεβρουαρίου 2016.

  1. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Είναι η άλλη πλευρά του νομίσματος ενός άλλου παλαιότερου θέματος.  

    Δεν εννοώ με ποια/ποιον από εδώ μέσα, δεν απαγορεύεται φυσικά να πείτε αν θέλετε.



    Άλλο όμως εννοώ:

    Με κάποια/οιον συνάδελφό σας?  

    Με κάποια/οιον που βλέπετε συχνά στον δρόμο, πχ. που βρίσκεται σε κάποιο μαγαζί από το οποίο περνάτε συχνά?  

    Με μία/έναν γειτόνισσα/γείτονα?  

    Με τη/τον σύντροφο κάποιας/ποιου γνωστής/γνωστού σας?  




    Και τι "σας βγάζει" αυτό το άτομο?  

    Τι θα θέλατε να του κάνετε ή να σας κάνει, ή...να κάνετε μαζί, τέλος πάντων?


    Τον Νεάντερνταλ που ψάχνει θηλυκό να σούρει στη σπηλιά του?  

    Της τρομοκρατημένης θηλυκιάς που πλησιάζει να την αρπάξει από το μαλί εκείνος ο αγροίκος ο Νεάντερνταλ? (Σ.Σ.: Ο από πάνω ντε!)  

    Τη επιβλητική Ζήνα σε στιγμές άγριας χαράς σαδισμού?  

    Το ήσυχο κουτάβι που ψάχνει ζεστασιά?  

    Το μικρό άτακτο αγόρι που του κόβεται η ανάσα στη δυσοίωνη προοπτική τιμωρίας από την επιβλητική δασκάλα?  

    Τον Ιππότη του Παραμυθιού που σώζει το κορίτσι από τον κίνδυνο (...και μετά, φερ' ειπείν,... του σκίζει και το κωλαράκι ως δώρο προς τον εαυτό του, χε! χε!...)  

    Τον παραπάνω που αρκείται στην ευγνωμοσύνη στα μάτια της μικρής εύθραυστης παιδούλας?  

    Την παιδούλα που περιμένει να ανατριχιάσει από...ευγνωμοσύνη που την έσωσαν...αλλά της κόβεται και η ανάσα στη σκέψη να προσφέρει ο Ιππότης εκείνο το...ααμ...εεμ...δωράκι στον εαυτό του που λέγαμε παραπάνω?  

    Τον Επιβλητικό Βασιλιά που τα θηλυκά στενάζουν μπρος στα πόδια του γεμάτα ηδονή και θαυμασμό?  

    Τη αιθέρια σαδίστρια-αρχόντισσα που θέλει να βλέπει να σέρνονται στα πόδια της αβοήθητοι και απελπισμένοι (από καταδικασμένη κάβλα για εκείνη)?  

    Τον ερωτικό αιχμάλωτο μίας επιβλητικής και εκθαμβωτικής Θεάς? (της...Ηδονής εννοώ, όχι εκείνης της Γεωργίας ή των Σύννεφων ή του ρυακιού δίπλα στον βράχο...)  

    Το διαβολικό και σκανταλιάρικο κοριτσάκι που γουστάρει να αναστατώνει τους άλλους και να γελά μετά με την αναστάτωσή τους?  

    Τον σατανικό απαγωγέα που έχει δεμένο και φιμωμένο το θύμα του στα πόδια του?  

    Το...ανάποδο?  

    Τίποτα, είμαι σε αγωγή με αντικαταθλιπτικά αυτή την εποχή και δεν μου...κάνει "κου-κου"?...Καλά...αυτό αν δεν θέλετε δεν το γράφετε... 

    Παίρνω κάτι βιταμίνες και Ginsenk μαζί, οπότε ό,τι δίποδο περνάει με κάνει...αεροπλάνο? Ειδικά εκείνη η...τάδε...εκεί πέρα...να δεις τι χρώμα έχουν μαλιά της, δεν πολυθυμάμαι...κλπ, κλπ?  


     ...ουφ, άπειρα τα σενάρια, με πλάκωσε το πλήθος και ούτε καν ξεκίνησα. I give up.



    Δεκτές και ιστορίες από το παρελθόν.  



    ALERT: Μη μου αρχίσει κανείς "μα κάτι παρόμοιο/ίδιο/συναφές/...μπλα...μπλα...μπλα έκανε θέμα και κάποια/οιος άλλη/ος τότε, και να και το link κλπ. κλπ.".
     


    Καλά κάνανε. Δεν με νοιάζει. Η ζωή, και οι πειρασμοί της, προχωρά και σε κάθε γωνιά κρύβει και από μία νέα πρόκληση.
     



    Καταλαvez-vous?
     



    ...Shall we begin?...  
     
    Last edited: 9 Φεβρουαρίου 2016
  2. Ανώνυμο στην ζωή μου...? Χμ δύσκολη ερώτηση.. για επώνυμο σας έχω πει τον Μαρινακη..
    Για ανώνυμο δεν νομίζω ότι υπάρχει κανείς. Εκτός από τον πρώην μου ας πούμε που δεν ξέρω άν πιάνεται.
    Τι φάση?! Αυτά που κάναμε συνήθως και άλλα τόσα που δεν προλαβαμε να δοκιμάσουμε..
    Βασικά το έχω καημό να δοκιμάσω μια εμπειρία σε St Andrews cross.
     
  3. εγω βασικα προτιμω τις ανωνυμες...... ειναι πιο σεχυ....(για μενα) δεν εχω καποια ιδιετερη προτιμηση σε κοινωνικη ομαδα η ειδος επαγγελματος......
    ενα κλικ ισως να μου εκανε καποια ανονυμη νοσοκομα....(ερχονται και γεραματα.)    
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    Μια συναδελφο που βγαζει μισ πουτανιστικη σνομπ ξινιλα...
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μα δεν θα μας αφήσεις έτσι, δεν απάντησες στα επόμενα:
    Σας προσεχώς καλής πορνοταινίας είναι, έβαλες και τελίτσες!
    Come on, whisp, don't let us down! Μάνισε! Whoohoo!!!

     
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται....ελα που δε καταλαβες εστω στο περιπου
     
  7. Δεν έχουμε ιδέα για τι πράγμα μιλάς... please enlighten us... πέφτω στα υπέροχα ροζ βελούδινα γονατακια μου και σε παρακαλω..!
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

    να σε δεσω διπλα της να διαμορφωσεις σφαιρικη αποψη λες?τωρα που το σκεφτομαι ενα forced ffm θα της ταιριαζε  
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Έτσι είσαι; Θα μας αφήσεις μες στην απορία πρωί πρωί; 'Ορίστε τι κατάλαβα έστω στο περίπου.

    Αρχικό καρέ, πρωί. Μπροστά στο ασανσέρ που ανεβάζει στα γραφεία περιμένει ο @whisperer με αδιάφορο ύφος. Ξαφνικά ακούγεται ήχος από ψηλά τακούνια που πλησιάζουν. Ο Whisperer γυρίζει, βλέπει την συνάδελφο του να έρχεται, μαύρη κοντή στενή φούστα, άσπρο πουκάμισο, μαργαριτάρια, λικνιζόμενη σε δεκαπεντάποντη γόβα.

    Καταπίνει και καθαρίζει το λαιμό του. "Καλημέρα", ψιθυρίζει συγχισμένος. "Καλήμερα", απαντάει αυτή με βραχνή φωνή. Αχ, πόσο τον ερεθίζει η πουτανίστικη σνομπ ξινίλα της, θέλει να σέρνεται στα πόδια της, να της δηλώσει ότι είναι έτοιμος να κάνει ότι του ζητήσει, να της υποταγεί πλήρως. Λαχταρά να τον εξευτελίσει, να τον κάνει να σέρνεται στα πατώματα...

    Τώρα. Θα μας αφήσεις με τα ευκόλως εννοούμενα ή να συνεχίσω εγώ; Ε;
     
    Last edited: 9 Φεβρουαρίου 2016
  10. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Σε αγαπώ.. Όχι γκολ από τα αποδυτήρια.. Νικητήριο τρίποντο από την απέναντι μπασκέτα στην εκπνοή του χρόνου αγαπητέ μου @whisperer ...   Τίποτε δεν εννοείται...  
     
  11. Dapom

    Dapom Contributor

    Τα μόνα ροζ γονατάκια ειναι αυτα που το δέρμα ειναι κατάλευκο και την εχεις βάλει να κάτσει ωρες γονατιστή...(αν κάτω απο τα γονατα εχεις βάλει και ρύζι ακομα καλυτερα)...οταν σηκωθεί θα ειναι πολυ ροζ!!!!
     
  12. whisperer

    whisperer Regular Member

    μπορει να περιμενει η συναδελφος νομιζω μεχρι ν ασχοληθω μαζι σου