Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με τι πηδάμε το μυαλό Σ/σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 29 Απριλίου 2008.

?

Με τί πηδάμε το μυαλό Σ/σας ?

  1. Εξωτερική εμφάνιση

    48 vote(s)
    25,3%
  2. Τύπο

    74 vote(s)
    38,9%
  3. Humor

    62 vote(s)
    32,6%
  4. Βλέμμα

    80 vote(s)
    42,1%
  5. Λεφτά

    8 vote(s)
    4,2%
  6. Φήμη για το ...

    4 vote(s)
    2,1%
  7. Φωνή

    64 vote(s)
    33,7%
  8. άλλα προσόντα

    48 vote(s)
    25,3%
Multiple votes are allowed.
  1. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Κάθε φορά με ελκύει κάτι διαφορετικό σε έναν άνδρα, με αποτέλεσμα να μην γνωρίζω τη φόρμουλα επιτυχίας.
    Θα μπορούσα να τα συγκεντρώσω όλα μαζί, όμως θα αδικούσα το ανδρικό φύλο, καθώς δεν φταίει αυτό αν μου αρέσει ή όχι. Το μυαλό μου, οι ελλείψεις και οι επιθυμίες μου με οδηγούν σε αυτό που μου λείπει/χρειάζεται.
     
  2. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Συμπέρασμα;
    Αν μου αρέσει κάποιος για τον τρόπο που χειρίστηκε την πλημμύρα στο μπάνιο μου, και μου αρέσει πολύ γι' αυτό το πραγματάκι, δεν θα με πειράξει που έχει τρίτο αυτί..
     
  3. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    .. πιο δύσκολα βρίσκεις υδραυλικό στις μέρες μας, παρά παθολόγο ..
     
  4. οκ αρα εγω που εχω 2 μυτες και ενα ματι εχω ελπιδες..???  
     
  5. το μυαλο πηδιεται με μυαλο...... 
     
  6. δεν ξερω ουτε τα κουμπια ουτε τους τροπους του καθενος. ξερω ομως πως αν μπεις στη διαδικασια να πηδηξεις μυαλο, θα πρεπει να εισαι διατεθειμενος να σου πηδηξει τη ζωη.
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σοφό.
     
  8. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    Με εκείνο το διάλογο στο πρώτο Μ/μας ραντεβού...

    Καθισμένοι στο μπαρ.. να Του μιλάω για μένα... Εκείνος να κοιτάζει επίμονα το λαιμό μου,να με σκαλώνει όσο δεν πάει...Να Τον ρωτάω "εε έγινε κάτι?" και να απαντάει με μια φυσικότητα "Αυτή η μικρή ελιά που έχεις στον αριστερό ώμο είναι πολύ σέξι".
    (Εννοείται δεν ήξερα καν ότι έχω εκεί ελιά  , μετά από εκείνο το σχόλιό Του, την αγαπώ λίγο περισσότερο απ τις άλλες)
     
  9. VickyS

    VickyS Sneaky

    Αν και κινδυνευω για off topic... 
    όταν θες να πηδήξεις ένα μυαλό καλό είναι να ξέρεις τους τρόπους να του φερθείς αλλά και να το αντιμετωπίσεις!!!
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    Με το να ξυπνήσουν όλα τα φετίχ μαζί...
    Και ειδικά αν είναι κοινά ..... τρελα
     
  11. Ταξιδευτης

    Ταξιδευτης Regular Member

    Με το να διαθετουν μυαλο και οι ιδιες..
     
  12. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Έκφυλος και καλλιεργημένος will do it for me.