Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μηχάνημα ελέγχου προσωπικότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 9 Μαϊου 2006.

?

Θα χρησιμοποιούσατε ένα τέτοιο μηχάνημα , έστω και για μία φορά ;

  1. Ναι

    34 vote(s)
    53,1%
  2. Όχι

    30 vote(s)
    46,9%
  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αν υπήρχε ένα μηχάνημα που θα σας θα έδινε την δυνατότητα να ελέγξετε πλήρως 100% έναν οποιονδήποτε άνθρωπο , θα το χρησιμοποιούσατε ; (έστω και μία φορά)
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Βγαίνει και σε μπρελόκ????!!!!!!!
     
  3. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Οχι, θέλω οι αντιδράσεις των απέναντί μου να είναι ατόφιες. Αν και ομολογώ ότι ο πειρασμός είναι μεγάλος!!!!

    Υ.Γ. Πιάνεται αν χρησιμοποιήσω το μηχάνημα του Incomplete (cheers mate!!!!   ) ;  
     
    Last edited: 17 Μαϊου 2006
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Και βέβαια! Το συζητάς ;
    Δεν ξέρω αν θυμάσαι ένα αισθησιακό κόμικ του Μανάρα «Το κουμπί της» .
    Και βέβαια θα γούσταρα ένα τέτοιο μηχάνημα που με τηλεκοντρόλ πατώντας το κουμπί να μετατρέπω αυτοστιγμεί μια σεμνή κορασίδα στην πιο λυσσασμένη και ασυγκράτητη ερωμένη .

    Και όχι μόνο αυτό αλλά μετά να την ξανακάνω σεμνή και να ουρλιάζει «Θεέ μου, δεν μπορεί να τα έκανα εγώ αυτά» να φωνάζει και να παρακαλεί «Σας ικετεύω, κύριε, μη με κάνετε να φέρομαι έτσι» .

    Η μαγκιά είναι να σπρώξεις την πιο μιξοπαρθένα στον βούρκο της αμαρτίας . Αυτό ναι έχει φάση .
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Μόνο αυτό??????!!!!!!!!!!!!!!!!

    Εγώ φαντάζομαι και άλλα σκηνικά!
    α.Εγώ ,το μηχάνημα και η εθνική πόλο στα αποδυτήρια
    β.Εγώ και το μηχάνημα στη βουλή.α!Απο μακριά έχει εμβέλεια????
    και γ.
    εγώ,το μηχάνημα και διάφοροι διευθυντές τραπεζών στα γραφεία τους...

    δε χρειάζεται πάντα sex ε???(για β και γ)      
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    ΧφΚ είσαι ένας ψυχοσαδιστής και ένας διαφθορέας   . Incomplete μήπως θέλεις να κυριαρχήσεις στον κόσμο όλο ;  
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    RE: RE: Μηχάνημα ελέγχου προσωπικότητας

    H κυριαρχία φίλε shadow είναι εφήμερη ,η λαγνεία αιώνια   

    Σοβαρά τώρα.Το να προκαλέσω ένα όργιο στη Βουλή,μόνο κάβλες που δε θα μου προκαλέσει.Ίσα ίσα ,αν συνέβαινε κάτι τέτοιο,θα με έβλεπες στο θεωρείο με προμήθειες καφέ και πασατέμπου,παρά με προφυλακτικά και μαστίγια.
    Η έξαψη που προκαλείται από πολιτικούς να το κάνουν μεταξύ τους,θέλει πολύ αρρωστημένο μυαλό ,για να δημιουργηθεί.Οι λοιποί φυσιολογικοί και μνησίκακοι,απλά θα το απολαύσουμε  

    Το να πάω στις τράπεζες με το μπρελόκ-ονείρωξη,απλά θα έλυνε τα οικονομικά μου προβλήματα...μελαγχόλησα τώρα..  
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Μηχάνημα ελέγχου προσωπικότητας

    Με κολακεύεις αγαπητέ μου, αλλά δεν είμαι τίποτα περισσότερο από ένας σπουδαίος …«καλλιτέχνης» . χεχε

    Η εξουσία φίλε μου είναι συνώνυμο του εξαναγκασμού , της βίας, και για να αναπαραχθεί και να υπάρξει χρειάζεται σπέρμα , αίμα και διαφθορά .
    Αθώων κορασίδων κολπικά υγρά , αδυνάτων κοριτσιών τρόμο , να ακροβατούν με το άγνωστο .

    Γιατί αν επιτευχθεί η εξαναγκαστική «διαφθορά»,εγείρει μεταφυσικές δυνάμεις, δημιουργεί μεγαλύτερο τρόμο , μεγαλύτερη κάβλα

    Πίσω από τη μάσκα του διαφθορέα πρέπει να κρύβεται πάντα εκείνος που η κορασίς δεν είναι ικανή να φανταστεί πως θα την έσπρωχνε σε τέτοιο βούρκο .

    Δεν έχεις δει τα τρομαγμένα γεμάτα κάβλα ματάκια της , την απορία , την αγωνία , την έξαψη .

    Το παιχνίδι παίζετε τότε χωρίς όρους, νόμους, περιορισμούς, χωρίς προστατευτισμό των αδυνάτων κορασίδων ούτε καν των δυνατών .
    Και εκεί είναι το μεγάλο στοίχημα …σιγά σιγά δεν σου φτάνουν οι αδύνατες θέλεις τις «δυνατές» αυτές που το παίζουν «κάπως» , αυτές που νομίζουν ότι τα χουν δει όλα . χα χα

    Δεν γίνεται εύκολα αυτό, πρέπει να την φρικάρεις να τρέμει τη σκιά της . Το μηχάνημα σου είναι ότι πρέπει για αυτή τη δουλειά. Γίνετε και χωρίς αυτό αλλά τότε πρέπει να έρθεις σε αντιπαράθεση με τον σκοτεινό σου εαυτό , με αυτόν που κρύβεις γιατί τρομάζει και σένα τον ίδιο .

    Το μόνο κακό είναι πως το μηχάνημα σου δεν σε κάνει σοφότερο. Φυσιολογικά, έναν που έζησε τέτοια φρίκη, που άλλαξε ο τρόμος τη ζωή του, θα 'πρεπε να είναι πιο σοφός , μα με το μηχάνημα δεν γίνετε .

    Αλλά μ’ αρέσει το γουστάρω .

    Αν βρεις κάποτε κράτα μου δύο .
     
  9. Battleship

    Battleship New Member

    Γιατί μόνο μία φορά;
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αν βρω Χφκ κάποτε το μηχάνημα αυτό θα το κοπιάρω και θα το μοιράσω σε όλο τον κόσμο και μετά θα προσπαθήσω αν γλιτώσω , να απολαύσω το χάος . Ούτε οικονομικά προβλήματα , ούτε μελαγχολίες Incomplete , αγνό παρθένο χάος  
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    RE: RE: Μηχάνημα ελέγχου προσωπικότητας

    Όλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!καλό!χαχαχαχαχα


    Μ αρέσεις!  
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αμοιβαίο Incomplete ;-)