Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μηχανοφιλία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος kati, στις 19 Οκτωβρίου 2010.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Πέρη μας, αισθάνεσαι τόσο καλός που μπορείς να το δαμάσεις? Στην καλύτερη περίπτωση, ενα τουτού όπως η Ferrari, μπορείς να το απολαύσεις, αλλιώς αφέσου να σε σαγηνεύσει!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Σ΄ ευχαριστώ ζουζούνα μου!
    Και εγώ θα σε βάλω στην θέση του συνοδηγού και θα σου κάνω ένα session ταχύτητας... 
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Φίλε, έχω οδηγήσει ferarri μόνο που δεν ήταν δικιά μου... όταν έπιασα τα 300 χιλιόμετρα σε δρόμο της Ολλανδίας ήταν το κάτι άλλο, υπέρτατη ηδονή, απόλαυση!!!
     
  4. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Στεκομαι παντα με σεβασμο μπροστα σε αγωνιστικες η'' ημιαγωνιστικες κατασκευες.
    Ισως γιατι το παρελθον μου σαν αγωνιζομενος μ'εχει διδαξει οτι πισω απο το αψυχο μεταλο κρυβεται η ψυχη και το μερακι εκατονταδων ταλαντουχων ανθρωπων.
    Τεχνολογια και τεχνογνωσια αιχμης, παντρευονται ζηλευτα με το οραμα μερικων ξεχωριστων ανθρωπων, να δωσουν ζωη και προσωπικοτητα σε ξεχωριστες κατασκευες.
    Αυτοκινητα θρυλους οπως η Ferrari που λιγοι ανθρωποι μπορουν ν'αγορασουν. Η ειρωνια ειναι οτι ελαχιστοι απο αυτους θα καταφερουν να γευτουν στο επακρο τις δυνατοτητες του αποκτηματος τους.
    Τα οδηγικα ορια αυτων των υπεραυτοκινητων ειναι πολυ, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ υψηλοτερα απο τις ικανοτητες των κοινων θνητων.
    Εξωπραγματικες ιπποδυναμεις και αναλογιες κιλο ανα HP, χαριζουν κτηνωδη δυναμη, που περνα ομως αρμονικα στο δρομο μεσα απο πολυπλοκα συστηματα προσφυσης και κινησης,αποτελεσμα των εμπειρειων απο αγωνες. Διαφορα ηλεκτρονικα καλουδια φροντιζουν για την ενεργητικη ασφαλεια του οδηγου, αναλαμβανοντας την πρωτοβουλια να κανουν τις απαραιτητες διορθωσεις στη προσφυση,διορθωνοντας μικρολαθη του οδηγου.
    Χαριζουν απλοχερα την ψευδαισθηση οτι μπορεις να υποταξεις το τερας αφου τα 300+ στην ευθεια ερχονται απιστευτα ευκολα και με ασφαλεια.
    Στους περισσοτερους αρκει αυτο και σε συνδυασμο με το image που παρεχει η κατοχη ενος τετοιου αυτοκινητου δημιουργει ευτυχισμενους ιδιοκτητες.

    Εχει ομως και κρυφες χαρες που θα τις γευτουν λιγοι. Αυτοι που δεμενοι σφιχτα στο Recaro με ζωνες εξι σημειων, θα πατησουν το κουμπακι off του συστηματος προσφυσης και θα ξεχυθουν σε πιστες και βουνα. Χωρις τη γκομενα διπλα. Που θα αντιπαρατεθουν μαζι της σε S και ''παρατεταμενες'',που θα της χωσουν τα μουτρα βαθεια στο εσωτερικο της στροφης με τεζα το γκαζι,που θα διαλεγουν σωστες γραμμες εξοδου, τοποθετωντας με ορθο τροπο το κορμι της, ετοιμη να καταπιει σωστα και την επομερνη στροφη.
    Αυτοι που θα ποτισουν με αδρεναλινη το buget ψαχνοντας τα ορια τους σαν οδηγοι, και αν ειναι ικανοι ισως πλησιασουν και τα ορια τα δικα της,τοτε ομως θα εχουν μαθει οτι τουτο εδω το τουτου, δεν μπορει να υποταχθει γιατι εχει ψυχη και σημα ατιθασου αλογου.
     
  5. sw

    sw

    ...μια και το νημα αλλαξε νοημα, ας συμπληρωσω και 'τουτες εδω:
      Γρεβενα διεθνης

      Νυχτερινο γυρισμα για Show του Αντ1

      Καισαριανη πρωταθληματος





    Γι ργος
     
  6. Savazios

    Savazios Regular Member

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Λατρεύω την μηχανοφιλία, με την διαφορά του ότι θέλω απαραίτητα να υπάρχει μέσα της και το ανθρώπινο στοιχείο..

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2010
  7. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Επιτέλους, ένας άνθρωπός εντός θέματος!  
     
  8. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Μηχανοφιλία

     
     
  9. Savazios

    Savazios Regular Member

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    κλάψ..Μου βγάλανε τις φωτογραφιούλες μου.. 
     
  10. Assamite

    Assamite Regular Member

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Ένα γρηγοράκι...  


    Επιμύθιο: ποτέ μην κρίνεις εκ πρώτης όψης.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Σκέψου οτι οι άνθρωποι που δένονται με ένα άψυχο αντικείμενο, δεν πρόκειται ποτέ να βιώσουν την προδοσία ούτε την εγκατάλειψη.

    Ξέρει εκ προοιμίου όλα όσα του επιφυλάσει το μέλλον (τα οδυνηρά).
     
  12. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Μηχανοφιλία

    Όταν λέμε μηχανοφιλια εννοούμε μια πολύ ιδιαίτερη σχέση η απλώς όταν καθαρίζεις λεπτομερώς την Porsche?