Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μη σεξουαλικο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 3 Αυγούστου 2016.

  1. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

      
     
  2. lotus

    lotus Silence

     

    Πέρασα φευγαλέα από δίπλα του και κοντοστάθηκα για λίγο απομακρύνθηκα μερικά βήματα και το κοιτούσα...
    Είχε ακόμη πνοή μέσα του κι ας είναι παρατημένο σε ένα στενό των Αθηνών
    Μέσα στη φαντασία μου το ζωντάνεψα για λίγα δευτερόλεπτα ως παλιό καφενεδάκι ή οικογενειακό ζαχαροπλαστείο ή ακόμη και beaute με χειροποίητα καλλυντικά ή βότανα και μπαχάρια ...
    Το ευχαρίστησα που μου δημιούργησε τόσο όμορφες εικόνες και συνέχισα με χαμόγελο το δρόμο μου  
     
  3. lotus

    lotus Silence

    Χαρτοπετσετούλα?  
     
  4. lexy

    lexy .ti.va.

    Το αλμυρό της θάλασσας στο δέρμα μου.
     
  5. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Χρωματα...φυση..θαλασσα και ουρανος  
     
  6. Όταν πιάνω την μπάρα στα χέρια μου, το βάρος της γλυκό ...
    Η αίσθηση των μυών μου όταν την σηκώνουν, οι μετρημένες και ρυθμικες ανάσες που παίρνω όταν σηκώνω τα βάρη...
    Ιδρώτας να στάζει στον διάδρομο και να με νιώθω να διεγειρομαι όλο και περισσότερο, η καρδιά να χτυπά δυνατά...
     
  7. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

     
    Πικρή η επιστροφή 
     
  8. το μουσικό εξομολογητήριο, χωρίς ευχές και λόγια

     
     
  9. lotus

    lotus Silence

     
    Και κοιτάς ξαπλωμένη στο γρασίδι τα σύννεφα κι αδειάζει το μυαλό σου πριν το δρόμο της επιστροφής
     
    Last edited: 21 Μαϊου 2018
  10. lotus

    lotus Silence

  11. dark-light

    dark-light Regular Member

  12. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Bon appétit..
    Μας άνοιξες την όρεξη βραδιάτικα.