Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μικρές Αγγελίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Ερατώ, στις 20 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Ουτε φραγκο..ορκιζομαι στην αντρικη μου τιμη.. 
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σκληροπυρηνικά μούφας Κ παππούς, προσφέρει προς δανεισμό/πώληση σε Mistreσες και Εφεντάδες, τουλάχιστον δυο απ' τα 4 βουδουσουμοεγγόνια του ( τον @kostas master και την @Brigitte ). Το ένα είναι αρσενικού γένους ( και Κυριαρχικής φύσεως ) και τ' άλλο θηλυκού ( και μάλλον δεν ξέρει ούτε το ίδιο αν θα ήταν Κ ή υ ή οτιδήποτε άλλο στα "τσακίδια".
    Το μόνο σίγουρο είναι, ότι αρέσκεται στον χαρακτηρισμό brat και λατρεύει το Πάσχα και τα τσουρέκια ).

    Ανθεκτικά σε καταιγισμό μπούφλας ( όταν τις δίνουν δεν παθαίνουν τενοντίτιδα, όταν τις τρώνε δεν βγάζουν άχνα μέχρι να σπάσει και το τελευταίο τους κόκκαλο ).
    Λίγα χιλιόμετρα και ακόμη υψηλή αξία μεταπώλησης, έρχονται σπίτι σας με κάρτα γνησιότητας, μπλε και ροζ φιογκάκι καθώς και με τα τσουμπλέκια τους.
    Μοναδικές αντενδείξεις : είναι τίγκα στα ψυχολογικά και θέλουν τουλάχιστον 15 ευρώ την ημέρα για καφέδες.

    * Όποιος θελήσει να τα νοικιάσει/αγοράσει, πρέπει να γνωρίζει τ' ακόλουθα : Δεν πρέπει να τα ταΐζει, να τους δίνει νερό, να τα δέρνει ή να κάθεται να τον/την δείρουν μετά τα μεσάνυχτα. Καθώς κι ότι απεχθάνονται τα δυνατά φώτα. Αν αυτοί οι τελευταίοι κανόνες σας θυμίζουν τα Gremlins, έχετε απολύτως δίκιο.    
     
    Last edited: 23 Σεπτεμβρίου 2016
  3. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Χαθηκε παππους στην περιοχη των Σπατων. Πηγαινε να συναντησει την υπ' αριθμον 7642386823568475834 θαυμαστρια του και τελευταια εθεαθη να τον κυνηγα κροκοδειλας που το ειχε σκασει απο το Αττικο Παρκο.
    Δεν προσφερεται καποια αμοιβη δυστυχως..καντε το καλο αν τον δειτε και παρτε με τηλεφωνο να ερθω να τον μαζεψω με τ' αδερφια μου.
    Ειναι πορνογερος αλλα ειναι αιμα μας και τον αγαπαμε. Φχαριστω.     
     
  4. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Τον βλέπεις τι λέει ο πορνόγερος μας....
    Και μετά σε πείραξε το αβάδιστα....χαχαχα
    Έχεις χάρη ρε @Tenebra_Silente παππούλι μου που σου εχω αδυναμία.. .....χαχαχ
     
  5. Εχεις κανει τα ονειρα σου πραγματικοτητα? Εχεις βιωσει τον παραμυθενιο ερωτα? Εχεις περπατησει στα σκοτεινα δρομακια της κολασεως? Εχεις κυλισθει στις λασπες της λαγνειας και της ηδονης? Εχεις βγαλει τα ματια σου απο το κλαμα που τον εχασες? Εχεις καταληξει στο συμπερασμα οτι ολοι οι αντρες ειναι γουρουνια? Επανηλθες στα συγκαλα σου? Α ναι, καιρος να προσγειωθεις στην πραγματικοτητα. Παρε με τηλεφωνο. Εχω death star φουφου ( εεε @Xarhs ??) για τρελά σουβλακια, μπυρες στην καταψυξη και καλη μουσικη. Σε περιμενω...

    Υ.Γ. και γρηγορα εεε? αμα κρυωσουν τα σουβλακια γινονται λαστιχο.
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Περίμενε τηλέφωνο από τον @bumblebee
    Στανταρακι!
     
  7. χαχαχα φανταζομαι...δεν πειραζει, μετα απο καμια 10αρια μπυρες θα βλεπει ο ενας τον αλλον...ομορφη!
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Χαρίζεται πέος 20 cm λόγω αλλαγής φύλου.
    Πληροφορίες εντός.
     
  9. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    ρε ποιός να τα φαγε;;; αναρωτιέμαι ξαπλωμένος στην πουπουλένια μου αιώρα  στο ιδιόκτητο νησί μου καπνίζοντας πούρο λαρίσης και πίνοντας τσίπουρο τυρνάβου (σαν το τσίπουρο δεν έχει  όσα λεφτά και να χω),ρε ποιός τα φαγε;;;;
     
  10. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Ψαχνω εσενα ξανα και ξανα στα ιδια μερη ή και σε διαφορετικα.
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Ξέχασες το αβίαστα είναι 3Α όπως τα όσπρια χα χα
     
  12. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Για να σταματησεις να με γυρευεις στα ονειρα σου ελα εδω τωρα. Μπορω να σου δωσω τα παντα. Επιστροφες γινονται δεκτες.