Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μικρές στιγμές απόλαυσης........

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 31 Μαρτίου 2015.

  1. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Υπάρχουν κάποιες μικρές στιγμές, που πιστεύω όλοι έχουμε ζήσει, προσφέροντας ή λαμβάνοντας
    απόλαυση. Μπορεί να είναι καθημερινές συνήθειες, ή μεμονωμένα περιστατικά, πάντα μέσα στο
    βδσμμικό πλαίσιο, και άσχετα με το στάτους που ο καθένας δηλώνει.

    Για μένα τέτοιες στιγμές είναι ας πούμε, όταν η υ μου, κωλοτρίβεται γύρω μου ζητώντας τάχα
    χάδια, ενώ ξέρει καλά πως θα καταλήξουμε σε κάτι πιο επώδυνο, όταν τη βλέπω να με φροντίζει
    και ψάχνει να επιβεβαιώσει την ευχαρίστηση στα μάτια μου, όταν την αισθάνομαι απόλυτα ασφαλή
    και αφημένη στα χέρια μου, όταν διαβάζω το φόβο για το τι θα επακολουθήσει στα δικά της μάτια,
    και παρότι η πόρτα είναι πάντα ξεκλείδωτη δεν επιχειρεί καν να πιάσει το πόμολο.
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Είχα καταγράψει στο παρελθόν ένα όμορφο κι ευχάριστο στιγμιότυπο "ρουτίνας" με τον υποτακτικό μου.
    Θα το μεταφέρω αυτούσιο:

    Κάθομαι στο γραφείο δουλεύοντας στο laptop ένα project.
    Εκείνος, ακριβώς δίπλα μου στο πάτωμα φορώντας το κολάρο του. Φαίνεται λιγάκι ανήσυχος κι ας προσπαθεί να το κρύψει. Αισθάνεται άσχημα που με βλέπει να ταλαιπωρούμαι με το project χωρίς να μπορεί να βοηθήσει.
    Η αίσθηση της απραξίας πάντοτε του προξενούσε δυσφορία.
    "Πήγαινε να καθαρίσεις τη βιβλιοθήκη μου."
    Ξαφνιάζεται ευχάριστα. Γνωρίζει ότι δε μου αρέσει να πειράζουν τα πράγματά μου. Ειδικά τα βιβλία μου.
    Σηκώνεται και ξεκινάει.
    Παρατηρώ ότι είναι εμφανής ο ερεθισμός του (είναι γυμνός). Η ηδονή της προσφοράς.
    Γυρνάει και βλέπει το καρφωμένο βλέμμα μου.
    Κοκκινίζει εντόνως.
    "Με συγχωρείτε που δεν το έλεγξα"
    "Δε με πειράζει αυτή τη φορά. Το απολαμβάνω. Συνέχισε όμως."
    Πιάνει τα βιβλία μου πολύ προσεκτικά, ξεσκονίζει και προσπαθεί να τα τοποθετήσει ακριβώς όπως ήταν πριν. Χειρουργικές κινήσεις. Γνωρίζει την ιδιορυθμία μου και δε θέλει να με απογοητεύσει.
    ................
    "Τελείωσα Κυρία"
    "Όμορφα. Έλα ξανά στη θέση σου."
    "Μάλιστα"
    Γουργουρίζει.
    "Πείνασες;"
    "Μάλιστα"
    "Κι εγώ."
    "Να Σας σερβίρω;"
    "Όχι ακόμα. Θέλω λίγη ώρα μέχρι να ολοκληρώσω κι ύστερα θα φάμε μαζί."
    "Ωραία."
    Κουλουριάζεται στα πόδια μου.
    Δείχνει γαλήνιος, πλήρης, ευτυχισμένος....
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τι καλυτερο απο το εχω διπλα μου ενα σοβαρο Κυριο, ωριμο και να μην με αφηνει να τον αγγιξω....Να τον κοιταω και να ανατριχιαζω ολοκληρη....Να σταζουν τα ματια μου καυλα απο το αυστηρο και αυταρχικο υφος που θα με κοιταει....
    I am perv, I know....
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    νόμιζε ότι θα με ντομάρει ψυχολογικά....καταλήξαμε να κλαίμε αγκαλιά και να γλείφουμε ο ένας τα δάκρυα του άλλου...λυτρωτικό....χρόνια είχα να το ζήσω....
    και όλως παραδόξως ανακουφιστικό και χαλαρωτικό....κοιμηθήκαμε σαν μωρά που έχουν πιει το γάλα τους....μονορούφι...η λύση στην insomnia...εγγυημένα....
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Διαβαζω γλυψαμε και τσιτωνω......και βλεπω τα δακρυα μας....
    Δεν εχεις το Θεο σου!!!!!!
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    Κουταβισιο βλεμμα συνοδευομενο με μη μη μη και μετα μπραβο μωρο μου που το αντεξες για μενα με χαιδεμα στο κεφαλι και να κοιτας το χαμογελο της..σα τη διαφημιση της μαστερκαρντ..αξια ανεκτιμητη.
     
  7. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Μυρωδιες. Δεν τις ξεχνας ποτε.
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    έχεις τόσο δίκιο γλυκιά μου...το καλό/κακό είναι ότι ούτε οι άλλοι ξεχνάνε την δική μας...
     
  9. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Μονο καλο
     
  10. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    ''Μπράβο ήσουν καλό κορίτσι'' Δεν υπάρχει καλύτερο από την επιβράβευση....
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member


    Ουτε εγω εχω ξεχασει μερικες....ειδικα τις αθορυβες, ειναι πιο υπουλες....
     
  12. Elune

    Elune Priceless

    Ηδονή και δράση κάνουν το χρόνο να φαίνεται λίγος...
    Γουίλιαμ Σαίξπηρ