Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μοίρασμα Φωτο (Μόνο για Collectors)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ntinage, στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. ntinage

    ntinage Guest

    Έχω μια αρκετά μεγάλη συλλογή από Photos (200.000 ομαδοποιημένες) και θα ήθελα να την ενώσω με την δική σου, Μπορώ να σου στείλω ένα File List σε Microsoft Access ή να στείλης εσύ το δικό σου για να το συγκρίνω με εμένα για να σου πω τι έχω που δεν έχεις και τι έχεις που δεν έχω.

    Εάν θέλεις μπορώ να σου στείλω ένα πρόγραμμα το οποίο θα δημιουργήσει το File List σου (εγώ το έχω φτιάξει για προσωπική χρήση)

    Όποιος ενδιαφέρετε να στήλει email

    Ευχαριστώ
     
  2. PD

    PD Regular Member

    Μιλάμε για BDSM photos ή απλα adult photos?
    Αν προκειται για BDSM με ενδιαφερει μιας και η συλλογη μου απο φωτος ειναι μικρή (εν αντιθέσι με τα βιντεάκια που ειναι πολυ μεγάλη)
     
  3. ntinage

    ntinage Guest

    Μόνο BDSM Photos, Την έχω φτιάξει αυτή την συλλογή τα τελευταία 7 χρόνια εικόνα - εικόνα είναι περίπου 160 GB, και φυσικά έχω αρκετά Videakia,