Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μου αρέσει εκτος των άλλων ο σύζυγος να είναι θεατής

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Apetitikos, στις 4 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΗΣ!

    Δεν ξερω αν υπαρχουν λογια να αποδώσει κανείς το σκηνικό και τι ερεθίσματα εισπραττει ενας μαστερ.
    Το εχω ζησει. Ισως ήταν ενα ζευγαρι χαμηλών τόνων με τη συζυγο πολυ διψασμένη για σεχ και το συζυγο που του αρεσε να αισθησιάζεται μονος του ενω παρακολουθούσε τη γυναικα του. Χωρίς συζητησεις να χαλουν την ατμοσφαιρα , μια γυναικα πολυ προκλητικη με την παρουσία της ,που ο συζυγος ειχε φροντισει να την παρουσιάσει με πολυ προκλητικα εσώρουχα. Μάλιστα ενώ βρισκομουν μέσα της και είχε κάτι αγριο το παιχνιδι μας ,κοιτουσε στα ματια το συζυγό τους και ουρλιαζε απο ηδονη.

    Ναι το ερεθιστικο για μενα ειναι να ειναι αντρογυνο ή να εχουν σχέση. Όχι ασχετοι μεταξυ τους. Και να τον παρω τηλεφωνο πριν παω να τον ρωτησω αν μου την εχει ετοιμασει οπως μου αρεσει.
     
    Last edited: 22 Ιανουαρίου 2008
  2. zinnia

    zinnia Contributor

    ωραια.. ολοι εισασταν λοιπον, μια ωραια ατμόσφαιρα  
     
  3. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΗΣ!

    τα καταλαβα κ πριν τα παραπανω.. οτι θελεις να εχουν σχεση μεταξυ τους...
    το γιατι ηθελα να μου προσδιορισεις αν μπορεις.. τι ειναι αυτο που πιστευεις οτι σε φτιαχνει με τις συγκεκριμενες συνθηκες .. τι εσυ εισπραττεις επιπλεον απο αυτο κ οχι απο ενα αντιστοιχο σκηνικο που δεν εχουν σχεση μεταξυ τους..
     
  4. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΗΣ!

    ΜΕ ερεθίζει η πληρη υποτακτικότητα , η διψασμένη γυναικα που δεν εχει ταμπου και η ταση του συζυγου να ερεθιζεται βλεποντας τη γυναικα του...

    Και η αναγνώριση ταυτόχρονα της ανετερωτητας του αφέντη να προσφέρει μοναδικη ηδονη στη γυναικα του που εκείνος ο συζυγος δεν μπορει.

    θα ηθελα να καταθεσει οποια ή οποιος θελει πως το φανταζεται το ολο σκηνικο .
     
    Last edited: 23 Ιανουαρίου 2008
  5. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΗΣ!

    Δηλαδη η πληρης ταπεινοση του συζηγου. Εχει κι αυτο a certain attraction...

    Ποσες φορες ομως εχει γινει το αντιθετο? Δηλαδη η γυναικα να βλεπει τον ανδρα της να τον πηδαει αλλη γυναικα? Δεν πιστευω πως αυτο γινεται πολυ συχνα. Εμεις οι γυναικες ειμαστε πιο κτητικες? Η απλως σπανιζει αυτο το βιτσιο σ'εμας, και γιατι αραγε?
     
    Last edited by a moderator: 29 Ιανουαρίου 2008
  6. blindfold

    blindfold Contributor


    τα υπογραμισμένα υποδηλώνουν την ουσία μίας τέτοιας πράξης ,κατ' εμέ


    οι γυναίκες δεν είναι τόσο οπτικά πλάσματα όσο οι άνδρες ,προτιμούν να τον πηδάνε οι ίδιες τον άντρα τους και αυτό είναι εξίσουν υποτιμητικό... φαντάζομε ..
     
  7. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Τρίγωνα,τετράγωνα, πολύγωνα, θεατές που έχουν αμεσότατη σχέση με τους συμμετέχοντες...Μπράβο ρε παιδιά! Τώρα υπάρχουν και άτομα, που τους γαμάνε την γυναίκα και γουστάρουν κιόλας. Αυτούς μπορούμε να τους βάλουμε στην κατηγορία των " κερατάδων εκ πεποιθήσεως" ή των "ΙQ ραδικιού". Πόση βλακεία κυκλοφορεί εκεί έξω, τελικά!!! Όσο οπτικά πλάσματα και να είναι οι άνδρες, αυτά τα πράγματα δεν γίνονται,εκτός αν ο εν λόγω σύζηγος είχε καβάτζα και καμία άλλη/ες, άρα ήταν στο καθεστώς ενός ελεύθερου και ανάλαφρου γάμου όπου ο καθείς πάει με οποιονδήποτε/οποιαδήποτε.
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    είναι άλλο ένα παιχνίδι εξευτελισμού το ίδιο επικυνδήνο όπως οι αφέντες που μοιράζοντε τη σκλάβα τους  

    εκείνοι τι είναι ;
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΗΣ!

    Δεν επέτρεπα ποτέ κανένα (περα απο μενα), να νιωσει οτι ειναι πιο πάνω απο τον/τους ανδρες μου.. αυτό ισχυει κ για τις βανιλα σχεσεις κ για τους υπο μου ..
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΗΣ!

    μονοφαγου... 
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑΤΗΣ!

    Φίλοι  
     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Υπο καποιες συνθηκες θα μπορουσαν να ειναι και πατσι