Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slaveofSuzan, στις 16 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Μαλλον να συμπασχει καποιος μαζι σου θες παρα να σε παρηγορησει.Εναν εμμεσο τροπο για να πει καποιος αντιστοιχη εμπειρια βρηκες αντι να ρωτησεις ευθεως,εκτος αν δεν καταλαβα καλα.
     
  2. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    νομίζω το έθεσες πολύ σωστά Apollyon, διότι μέρος της γοητείας αυτού του φόρουμ είναι (ή μαλλον θα έπρπε να είναι) η ιδέα πως υπάρχουν κι άλλοι που τη βρίσκουν με την τάδε ή τη δείνα μη αποδεκτή κοινωνικά πρακτική.

    έτσι ακριβώς, επειδή κανείς μας δεν γεννήθηκε με την αυτοπεποίθηση πως έχει ενωθεί με το θείο και γνωρίζει την ουσία των πάντων, δημιουργείς ένα empathy και μια επιβεβαίωση πως δεν είσαι ο μόνος σε αυτόν τον κόσμο που του αρέσει να κοιμάται πάνω σενα κρεβάτι από καρφιά.
     
  3. apollon

    apollon New Member

    ιστορικα,να αναφερουμε οτι ο διασημος συγγραφεας Λεοπολδος Σαχερ Μαζοχ περαν της σωματικα μαζοχιστικης προτιμησης του[μαστιγωση κλπ],αργοτερα στη ζωη του ανεπτυξε και την προτιμηση που περιγραφει παραπανω ο φιλος μας.στην αρχη η γυναικα του δεν δεχοταν αλλα αργοτερα υπεκυψε στη φαντασιωση του να παει με αλλον ανδρα. εγω θα σε ρωτουσα να μας πεις ποια ηταν η αντιδραση της γυναικας σου,πως το αντιμετωπισε?
     
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Τωρα καταλαβα γιατι ακουω τοσα χρονια στα γηπεδα το.......φερτε την ΞΑΝΘΙΑ για πισωκολλητα....!!!!!
     
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Moderator's notification:

    Περαιτέρω εκτός θέματος σχόλια θα διαγράφονται πάραυτα, επίσης χλευαστικά / ειρωνικά σχόλια θα διαγράφονται επιφέροντας τις προβλεπόμενες ποινές.
     
  6. Syrah

    Syrah Contributor

    Όχι για όλους αγαπητέ, το φετίχ σου είναι εξαιρετικά σύνηθες. Μια σύντομη αναζήτηση στο διαδίκτυο ([ame="http://www.google.gr/search?as_q=cuckold+fetish&hl=el&num=10&btnG=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7+Google&as_epq=&as_oq=&as_eq=&lr=lang_en&cr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=&as_rights="]403 Forbidden[/ame]) είναι αρκετή για να διαπιστώσεις ότι πολλοί άνθρωποι μοιράζονται τη δική σου επιθυμία.

    Στο παρόν forum έχει γίνει μνεία πολλάκις στο παρελθόν για το συγκεκριμένο φετιχ. Δες στον παρακάτω σύνδεσμο μερικά σχετικά νήματα:
    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/tags/cuckold.html
     
  7. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Ποιον χλευαζε ή ειρωνευοταν το post μου......?????
    Και σβηστηκε κιολας...????
    Πιστευω οτι αρκετοι καταλαβαν τι εννοουσα.Το να γουσταρει καποιος να του γαμανε την γυναικα δεν ειναι τωρινο,απεναντιας ειναι πολυ παλιο και γνωστο.Σε σημειο μαλιστα η ''πιτσιρικαρια'' και ο οχλος των γηπεδων οταν εβλεπε καποιον να κουβαλαει μαζι του καμια ξανθια μουναρα εφτασε να βγαλει το γνωστο συνθηματακι.
    Ειπα λοιπον στο post εκεινο τωρα καταλαβα(που μεγαλωσα γιατι π.χ.στα 17 στο γηπεδο δεν μπορουσα να φανταστω η να συνδεω και να γνωριζω τετοιες καταστασεις)γιατι φωναζουν το φερτε την ξανθια για πισωκολλητα......επιπλεον και ως χιουμορ σε κατασταση που γιατι οχι(ποιος μπορει να αποδειξει το αντιθετο)καποιος φερνει μια μουναρα στο γηπεδο με σκοπο το αντικειμενο του νηματος...!!!!!
    Γιατι υποκειμενικα αυτο θεωρειται ασχετο και προσβλητικο για το νημα και για καποιον...????
    Θα μου πεις δεν ειχες ρε φιλε ολη αυτη την αναλυση και δεν μπορουσε να καταλαβει ο αλλος τι εννοεις.
    Να το δεχτω.Να δεχτω επισης οτι ετσι οπως ηταν ευκολα καποιος το θεωρουσε ασχετο με το νημα.Προσβλητικο και ειρωνικο ομως,απεναντι σε ποιον και γιατι..???
    Ωστε να χρειαζεται και post να μας υπενθυμισει τις ''συνεπειες''.
    Να διαγραφει καποιος moderator καθε τι που θεωρειται ασχετο για αυτον να το δεχτω και αυτο,ως μεσα στις αρμοδιοτητες του.Αλλα να βαφτιζει και να χρεωνει κατα το δοκουν κατηγορια σε καποιον που σε καμια περιπτωση και ειναι ολοφανερο,δεν προσπαθησε να ειρωνευτει ή να χλευασει καποιον(γενικα εδω μεσα εγω δεν επεδιωξα ποτε κατι τετοιο,σε καθε περιπτωση που μπορει να μπλεχτηκα απο ανθρωπινη αδυναμια ή απροσεξια σε τετοιο λαθος,γνωριζουν αρκετοι οτι αμεσως σταματησα χωρις να επιδιωξω την παραμικρη συνεχεια)ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο....!!!!!
    Εξαλλου ο καθεις με τις εμπειριες του.Τα γηπεδα ειναι μεγαλο ''σχολειο'', για οποιον μπορει βεβαια να το καταλαβει και να το δεχτει,για το τι σημαινει gay,ξεκωλο,παρτουζιαρα,ανωμαλια,ακροτητα ειδικα οταν ολα αυτα συνδεονται με αλλα κοινωνικα φαινομενα οπως π.χ. τα ναρκωτικα.....
    Θεωρω πιο τιμιο και ντομπρο να μου πει καποιος οτι εγω ειμαι χαι και τετοια μπαναλ δεν γουσταρω να διαβαζω παρα ολα αυτα τα ασχετα περι χλευασμου και ειρωνειας.
     
    Last edited: 22 Σεπτεμβρίου 2009
  8. Syrah

    Syrah Contributor

    Moderator's notification:

    Ride a Woman έγινε ένα notification για όλους και όχι ένα για κάθε χρήστη ξεχωριστά. Το σχόλιό σου διεγράφη ως εκτός θέματος, όπως μπορείς εμφανώς να δεις στο πεδίο με την αιτιολογία διαγραφής, και όχι ως χλευαστικό. Σαφώς η δευτερολογία σου το εντάσσει στο θέμα, θα μπορούσες να την κάνεις χωρίς τις λοιπές περιττές εντάσεις.

    Κατέβασε τους τόνους αν έχεις την καλοσύνη.
     
  9. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Θα μπορουσες και εσυ να το ειχες καταλαβει,σκεπτομενη πιο ψυχραιμα χωρις να βιαστεις να το βγαλεις.
    Εξαλλου δεν με ενοχλει η ενεργεια οπως εξηγησα,αλλα η ικανοτητα και η ελλειψη στην πειθω.
    Οι τονοι ειναι κατεβασμενοι και το γνωριζεις.
    Καλα να περνας.
     
  10. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    @ MindMaster
    Εκτός αν είναι τόσο μαζοχιστής που υποφέρει όταν ευχαριστιέται! Οπότε περιμένει να τον παρηγορήσουμε!

    Αλλά και πάλι βρε παιδάκι μου - τι παρηγοριά να ζητήσεις από σαδιστές;
    Μπερδεμένα πράγματα!
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου


    To είχα γράψει αλλού αυτό και δεν μ' αρέσει να επαναλαμβάνομαι, αλλά έτσι ακριβώς είναι...

     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Θα ήθελες να μας πεις μερικές από τις ιστορίες που έχετε ζήσει;