Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slaveofSuzan, στις 16 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. Apetitikos

    Apetitikos Regular Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Μην κολλαμε σε λεπτομερειες .Οτι αρεσει στον καθενα ειναι σεβαστό. Εξαλλου κανεις δεν δικαιουτε να κρινει τα φετιχ του αλλλου
     
  2. Kostas31yo

    Kostas31yo New Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Γενικά νομίζω οι άντρες βρίσκουν ερεθιστικό να σκέφτονται ότι μια κοπέλα είναι "πουτάνα" και η απιστία είναι ένας χειροπιαστός τρόπος. Απλά συνήθως δεν τις παντρεύονται αυτές τις κοπέλες γιατί η σύζυγος πρέπει να είναι αγία  
     
  3. slaveofSuzan

    slaveofSuzan New Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Ο βασικος λογος που υφισταμαι μια τετοια κατασταση ειναι επειδη πιστευω οτι αποτελει απιστευτη ταπεινωση για εναν αντρα , να τον κερατωνει και μαλιστα εν γνωση του η γυναικα. Και μην φανταστει κανενας οτι δεν νιωθω απιστευτη ζηλια....προκειται για ενα απιστευτα οδυνηρο ΄΄ψυχικο μαστιγωμα΄΄.....
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    υπαρχει ενα πολυ απλο και αξιοπιστο συστημα για να λυσεις την απορεια σου ...
    το βραδυ που θα πεσεις για υπνο , προσπαθησες να φαντασιωθεις , οσο πιο εντονα μπορεις , οσο πιο αληθινα , οτι το υπερπεραν σου ανακοινωνει πως επροκειτο να ζησεις τις τελευταιες σου 24 ωρες ... εχεις μια ολοκληρη μερα καιρο για να την περασεις οπως πιστευεις εσυ οτι θα επρεπε να ειναι μια υπεροχη μερα ... ειμαι σιγουρος πως θυμασαι ακομα τι ειναι μια "υπεροχη μερα" ....
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου


    Βρε παιδί μου, πρόσεξε λίγο τί λες, μας μπερδεύεις. Δεν φταίμε και τόσο που δεν σε καταλαβαίνουμε: "Το υφίστασαι, επειδή πιστεύεις πως αποτελεί απίστευτη ταπείνωση γιά έναν άνδρα"...   Υφιστάμεθα συνήθως κάτι που δεν μας αρέσει, είτε επειδή είναι αναπόφευκτο (δεν λες αυτό) είτε επειδή υφιστάμενοι το κακό, θα κερδίσουμε κάποιο όφελος. Κανένα κακό που θα μπορούσαμε να αποφύγουμε δεν το υφιστάμεθα επειδή είναι κακό. Εκτός και είμαστε μαζοχιστές βεβαίως (όχι και πολύ απίθανη αυτή η εκδοχή σ' ετούτη τη γειτονιά)...

    Από αυτά που λες λοιπόν, αποκομίζω προσωπικά ότι μαζοχιστικά (και μόνο βρισιά ή κατηγόρια δεν είναι αυτό, εδώ) απολαμβάνεις την οδύνη της ταπείνωσης, και το "ψυχικό μαστίγωμα"... Υποθέτω πως το καλύτερο που θα μπορούσαμε να κάνουμε γιά σένα θα ήταν να μεγεθύνουμε την αίσθηση εξευτελισμού σου (και μαζί την απόλαυση), αρχίζοντας να περιγράφουμε με ακόμη μελανώτερα απ' ότι εσύ ο ίδιος χρώματα, το πόσο άθλια είναι η κατάστασή σου, και να σε κατηγορούμε και να σε βρίζουμε που είναι δυνατόν να την ανέχεσαι.

    Αν θέλεις αυτό λυπάμαι, αλλά τα νήματα του φόρουμ δεν χρησιμοποιούνται καθόλου συχνά γιά virtual humiliation sessions... Εάν όμως εξακολουθείς να λες ότι ζητάς την κατανόησή μας, τότε, με κίνδυνο να σου το χαλάσω, θα ξαναπώ ότι ουδέν πρόβλημα υπάρχει τη στιγμή που και οι δυό σας αντλείτε απόλαυση από την κατάσταση. Εάν όντως έχεις ηθικό πρόβλημα πάψε να το έχεις, κατά βάθος τουλάχιστον. Κράτησέ το σε ένα πρώτο, επιφανειακό επίπεδο γιά να παίρνεις τον ερεθισμό που σ' αρέσει, και κατά τα άλλα, ζήσε την οικογενειακή σου ευτυχία...


    Μήπως και πάλι, δεν κατάλαβα καλά;




     
  6. archangel2

    archangel2 New Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    και εγω μια παρομοια κατασταση ζω φιλε μου αλλα απο ολο αυτον τον εξευτελισμο αντλουμε μεγαλη ικανοποιηση συνεπως δεν μπορω να καταλαβω που υπαρχει το προβλημα....
     
  7. kyklonas

    kyklonas Regular Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Δεν καταλαβαίνω για ποιό λόγο παρουσιάζεσαι σαν θύμα .Παίρνεις αυτό ακριβώς που ζητάς με τον τρόπο που θέλεις. Αν για κάποιους ακούγεται τρελό τι σε νοιάζει αφού και εσύ και η γυναίκα σου παίρνετε την απόλαυση που ζητάτε. Ο καθένας κάνει αυτό που τον ευχαριστεί και από ότι βλέπω κρατάτε και την "βιτρίνα" της οικογένειας.
     
  8. Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    μαζι σου ρε φιλε...
     
  9. Enthralling kernel G

    Enthralling kernel G Regular Member

    Μπορεί να μιλάμε για ουσιαστική επιλογή από πλευράς σου.Οπότε τότε το μόνο που θα μπορούσα να σου πω , θα ήταν ένα "ώρα καλή στην πρύμνη σου κι αέρα στα πανιά σου".
    Υπάρχει βεβαίως και μια σοβαρή πιθανότητα να τελεί το όλο σκηνικό , κάτω από το βάρος της αδυσώπητης μηχανής που καλείται αυτοεξωραϊστικό σύστημα.

    Υπάρχουν βεβαίως κάποιες λέξεις-φράσεις σε αυτά τα οποία μας εξέθεσες , από τις οποίες οδηγούμαι πιο ασφαλώς στο να συμπαραταχθώ με τον MindMaster.Θα περιμένω όμως και τη συνέχεια για να δω πως θα το συνεχίσεις.

    Πάντως...
    Θεωρώ την επίκληση από πλευράς σου του μέσου όρου , ανεπαρκή για διεξαγωγή ασφαλούς συμπεράσματος.
    Το τι φαίνεται να γίνεται και το τι γίνεται στο δια ταύτα , χωρίζονται συνήθιως από μια μεγάλη τάφρο.Από μια οπτική δε , εγώ κι εσύ κι όλοι οι υπόλοιποι που βρισκόμαστε σε αυτό το φόρυμ , ανήκουμε σε αυτό το μέσο όρο τον οποίο έτρεξες να επικαλεστείς.

    Αλλά επέτρεψέ μου να το θέσω πιο ουσιαστικά , κάνοντας μια ερώτηση.
    Αν ήξερες ότι αυτό το οποίο αρέσκεσαι να κάνεις , δεν το κάνει κανείς άλλος , θα είχες διαφορετική γνώμη επί της συγκεκριμένης καταστάσεως ?
     
    Last edited: 6 Νοεμβρίου 2009
  10. Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    αγάπη μου γλυκιά, είσαι ο τέλειος άντρας - ο άντρας ο σωστός- όχι, πες μου ποιά γυναίκα δεν το θέλει υποσυνείδητα όλο το πακέτο που προσφέρεις!: 

    αν εσενα και την γυναικα σου δεν σας χαλαει,τοτε θα ελεγα πως ειστε πολυ τυχεροι που εχετε ο ενας τον αλλον και δεν χαλατε το σπιτι σας για ''ψύλλου :lol3:πηδημα''
    δεν εισαι ανωμαλος, ούτε και μαλάκας, πίστεψέ με! μακάρι και ο δικός μου ο αντρας να είναι σαν και εσενα-αν και δεν ειναι------ακούει ο Κύριός μου;;;;;  
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου


    Πάντως ή μη τι άλλο πρέπει να διαθέτει εξαιρετική αίσθηση του χιούμορ ο Κύριός σου, assassina... Ιδίως εάν όντως "ακούει", πως γιά να είναι "ο τέλειος, ο άντρας ο σωστός"
    θα έπρεπε να σου γυαλίζει τις μπότες, να σου πλένει το αμάξι, να σε χρηματοδοτεί, και να σε ξεπροβοδίζει πριν πας να συνευρεθείς με κάποιον της επιλογής σου...


     
  12. Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    εννοείται πως έχει αίσθηση του χιούμορ αλλιώς δεν θα ήμασταν μαζί
    μάλιστα του είπα να μπει, να διαβάσει τι έγραψα:innocent:
    να διαχωριζουμε το χιουμορ από το ποτε μιλαμε πραγματικα