Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slaveofSuzan, στις 16 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Εγώ πάλι που είμαι 35 και δεν θεωρούμε παλιά γενιά , άμα μάθαινα ότι με κερατώνει η γυναίκα μου θα της έκοβα το ποδάρια , και θα της τα έχωνα στον κω… 
     
  2. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου


    εδώ είσαι άδικος Ντάνε μου.... γιατί δηλαδή... εκείνη ψυχή δεν έχει; ίσα ίσα που θα πρέπει να της δώσεις εσύ ο ίδιος το καλό παράδειγμα ώστε να μπορεί να σου μιλάει άνετα κ ελεύθερα για τις όποιες φαντασιώσεις της... κ στο κάτω κάτω να μπορεί να σου λέει ελεύθερα πού πηγαίνει κ να έχεις κ συ το κεφάλι σου ήσυχο βρε αδερφέ...

    .. το ίδιο είναι να φεύγει απ το σπίτι κ να μην ξέρεις που πάει...?  
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

       
    Με θύμησες και μια περίπτωση ανάλογη τώρα, κάτσε καλά:lol2:
     
  4. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου


    i love salonica:boobeyes:
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Ουδέν σχόλιων………………..
    Επιφυλάσσωμε για ένα μαστίγωμα:mad2:
     
  6. giwrgos_12

    giwrgos_12 New Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    γεια σας ειμαι 23 και τα εχω μ μια κοπελα που ειναι 21 πως μπορω να της πω οτι ειναι ελευθερη να κανει οτι θελει ?
     
  7. slave dimi

    slave dimi Regular Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Συμφωνώ και επαυξάνω! Είμαι κι εγώ της cuckold σχολής και μου αρέσει πάρα πολύ αυτό που αρχικά περιέγραψες!
     
  8. giwrgos_12

    giwrgos_12 New Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    πως να την πεισω να το κανει μπορεις να με βοηθησεις ?
     
  9. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Καντο να φαινεται σαν "ατυχημα"...βγειτε με κανα φιλο σου κ αστους ελευθερους...δν μπορει θα στη κανουν κ τα υπολοιπα ερχονται μετα
     
  10. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Πες της το ευθέως. Αν έχετε πάνω από δεκαετία γάμου δεν θα της είναι και πολύ δύσκολο. Αλλιώς θα σου φέρει κανένα τηγάνι στο κεφάλι φωνάζοντας "ανώμαλεεεεε !"

    Κι εμένα μου αρέσει να με απατάει, το πρόβλημα είναι όμως ότι δεν έχω σύζυγο. Οπότε κάτσε να βρούμε πρώτα την σύζυγο και μετά βλέπουμε, μπορεί να αλλάξω και πεποιθήσεις και να της φωνάζω "γυναίκα ! παντόφλες".

    Σε κάθε περίπτωση πάντως, να θυμάσαι

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Θες να της το πω εγώ?
    Γιώργο, δεν είναι εύκολο,και δεν είναι δεδομένο ότι θα γυρνάει στην αγκαλιά σου.
     
  12. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Κάποιος πρέπει να σου μιλήσει για το διαζύγιο. ..
    Είναι μια λύση που ακολουθούν δυο σύζυγοι όταν ένας οι και οι δυο δεν θέλουν πια.
    Είναι αναίμακτο, βγαίνει και χαρτί με το νόμο. ..