Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slaveofSuzan, στις 16 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Για σενάριο είναι καλό, αλλά στην πραγματική μου ζωή, γίνομαι ένας από τους κτητικούς που αναφέρονται στην αρχή!  
     
  2. Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    Ας παραθέσω κ εγω την αποψη μου περι "κερατωματος".
    Η ιδεα μου μπηκε στα 22 μου καθως ειχα σχεση με μια "συντηρητικη" θα ελεγα κοπελα που δεν ειχε ιδεα τι σημαινει προκληση, απιστια, φλερτ με αλλον αντρα κτλ. Σιγα σιγα κατα τη διαρκεια της σχεσης μου, αναπτυχθηκε η φαντασιωση να με κερατωσει. Δεν ηθελα να την θεωρω δεδομενη, δεν ηθελα να ειμαι σιγουρος οτι θα μου ειναι πιστη. Με το περασμα των ετων κ 10 χρονια μετα εχοντας δοκιμασει διαφορα περι cuckolding εχω καταληξει στο συμπερασμα πως αποτελει για μενα οτι πιο διεγερτικο, ερεθιστικο να βλεπω την εκαστοτε συντροφο μου να κανει σεξ με αλλον/ους αντρες. Ο στοχος μου η ικανοποιηση της με καθε τροπο κ ο οργασμος της αυτοσκοπος. Αναπτυχθηκε συγχρονως κ η ταση της υποταγης προς τον bull, να ειμαι σκλαβος κ των 2 τους με οτι αυτο συνεπαγεται. Στα 32 μου πλεον μου αρεσει που ειμαι ετσι εχοντας επιγνωση πως δεν γινεται να απολαμβανουμε ολα αυτα που φαντασιωνομαστε στο βαθμο που επιθυμουμε καθως παρα πολλοι παραγοντες παιζουν ρολο προς την πραγματοποιηση τους. Τουλαχιστον ομως ας ζουμε οσο πιο εντονα μπορουμε τις κρυφες επιθυμιες που εχει ο καθενας μας...!
     
  3. dom afentra

    dom afentra New Member

    Απάντηση: Μου αρεσει να με απατα η συζυγος μου

    χμμμμμμμμμ δεν το ειχα σκεφτει ποτε αυτο.......
     
  4. Ancient

    Ancient New Member

    ... και έτσι πρέπει...;-)
     
    Last edited by a moderator: 23 Μαϊου 2014
  5. Ancient

    Ancient New Member

    just like that..respect
     
  6. nachos69

    nachos69 New Member

    Μα πόσο πολύ σε καταλαβαίνω!
     
  7. fufutos

    fufutos New Member

    αμα θελεις, ολα γινονται...υπαρχει τροπος για ολα...
     
  8. fufutos

    fufutos New Member

    τι θα πει θα το αντεχες? αν εισαι πραγματικο σκλαβακι, και γουσταρεις πονο, ταπεινωση, με το cuckolding τα εχεις σε συναισθηματικη μορφη. το ενα,το αλλο, η και τα δυο.
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    Κανας άλλος «πραγματικός» σκλάβος να του γαμήσω την αφέντρα;
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Μμ κοιτα να δεις, δεν ειναι ολα τα πραγματα για ολους. Ο καθενας κανει αυτο που γουσταρει και οριοθετει την σχεση του, αυτο βεβαια σηκωνει μεγαλη κουβεντα.

    Παντως, οπως λενε αν δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζζαμε.

    Αλλωστε σ'αυτα τα φετιχ πρεπει να ρωτας κ την γυναικα πως αισθανεται, εμενα αυτου του ειδους τα φετιχ μου φασαν να ξεφτυλιζουν την συντροφο μου από την στιγμη που ειμαστε μονογαμικοι και οι δυο. Από εκει και περα, οπως τν βρισκει κανεις  
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Μου φασαν =μου φαινονται σαν
     
  12. fufutos

    fufutos New Member

    υπαρχουν αρκετα για μενα!