Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μου λείπει...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Elena_gr, στις 27 Ιανουαρίου 2016.

  1. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Λοιποοοόν σε αυτό το νήμα θα ζήσουμε το δράμα μας.
    Όποτε λοιπόν αισθανθείτε την ανάγκη να μοιραστείτε μαζί μας τι σας λείπει μπορείτε εδώ να κάνετε την "κατάθεση" σας..
     
  2. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    κι εμένα μου λείπει...
    αλλα ουδείς αναντικατάστατος 
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κι εμενα μου λειπει...
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Λειπεις . Λειπω.
    Θα βρεθουμε συντομα.
     
  5. stratos83

    stratos83 Regular Member

    Μου λείπεις. Κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε λεπτό.

    Κάθε λεπτό, κάτι γίνεται και εύχομαι να μπορούσα να στο πω.

    Μου λείπεις, συνέχεια
     
  6. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Ειναι δυσκολο να σου λειπει καποιος & να μην μπορεις να τον αγκαλιασεις..
    Μου λειπεις....αλλα & εγω λειπω...
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Μου λείπει να κουλουριάζεται στα πόδια μου το βράδυ και να μην βολεύομαι, μου λείπει να με ακολουθεί παντού ακόμη και στο μπάνιο, μου λείπει η χαρά που έκανε όταν με έβλεπε , μου λείπει να χαιδεύω την κοιλίτσα της , μου λείπει το γαύγισμα της, ο ήχος απ'τα πατουσάκια της, τα ματάκια της, η μυτούλα, η συντροφιά της. :/
     
  8. Νηρηίς

    Νηρηίς Guest

    μου λείπουν οι καθημερινές μας εξορμήσεις στη θάλασσα...
    παίρναμε μαζί μας φρούτα για πρωινό και καθόμασταν ωσπου ο ήλιος έπεφτε κάθετα..καταμεσήμερο στην παραλία..πλάι στη σκιά που έκαναν δυο βράχοι,εκεί όπου τ αγόρια έκαναν επίδειξη εντυπωσιακής βουτιάς κι εμείς βαθμολογούσαμε το στυλ και την τεχνική τους
     
  9. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Έκανε χύμα ζωή με εντελώς άνω κάτω καθημερινότητα. Είχε ένα όμορφο μικρό δυάρι, αγόραζε μπογιές και φώναζε τους φίλους της να βάψουν τους τοίχους του σπιτιού της όπως θέλουν για να τους βλέπει παντού.
    Φορούσε πάντα τα σταράκια της και τα κλασσικά μαύρα ρειμπαν της για
    να κρύβει τα κόκκινα γυαλισμένα μάτια της. Τα ντουλάπια και η τσέπη
    της ήταν σχεδόν πάντα άδεια. Ήταν
    όμως πολύ ξέγνοιαστη, χαμογελαστή,
    ευτυχισμένη και ερωτευμένη.
    Τα βράδυα μετά τις 12 έμπαινε στο αμάξι του, έβαζαν την μουσική τους, άναβαν ένα τσιγάρο και βόλταραν μέχρι το πρωί. Έκαναν φοβερές συζητήσεις και έμοιαζαν τόσο πολύ. Όλοι τους "ζήλευαν".
    Μου λείπουν, μου λείπει, μας λείπω.

    ΥΓ. Μου κόστιζει ακόμη που δεν χτυπάει το τηλέφωνο μου πια.
     
  10. μετά από καιρό... τίποτε.
     
  11. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Μου λειπει εκεινος που μπορουσα να του πω τα παντα. Καθε μου σκεψη , προβληματισμο η συναισθημα. Εκεινος που με διαβαζε με κλειστα τα ματια...