Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μποτες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος katribu2010, στις 13 Νοεμβρίου 2007.

  1. nickgr40

    nickgr40 New Member

    Το καλυτερο είναι να κάνεις βόλτα στις βιτρίνες τώρα το χειμώνα. Στην αρχή της Ιπποκράτους υπάρχουν πολλές βιτρίνες με γυναικείες μποτες καί πολλά σχεδια. Βέβαια αν μπορεί κάποιος το καλύτερο είναι να πηγαίνει για να αγοράσει μπότες με τη φίλη του και να χαζεύεις όλες τις γυναίκες που δοκιμάζουν διάφορα σχέδια
     
  2. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    Αν η αισθητικη σου αφορα το καλο δερμα θα περασω απο τα αγαπημενα σου καταστηματα για να κρινω ο ιδιος...
    Αν η αισθητικη σου αφορα και τις sexy μποτες τοτε απλα, θα ηθελα να τις γευτω... 
     
  3. sentinel79

    sentinel79 New Member

  4. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ δεν φρονώ και θα έλεγα ότι εξαιρετικά γελοία

    αλλά από την άλλη υπάρχει και το πάθος μερίδας ανθρώπων για μία φίρμα που συνήθως έχει ένα εξίσου γελοίο λόγο που είναι φίρμα ,αλλά τι να κάνουμε τα πάθη είναι αδυναμίες των εκάστοτε χαρακτήρων και εγώ αν δεν είχα πάθος με το σεξ θα είμουν ΤΕΛΕΙΟς σαν ανθρώπινος χαρακτήρας .
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Thomas Wylde
     

    Halston
     

    ''Έργα Τέχνης''
     
  6. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Μποτες

     
     
  7. karelakias34

    karelakias34 New Member

    Απάντηση: Μποτες

    υπαρχει ενα μαγαζι στην πατησιων 500 μετρα απο το πολυτεχνειο με μεγαλη γκαμα σε φετιχ μποτεs
     
  8. katribu2010

    katribu2010 New Member

    Επειδή άνοιξα το thread αυτό,θέλω να σας πω ότι τελικά ψώνισα από αυτό το μαγαζί στην Πατησίων.
    Τεράστια ποικιλία και πολύ καλές τιμές.Απλώς χάρηκα που άκουσα ότι υπάρχει ακόμη αυτό το κατάστημα,γιατί έχω σκοπό να ξαναπάω. 
     
  9. andytsa77

    andytsa77 New Member

    Απάντηση: Μποτες

    αχχ οι μποτες!
    θυμαμαι οτι μολις εμπαινε ο χειμωνας επερνα την πανεπιστημιου μονο για λιγο χαζεμα.ειδικα οταν πανω απο τη μποτα παιζει και δερματινο παλτο..ωραια πραγματα!
     
  10. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Μποτες

     


     
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Μποτες

    kali crow τι μας κάνεις βραδιάτικα...