Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μποτες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος katribu2010, στις 13 Νοεμβρίου 2007.

  1. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Μποτες

    Το ιδιο σκεφτομουνα. Ωραιο γουστο.
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Μποτες


    σας ευχαριστω πολυ! 
    το κατα δυναμει κανω.....  
     
  3. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μποτες

    Το ωραιο ειναι ωραιο.... οπως και να εχει... Τις βρηκα και πρακτικες. Νομιζω αυτη στην τριτη φωτογραφια απο πανω (υφασματινη) μπορει να φορεθει και μεσα απο jean, ενω η μεσαια απεξω. Η πρωτη με μινι η με οποιαδηποτε αλλο φορεμα. Διορθωσε με αν κανω λαθος. Δεν τα ξερω και καλα περι μποτας... 
     
  4. kali crow

    kali crow Guest

    η τελευταια ειναι πολυ καλη οντως και για παντελονι.
    η πρωτη να σου πω την αληθεια την προτιμω ετσι σκετη.μονο εσωρουχα η και χωρις αυτα...(αναλογως τι επιθυμει Αυτος που χω απεναντι μου), γτ οπως θα παρατηρησες ειναικαι εξαιρετικα αβολες λογω κλισης του ποδιου με αυτο το τακουνι.οποτε δεν ειναι για εξω...

    οι δευτερες με κοντη κοντη φουστα στενη η φορεμα κοντο στενο η ακομα και με βινυλ κολαν ειναι ο,τι πρεπει.βασικα το θεμα με αυτου του τυπου μποτες ειναι οτι δε φοριουνται ανετα και ολες τις ωρες και με ολα τα ρουχα.
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Μποτες

    Η πρώτη ΜΟΝΟ για session   και πολύ licking  
    H δεύτερη όπως είπες αγαπητή με κολάν  
    H τρίτη ομολογώ δεν με ενθουσιάζει  
     
  6. kali crow

    kali crow Guest

    ξερεις τι μου αρεσει στην τριτη?οτι μοιαζει με καλσον που εχει πλατφορμα απο κατω...ειναι ιδιαιτερη.
    αν και για να τη φορεσεις θα πρεπει να χεις ποδαρι κολονα αψεγαδιαστο!
     
  7. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Re: Μποτες

    Καπου εκει πηγε το μυαλο μου για την τριτη. Για τα αψεγαδιαστα μην την ψαχνεις... Η καθε γυναικα ειναι μοναδικη και εχει την ιδιαιτεροτητας της, οποτε αρκει να ειναι καθαρη και περιποιημενη, συνδυαζοντας το υπολοιπο ντυσιμο της αναλογα με της μποτες που αναφερομαστε .... Ευχαριστω για την απαντησι σου στις αποριες μου.
     
  8. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Re: Μποτες

    δε θελω να φανω κακια αλλα εχω μια πεκα.
    αν το ποδι δεν ειναι ισιο και λεπτο( σε λογικα πλαισια παντα το λεπτο) δεν μπορω να το δω με τετοιες μποτες-καλτσα.