Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπουντρούμια(post) γεμάτα βασανιστήρια.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 7 Ιουνίου 2007.

  1. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Metal για ατελειωτες ωρες?Αυτο ειναι παραδεισος απλα!
     
  2. Dux

    Dux Regular Member

    Τελειώνουμε τα ποτά μας. Το αλκοόλ έχει βαρύνει τους εγκεφάλους μας. Η καλύτερη στιγμή.
    Σου ζητώ να επισκεφτείς την τουαλέτα και να βγάλεις το εσώρουχο σου. Κλασικό.
    -Αυτή τη φορά δε θα το βάλεις στην τσάντα σου, δε θα το κρατάς όταν επιστρέψεις. Θα το πετάξεις στον κάδο. Να δει η επόμενη πως από εδώ πέρασε μια τσούλα.
    -Μάλιστα Κύριε!

    Επιστρέφεις με το αέρινο φόρεμα σου να αφήνει τη δροσιά στα γυμνά σκέλια σου. Χαμογελαστή και καυλωμένη.
    Φεύγουμε. Έχουμε πιεί αρκετά και θα γυρίσουμε με ταξί.
    Καθόμαστε μαζί στα πίσω καθίσματα. Γεμάτοι ηδονή που θέλει να εκραγεί. Ο ταρίφας έχει άλλη διάθεση. Λογοδιάρροια. Είναι όμως της ηλικίας μας και δεν τον αποπαίρνουμε. Χαζογελάμε μέσα στην καύλα μας και στην παιχνιδιάρικη διάθεση μας.
    -Βγάλε φωτογραφία το γυμνό μουνί σου. Τώρα. Εδώ.



    Ο οδηγός παίρνει πρέφα τι συμβαίνει με τους πελάτες του.
    Φτάνουμε στη γειτονιά μας.
    -12 ευρώ παρακαλώ.
    -Φίλε έχω να σου προτείνω μια ανταλλαγή. Η κοπέλα μπορεί να σε βοηθήσει να χαλαρώσεις...Σου υπόσχομαι πως θα καταπιεί κάθε σταγόνα...
    Δεν το σκέφτεται καθόλου. Δέχεται. Σε παίρνει από το χέρι και σε οδηγεί στο σκοτεινό στενό. Ακουμπώ στο ταξί και βλέπω τις σιλουέτες σας. Γονατίζεις.
    Δεν περνάει πολλή ώρα και επιστρέφεις χαμογελαστή σκουπίζοντας το στόμα σου.
    -Είσαι μια πουτάνα των 12 ευρώ, σου ψιθυρίζω.

    * Η ιστορία είναι φανταστική.
     
    Last edited: 1 Αυγούστου 2017
  3. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

     
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Έχεις ξυπνήσει το πρωί με τα χέρια του πάνω σου.
    Τρίβεσαι, αυτός μισοκοιμάται.
    Παίρνεις το σλιπάκι που έχεις πετάξει το προηγούμενο βράδυ στο πάτωμα.
    Το κάνεις κουβάρι και του το χώνεις στο στόμα.
    _Μην τολμήσεις και ανοίξεις τα μάτια σου. Έτσι όπως είσαι, τώρα τράβηξέ μου την πιο ωραία μαλακία, πρωϊνή-πρωϊνή.
    Υπακούει. Τα δάχτυλά του τρέμουν πάνω στην κλειτορίδα μου.
    Μικρά βογκητά που προσπαθεί να πνίξει. Τρίβεται πάνω σου από το πλάι.
    Το σώμα μου σαν τόξο, αφήνεται στις ηδονικές, κατά παραγγελία θωπείες του, οι οδηγίες που έχω δώσει κατά καιρούς, κάποτε πιάνουν τόπο. Δεν χρειάζεται πια να πω πολλά. Έχει μάθει το πως γουστάρω την ηδονή μου.
    _Σου αρέσει μικρό μου πουτανάκι?
    Μουγκρίζει, κουνώντας το κεφάλι πάνω-κάτω, τρίβεται σαν τρελός πάνω μου.
    _Δεν θα σταματήσεις, ό,τι κι αν γίνει, παρά μόνο όταν σού πω εγώ να σταματήσεις. Μην διανοηθείς καν να σκεφτείς ότι θα χύσεις.
    Δεν με νοιάζει πόσο καυλωμένο πορνίδιο είσαι. Υπάρχεις μόνο για την απόλαυσή μου, μην το ξεχνάς αυτό ποτέ!
    Καυλώνει ακόμη περισσότερο, εστιάζει στην προσπάθειά του να με ικανοποιήσει.
    Ο οργασμός έρχεται κατά κύματα.
    Κορυφώνω και μετά ξανά και ξανά και ξανά.
    Το πουτανάκι μου έχει μουρλαθεί, η στύση του τον βασανίζει απίστευτα.
    Βογγάω, φωνάζω, συσπώμαι, η γειτονιά γλεντάει μαζί μας.
    Πρέπει να ακούστηκα κανά-δυό τετράγωνα μακριά.
    _Γαμώτο, δεν είχες κλείσει το παράθυρο?
    (Του βγάζω το σλιπάκι από το στόμα).
    _Το είχα ανοίξει νωρίτερα να αεριστεί το δωμάτιο, ζητώ συγνώμη, ξέχασα να το κλείσω.
    _Δεν βαριέσαι, ας μοιραστούμε την καύλα μας με τους γείτονες. Κατέβα και γλείψε με, μουνί τα έχω κάνει όλα, βαριέμαι να πάω να πλυθώ ακόμη. Ξεδίψασε πίνοντας τα ζουμιά μου.
    Κατεβαίνει, γλείφει, ρουφάει, τρελαίνεται. Με ξανακαυλώνει το πουτανάκι, τέτοιο είναι, αναστατωτικό.
    Ξέρω ότι θέλει κάτι παραπάνω. Εγώ όμως είμαι κομπλέ. Δεν ήρθε ακόμη η δική του ώρα.
    _Σήκω και τράβα να φτιάξεις τον καφέ μου. Όπως σού έχω μάθει. Αν τυχόν καώ στην πρώτη ρουφηξιά, αλίμονό σου! Άναψε τον θερμοσίφωνα, το σώμα στο μπάνιο και φέρε μου το μπουρνούζι μου για να σηκωθώ.
    Ο γαμιόλης ο ελληνικός, είναι πιο δύσκολος και από την σωστή μαλακία και από το γλειφομούνι. Κάνει ό,τι τού είπα. Φοράω το μπουρνούζι, σηκώνομαι. Τρέμει, την ώρα που δοκιμάζω την πρώτη γουλιά. Αλλά τον πέτυχε τούτη την φορά. Παρόλο το άγχος του.
    _Μπράβο πουτανάκι μου. Αυτός είναι καφές! Θυμήσου μου απόψε να σε αφήσω να χύσεις, το καλό πρέπει να επιβραβεύεται.